המזלות הנאמנים ביותר: מי הם המזלות שנוכל לסמוך עליהם בכל דבר? הדירוג המלא

 

מה גורם לאנשים להצטייר כאמינים? כפי שפעם אמר דלאי למה, זה לא קשור לכוח, התחייבות או חברות: זו לגמרי מוטיבציה אישית.
כשאנחנו מדברים על דירוג המזלות לפי רמת הכנות והאמינות שלהם, אנחנו בפועל רוצים לזהות מי מהם יותר אמוציונלי ומי יותר מחושב, מי מוכן לעזוב את הכל במידה ויצטרכו אתו.

לפעמים, האנשים האמינים ביותר הם האנשים המונעים על ידי הרגשות ואנשים בעלי מחויבות עיוורת. יש לציין, זו לא תמיד תכונה חיובית. עם זאת, יש בהחלט דרך המלך שמאפשרת לך להבין מתי כדאי לעמוד לצידם של אנשים או דברים שחשובים לך ומתי מספיק זה מספיק.

יש מזלות כמו מאזנים או בתולה, שמסוגלים לאזן בין הדברים, שעה שאחרים, דוגמת גדי יהיה נאמן מדי ואילו קשת יהיה מלא במוטיבציה עצמית כדי לדאוג למשהו שהוא יותר מהעדפות שלו בחיים.
עם זאת, בלתי אפשרי לציין באופן חד משמעי מי מהמזלות אמין יותר או פחות. מה שכן, אפשר לזהות את תכונות האופי ואת ההתנהגות שגורמים לבן אדם להיות כזה וזה עוזר אולי יעזור לכם להחליט, אם אתם רוצים להיות פתוחים איתם לגמרי או להזהר בלשונכם.

והנה מה שחיכיתם לו – דירוג האמינות והנאמנות של המזלות, מהגבוהה ביותר לנמוך:

גדי (22 בדצמבר – 19 בינואר)

חד משמעי – גדי הוא מזל הכי אמין ונאמן בכל ההורוסקופ. אם תבקשו מהם לשמור סוד, הם יהיו כספת. אם תצטרכו אותם שיעשו משהו בשבילכם – בין אם משהו קטן או משהו גדול, אם הם נתנו את המילה שלהם ואת המחויבות שלהם, צריך לקרות משהו חמור ממש, כדי שהם לא יקיימו את ההבטחה שלהם.
מזל גדי זקוק לסדר ומבניות. הם מנסים ליצור משמעות בחיים שלהם על ידי יצירת כללים ומשחקי תפקידים. הם מרגישים הכי נוח כשהם עושים את מה ש-"נכון" ומראים דוגמא אישית. שילב זה הופך אותם מאד אמינים. זה נגד העקרונות שלהם לא לעמוד במילה שלהם.

סרטן (21 ביוני – 22 ביולי)

מזל סרטן נמצא במקום שני, כי הם פשוט מוכנים להשקיע המון באנשים שהם דואגים להם ויעשו למענם כל דבר.
מטבעם, סרטנים הם "ילד טוב ירושלים", יש להם חוש צדק מאד בלט והם מנסים לחיות את חייהם בצורה הכי אתית וכנה שאפשר. הם אוהבים מכל ליבם ומטפלים באנשים הקרובים אליהם כמו משפחה. סרטנים מעולים גם בלעקוב אחרי ההוראות, כל עוד הם מסכימים עם מה שהם אמורים לעשות. בדרך כלל, סמכו על הסרטנים.

מאזניים (23 בספטמבר – 22 באוקטובר)

מאזניים יכולים להיתפס לפעמים כרכלנים, מחפשים תשומת לב, ומאהבים לא החלטיים, אבל זה רק כשאתם לא מכירים אותם טוב מספיק.
הם מונעים מאהבה, הם מבינים שאהבה זה כל כך הרבה יותר מפלירטוט תמים, זו מחויבות וכמובן, גם נאמנות. כשבני מזל מאזניים מאמינים במשהו, הם הופכים להיות נחושים ומונעים על ידי התשוקה שלהם והיכולת האדירה לאהוב.
מזל מאזניים הם אנשים מוכנים לעשות הכל למען מישהו שהם אוהבים ואם הם איתך, הם איתך לנצח. לרוב, אפשר לסמוך על מאזניים.

שור (20 באפריל – 20 במאי)

הנאמנות של השוורים מוכרת לכל. הם יעשו כל מה שאפשר וצריך למען אלה שקרובים אליהם. עם זאת, קיים אצלם גם צד האפל. הם עקשניים ולא מוכנים לעשות שם דבר שהם לא מסכימים איתו. הם יכולים גם להיות פזיזים ולקבל החלטות שלא בדיוק עונות לצרכים המשותפים של המעורבים. מצד אחד הם חברים ומאהבים מעולים ונאמנים, אבל הם לא הכי אמינים בחבורה

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

עקרבים הם הרבה דברים ולפעמים הם מצטיירים כמו קשוחים ולא אכפתיים, אבל אי אפשר לקרוא להם לא אמינים.
עקרבים – בעלי יכולת עמוקה מאד לאהוב וזה כי הם נקשרים לאנשים ומוכנים לסבול לא מעט בשביל זה. עם זאת, העקרבים נחשבים לאחד המזלות הנאמנים ביותר בכל הגלגל, הם מהסוג הזה שמוכן לתת את החולצה האחרונה שלהם למישהו שהם באמת אוהבים.

אפשר תמיד לסמוך על העקרב שהוא יעזור לך וידאג לך, אבל רק אם הוא או היא מכירים אותך טוב. הם צריכים להיות מונעים מאהבה ותשוקה, כדי להתחייב.

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

מזל בתולה אמין כי הם תמיד קצת כמו ההורים המודאגים של כל שאר המזלות.
הם מאד עסוקים לדאוג אם כל מי שנמצא סביבם בסדר, הם מוכנים לעשות הרבה כדי להבטיח חיים טובים וכיפיים לאלה שהם אוהבים. אפשר לסמוך על מזל בתולה שיגיע לסייע, אבל צריך לקחת בחשבון שהצורך שלך יתיישר עם הכוונות והאינטרסים שלהם.

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

בעוד שאתם תמיד יכולים לסמוך על מזל טלה לעשות את מה שהם מאמינים שנכון עבורם באותו רגע, הם מונעים על ידי השיקולים הפנימיים שלהם של טוב ורע, ולכן הם מוכנים מהר לשנות את הכיוון כדי לעשות משהו שמתאים להם יותר.
מזל טלה פשוט יותר מדי הגיוני כדי להישאר אם הם לא מאמינים שמערכת היחסים או עבודה מביאים תוצאות. כך, בזמן ששאר המזלות יישארו לצידך ולא משנה מה, מזל טלה יהיה קצת יותר צונן, אבל בסופו של דבר יעשה את מה שהכי נכון מבחינת כל המעורבים.
אי אפשר להגיד שהם דו-פרצופיים, אלא הם פשוט לא עיוורים לרגשות ולמחויבויות של עצמם.

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

לדלי מאד חשובה יצרנות, לכן אפשר לסמוך עליהם כשמדובר במשהו פורמלי, מבוסס עבודה, הם מאלה שצריכים מטרה מוגדרת. מזל דלי – בעלי חשיבה ייחודית, יש להם רעיונות יצירתיים וגדולים, אבל הם לא תמיד בפוקוס ומסוגלים להוציא אותם לפועל בגלל הפרטים הקטנים.
כמו כן, הם מונעים מאד על ידי האגו שלהם וזה יכול לפעמים להתנגש עם היותם נאמנים לחברים ובני זוג.

תאומים (21 במאי – 20 ביוני)

מזל תאומים בדרך כלל מאד חצויים לגבי דברים מסוימים. הם יכולים לשנות את מצבי הרוח ודעות במהירות גדולה ולעתים קרובות מאד ימצאו את עצמם קפצים בין חברויות, או שמפתחים אובססיה כלפי מישהו או שלא מדברים איתו שוב לעולם.
מזל תאומים – חברים ובני זוג נהדרים, אבל הם לא תמיד עומדים במילה שלהם, זה לא שהם לא אמינים, אבל הרגשות שלהם, הדרמה החיצונית או מיליון התחייבויות יכולים להפריע לאמון המלא.

אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)

אם תספרו לאריה סוד, תסמכו עליו שהוא ידע לשמור אותו היטב. אבל צריך להבין גם שהאריות תמיד ילכו בכיוון שהוא משרת יותר את האינטרסים שלהם ואת האינטרסים של המשפחה שלהם.
כך, מזל אריה הוא בהחלט מזל שאפשר לסמוך עליו שישמור על המוניטין שלכם, אבל הם לא תמיד הכתף לבכות עליה בעת משבר. אריות נאמנים, אבל הם גם עקשניים מדי, כדי להיות נאמנים לאורך זמן, אחרי משהו שלא מעורר אצלם אינטרס מידי או מעצבן אותם.

קשת (22 בנובמבר – 21 בדצמבר)

מזל קשת נחשב לאחד הפחות נאמנים באסטרולוגיה ויש לומר בכנות, זה מסיבה טובה.
קשתים אוהבים לחקור. הם מחפשים חוויות חדשות, אנשים חדשים, רעיונות מעניינים. יחד עם זאת שהם מסורים מאד למשפחה שלהם, כמובן אחרי זמן ארוך שלקח להם לבחור אותה, קשתים מונעים על ידי האינטרסים שלהם ויכולים לפעמים להיכשל במבחן האלטרואיזם.

דגים (19 בפברואר – 20 במרץ)

מזל דגים הוא בין המזלות האהובים באסטרולוגיה והם גם הכי אמביציוזיים ויצירתיים, עם זאת, הם גם בכל מקום.
הם מונעים בקלות על ידי ההשראה שלהם, אבל הם לא מצליחים להתמיד או לבחור תוכנית הגיונית ולבצע אותה.
דגים – מאהבים מעולים, אבל הם לא מסתדרים במערכות יחסים, אם המצב נהיה קשה והם פשוט יברחו או ימצאו מישהו אחר שיהיה עבורם השראה. מדובר במזל נהדר, אבל בוא רק נגיד שהם לא המזל הכי אמין בגלגל המזלות. כנראה שפשוט המוח שלהם מתפזר ליותר מדי כיוונים בו זמנית.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 20th, 1:47pm - 2020-07-20T13:47:15+03:00