6 מזלות שאתם חייבים לבלות איתם זמן לבד

 

אם יש אנשים שכדאי לכם להיות איתם 'לבד ביחד', אלה אותם אנשים שנמנה ברשימה הבאה. גלגל המזלות מחלק את הטיפוסים השונים על פי תכונות אופי, בעוד שיש את מי שתכונות אופיו מתאימות לזמנים קשים, או לזמנים של בדידות בהם מומלץ לבלות זמן רב עם אדם קשוב, אמפתי ונעים הליכות. לעומת זאת, יש את מי שלא תצליחו להכיל או לסבול אחרי מספר דקות בודדות. אז עם מי כיף לבלות את הזמן? מי יקל עליכם בזמנים קשים? ועם מי יהיה לכם קל יותר לחיות מאשר עם אחרים?

הנה רשימה של 6 מזלות שאינם מחרחרים ריב, אינם בוגדים או מתפרצים ללא סיבה: 

הטליים הם אנשים ידידותיים וקלילים שמשתלבים בדרך כלל עם כל אדם ונהנים מכול סיטואציה. הטליים מנהיגים אמיתיים שמושכים את תשומת ליבם של אחרים - בעיקר בשל חוש ההומור, האכפתיות שהם מפגינים והיוזמות שלהם. בני מזל טלה ישירים וגלויים והם לא מבצעים מניפולציות. הטליים עלולים להיות יותר מידי ישירים: מה שיכול לפגוע באחרים. לכן חשוב לאזן ההתנהגות שיכולה להיות מעליבה, בעיקר כאשר מבלים עם הטלה ברמה של "אחד על אחד". בני מזל טלה עלולים להיות מעט דעתניים, אבל הדעה לא נועדה לפגוע באחרים. חוש ההומור של הטלאים מפותח בזמן שהוא עצמו יכול להיות פגיע מאד כאשר הבדיחה על חשבונו. בכול הנוגע למי שמתאים לבילוי עם בני מזל טלה, ניתן לומר כי בני מזל שור העליזים יוכלו לספוג את הטלה כשהם מבלים יחד, אבל עד גבול מסוים. טלאים אשר יבלו עם אנשים אחרים בבידוד: יהיו מקור לשמחה ויאפשרו לאחרים לראות את הצד המשעשע, גם בזמנים קשים. לכן הם אנשים מושלמים שכדאי לבלות עמם זמן פנוי. 

בני מזל שור הם טיפוסים יציבים, בעלי שמחת חיים ורצון לתת מעצמם לאחרים. שוורים יסתדרו נהדר עם מזלות גדי ובתולה משום שכולם בני מזל אדמה. השוורים שנחשבים נוחים לבריות, יסתדרו מעולה עם בני מזל דגים, זאת בשל היכולת של דגים לספוג את השור שעלול להיות חמום מוח כשצריך. מי שיבלה לבד עם אדם בסימן שור, יכול ליהנות מיצירתיות אינסוף! מי שישהה בבידוד עם השור, יזכה לחמלה שהאנשים האלה מביעים ולשלל רעיונות מוצלחים להעברת הזמן הפנוי. חשוב לדעת כי השור נוטה להיות קנאי ולעיתים תלותי: לכן יש לבלות כמו במידה ובצורה שתוביל לחברות בריאה. 

מזל תאומים הוא מבין המרשימים והחיוניים ביותר בגלגל המזלות. מדובר בטיפוסים עצמאיים והרפתקנים שיכולים להעביר את הזמן בכיף. סימן תאומים שייך למזלות האוויר שנוטים להסתדר כמעט עם כולם. מי שיסתדר טוב עם תאומים יהיו בני מזל מאזניים, אריה, דלי וטלה. לבני מזל תאומים יש טעם מעט בררני, אבל כשהם יכניסו מישהו לעולמם - התוצאה תהיה חברות או זוגיות נפלאה! להיות לבד עם בני מזל תאומים זאת ברכה. משום שמדובר בטיפוסים חברותיים, פופולאריים שתמיד יש סביבם התרחשות. לכן אם אתם לבד, תהיו לבד עם אנשים במזל תאומים. 

מה לא נאמר על הקשתים? הקשתים שלנו שאפתניים, פרפקציוניסטים, קפדניים ומובילי תהליכים. מלבד הצדדים השכלתניים, המעשיים והרציניים של אנשים במזל קשת, קיים הצד החברותי, החופשי והמתנסה שרוצה לצבור חוויות רבות, החל מחוויות עם המשפחה עד לטראק אל סוף העולם שם ניתן להתבודד על צלע הר. הקשתים גמישים ואטרקטיביים, כמו גם שהם יצריים וחברותיים. לכן אלה האנשים שכדאי להיות במחיצתם בזמנים קשים. 

בני מזל דלי הם משענת בטוחה. הם טובי לב, ספונטניים ומרוגשים בדרך כלל. הדליים הרפתקניים ויצירתיים, לכן כיף לשהות זמן רב במחיצתם. בני מזל דלי בטוחים בעצמם ולא יכנסו להיסטריה בעת משבר, לחץ, מלחמה או הסגר. הדליים הם עובדי כפיים מסורים שיבנו ריהוט מעץ כתחביב, וייצרו מקלט בטוח בזמן סכנה. עם זאת, הדליים אוהבים שהם נעזבים לנפשם מבלי שאף אחד ינהל אותם: לכן אם בחרתם להיות איתם לבד, תנו להם את החופש שלהם. 

בני מזל דגים הם הסימן הכי רגיש וחומל מבין המזלות שבגלגל, והם אלה שיחפשו את הדרך לסייע למי שמרגיש בדידות. הדגים אמפתיים ומנחמים, אוהבים לסייע לאחרים ויעשו את הכול למען מי שהם אוהבים. בני מזל דגים מאד יצירתיים ויכולים להשפיע לטובה על מי שנמצא עמם במקום מבודד. הדגים יפנקו את המבודדים באוכל טוב, שמיכות רכות ומתנות, ויעשו את כל מה שהם יכולים כדי שהאחר ייהנה במחיצתם. 
אז אם אתם יכולים לפגוש מספר מצומצם של אנשים - בחרו באלה שעל פי גלגל המזלות נחשבים הנכונים ביותר לבילוי מצומצם. 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 5:02pm - 2020-07-08T17:02:06+03:00