אישה מזל מאזניים - איך היא כל כך קלילה ומאושרת?

 

נשים מזל מאזניים, קלילות ומאושרות. טוב, כשאת חולקת את אותו מזל עם קים קרדשיאן כמה רע כבר יכול להיות?
מי שנולדה בין ה 23 לספטמבר לבין ה 22 לאוקטובר: בדרך כלל מנהלת חיים קלילים שכמעט אין בהם דאגות או חרדות, זאת בעיקר משום שאלמנט האוויר שולט על חייה ומקנה לה קסם בכל דבר שהיא עושה. למעשה מדובר בבת אדם מופלאה, עם מוח מוחשב שאינו מכניס אותה לדאגות, שיש לה ארשת שמשדרת קרירות מסוימת שמגנה עליה מכול רע. אבל מה הופך את בני מזל הסימן הזה לכאלה קלילים ומאושרים? הכול עם אופי של אישה מזל מאזניים - בהמשך. 

אישה מאזניים היא נערה נצחית שנשארת קלילה, נעימה למראה וחופשיה במשך כל ימי חייה. אנשים במזל המעולה הזה יודעים כיצד לאזן את חייהם, תוך שהם מהלכים בצעד קל ושליו משל היו פוסעים על חול הים הנעים. נשים וגברים כאלה, משדרים קסם שאין לאף אחד אחר, בעוד שההשפעה הישירה של כוכבי הלכת: מאפשרת תכונות טובות כמו חברותיות ואיזון תוך עיסוק בתחומים רגועים ושלווים. 

בשל התכונות האלה, תמצאו רבים מבני המזל שעוסקים בתחומי הגוף נפש כמו אימון יוגה, סידור ועיצוב בתים, ניהול אדמיניסטרטיבי, ייעוץ ויחסי ציבור. ישנם גברים ונשים בני מזל מאזניים שעובדים כדוברים של אישים פוליטיים ובעצם בכל מה שדורשים שסדר ארגון, הקשבה ואסרטיביות. 

חשיבות הסדר בחייה של אישה מזל מאזניים

אחת הסיבות שנשים בסימן זה מאוזנות ומאושרות: נוגעת לעובדה שהן אוהבות סדר וארגון. נשים אלה אוהבות אסתטיקה ויופי, זאת בשל כוכב ונוס שמשרה עליהן יופי, אהבה לאומנות, תוך שהן מאהבות נפלאות! בני הסימן המקסים אינם אוהבים כאוס ובלגן, וחייהם מאורגנים ומסודרים תמיד. לכן הם מאוזנים ולא יוצאים מאיזון או מהרוגע שאופף אותם. 

על מסיבות וספרניות

עובדה מעניינית לגבי נשים במזל מאזניים, נוגעת להיותן ספרניות או עוסקות בתחום הספרות. האהבה של הנשים ליופי ואומנות מתקיימת לעיתים דווקא בין מדפי הספרים, בעוד שההפתעה הגדולה טמונה בכך שדווקא הספרניות המסודרות ירשו לעצמן לצאת -לאחר יום עבודה - לצאת למסיבה פרועה. כך שחל ניגוד בין הרצינות שלה לבין הנערה החופשית בתנועותיה שרוקדת ללא מעצורים. הניגוד יוצר אופי מעניין וקסם שמהלך סביבה. 

סלביות מזל מאזניים

מי שרוצה הוכחה לעידון ולחופשיות של אנשים במזל זה, יוכל לשים לב לכך ברשימת הסלביות המרשימות: קים קרדשיאן היא אישה מזל מאזניים שמשדרת שילוב עדין של נשיות ואסרטיביות. גם גוון סטפני הפרועה אך הנשית, היא בת סימן זה, וקארדי בי: אחת הנשים בסקסיות בעולם המוזיקה אך גם הפאנקיות ביותר. נשים אלה נחשבות ממש נערות סתיו קלילות שנראות מעולה מדברות בחינניות ועוסקות בתחומי היצירה והאומנות. 

מי מסתדר עם מאזניים?

מי שיסתדר עם אישה מאזניים הם בני מזלות שור שנשלטים על ידי ונוס, לכן הם חולקים עמה את האהבה ליופי ואסתטיקה. גם אהבה לאומנות תחבר בין שור למאזניים. בני מזל דלי יתאימו עבור נשים אלה, כמו גם שמזל תאומים יכולה להיות נלהב בקשר כזה אך גם משולהב מידי. לכן במקרה כזה, לא בטוח שתהיה התאמה מושלמת. אבל תמיד כדאי לנסות! 

פשטות, זה כל הסיפור.

אם אתם רוצים ללמוד יותר על הדרך לסגל איזון וחיים שלווים ומאושרים כמו של בני המאזניים - חשוב לדעת כי הכמיהה לפשטות היא זאת שמניעה את האנשים שנולדו בין ה 23 לספטמבר לבין ה 22. 
מזלות שזקוקים לאיזון בחייהם, הם עקרב, קשת ותאומים שנחשבים בעלי טמפרמנט חם ומזג לא רגוע. מי שהולך לאיבוד בחייו, כדאי שינסה ללמוד מהניסיון של אישה מזל מאזניים בנוגע לדרך לאזן את המחשבות וכיצד אפשר לשלוט בכעסים. נשים אלה יודעות להשיג את מה שהן זקוקות לו, אבל עושות זאת בצורה נכונה ללא כעס או אגרסיביות. אלא עם הקשבה לאחר וניסיון להבין את המטרה והמכלול השלמים. 

אישה מזל מאניים - אמפטית וקשובה

חשוב לדעת כי המאוזנות שביננו הן גם אמפטיות וקשובות. השליטה של האוויר בהן, מקנה את היכולת לספוג את העולם כמו ספוג, תוך אהבה למקצועות חינוך וכתיבה. המוח הרחב של אנשים אלה מאפשר להם לקבל מידע ולעבד אותו בצורה נכונה תוך מתן הקשבה מלאה למי שמספק אותו. המאזניים תמיד קשובים לאחר, לדעותיו ואפילו לכעסים של מי שסובב אותם והם אינם מוכנים מיד למלחמה, כשמישהו מעצבן אותם או מתנגד להם. 

אידיאליזם

אישה, וגם גבר מזל מאזניים תמיד שואפים להוגנות וצדק. אנשים אלה מכבדים את החוק ונראה כי כמעט ואין להם עבירות בעבר ולא ממתינות להם כאלה בעתיד. הדקדקנות והפיקחות מאפשרים לבני המזל לקדם את האידאולוגיה שלהם בצורה נכונה דרך צינורות מקובלים וללא ביצוע פרובוקציות מיותרות. 

לסיכום, מזלות מאזניים אוהבים טבע איזון ויופי, הם מדלגים בחן אל קדמת התור, בזמן שההיגיון והרציונל שלהם מפותח. בכך מתגלים אנשים נפלאים שניתן ללמוד מהם לא מעט ולקבל מהם עצה טובה או השראה. 

Published by MISHTI.CO.IL - July 24th, 1:05pm - 2020-07-24T13:05:57+03:00