מזל מאזניים? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם!

 

מזל מאזניים שייך ליסוד האוויר. מזל זה בעל כושר ביטוי מעולה ואוהב מאוד להיות לבד. הכוכב השולט על המאזניים הוא נוגה (ונוס) לכן בני מזל מאזניים הם היפים ביותר בגלגל המזלות, ובעלי החיוך המושלם.

מאזניים

 

זוגיות

מתקשים בקבלת החלטות בנוגע לבן זוג. המאזניים מפחדים מחוסר הוודאות הטבעי הקיים בכל מערכת זוגית עד מצב שלא יפתחו אחת כזאת מלכתחילה. יש להם אינטואיציות גבוהות מאוד בנוגע לבחירת בן הזוג. המאזניים מחפשים בני זוג אינטלגנטיים , בעלי מעמד וכסף. גבר בן מאזניים הוא רציונלי ויכול לגרום לבת זוגתו לעשות כל מה שיבקש. אישה בת מאזניים סרקסטית ומצחיקה, מקסימה והגיונית, אך לא תמיד פתוחה רגשית. גם בזוגיות, כמו בשאר התחומים בחייהם, יש להם צורך לקבל אישורים מבני זוגם. לעתים בני מזל זה יפחדו לאהוב או להיות נאהבים, מתוך הפחד להיפגע, ולאבד את זהותם. הם שואפים לאיזון ביחסים, שונאים שתלטנות, צעקנות וגסות.

קריירה

בני מזל מאזניים שונאים עבודה פיזית. הם צריכים לעבוד בעבודה מאתגרת למוח בה הם יוכלו להביע את הכישרון שלהם בצורה הטובה ביותר. הם לא אוהבים להתווכח, עובדים מעולה בצוות, מונעים ע"י הרצון להסב נחת לזולת, ובעלי יכולת גבוה לפתח חברויות במסגרת העבודה.

התחומים שמתאימים להם במיוחד הם עיצוב ומקצועות הקשורים לטיפוח ויופי. כושר השכנוע, דיבורם הכובש ויכולתם להבין את צרכי האדם הניצב מולם , עוזרים להם גם ביחסי ציבור ובמקצועות השיווק והייעוץ.

 

בריאות

האזורים הרגישים בגופם הם הכליות , אזור המותניים, שלפוחית השתן והקיבה. כמו כן, קיימת נטייה לסוכרת ובלוטת התריס העלולות להטריד. מזל מאזניים חייבים להיות בתנועה מתמדת ולעסוק בפעילות גופנית באופן קבוע. פעילות קבוצתית ומשחקי צוות כמו טניס ופינג - פונג מומלצים ביותר עבורם. גם פעילות אומנותית וחברתית יסייעו להרפיית לחצים.

 

מפורסמים בני המזל :

ג'ון לנון, רוג'ר מור, הנשיא ג'ימי קרטר, ראש הממשלה בנימין (ביבי) נתניהו, אסי כהן , נינט טייב ,מהאטמה גנדי, סטינג, צביקה פיק, סימון קאוול , עודד קטש ,וויל סמית , גווינת' פלטרו .

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 24th, 1:05pm - 2020-07-24T13:05:57+03:00