5 סיבות לכך שבני מזל שור יאהבו אתכם יותר מכול דבר אחר

כשאתם חושבים על הסימנים בגלגל המזלות: האם אופיו של מזל שור עולה בראשכם? האם אתם מודעים לאמינות של השוורים? לדבקות שלהם באנשים הקרובים אליהם ולאופיים המעשי?

בני מזל שור שנולדו בין ה 20 באפריל לבין 20 במאי - הם האנשים שיחזירו אתכם למסלול כאשר אתם סוטים ממנו, והם אלה שיספקו תמיכה נפשית ואוזן קשבת לכול אחת ואחד. בני מזל המזל ששייך לאלמנט האדמה, הם אנשים עקשניים ורכושניים - מה שיכול להיות הסיבה לדבקות שלהם באנשים ולרצון ללוות אותם לאורך כל הדרך.

ולמרות התכונות השליליות שקיימות בבני הסימן הלויאלי הזה, הם עדיין בני הזוג הנאמנים והטובים ביותר שתמצאו. אנשים כאלה יתמכו בכם, יישארו נאמנים למערכת היחסים ויספקו לכם עצות ועזרה, בעיקר בשל טוב ליבם.

אז הנה כמה סיבות לכך שהשוורים יאהבו אתכם עד הסוף:

השוורים נאמנים במיוחד

בני מזל שור הם אנשים אמינים במיוחד. הם לא מרמים או משקרים בקלות, והם לויאליים מאד למי שהם אוהבים. השוורים ידבקו באהובי נפשם ולא יפגעו באחרים במכוון. בני הסימן העקשן הזה לא יגנבו לעולם! ובטח שלא ירמו אחרים. לכן הם בני זוג וחברים מושלמים. 

f

ברגע שהם אוהבים אתכם - זה לתמיד

כשבני מזל שור מתאהבים: הם נאמנים להפליא! השוורים יעשו כל דבר עבור מי שהם אוהבים ואת כמויות האהבה לא ניתן יהיה לעצור. אהבתם אמיתית וחזקה- מה שגורם להם להיות בררנים במיוחד במי שהם בוחרים- אבל כשהם מגיעים להחלטה לאהוב מישהו: הם עושים זאת בטוטאליות גמורה. לאחר שהשוורים יבחרו וידבקו בבן או בבת זוג יהיה להם קשה מאד להרפות. אהבה עבורם חייבת להיות נכונה ואמיתית וכשהם מוצאים אותה - קשה להם לוותר עליה. 

השוורים יעזרו לכם לצמוח

אנשים שנולדו בין 20 באפריל לבין 20 במאי, אוהבים את הקרובים שלהם בעוצמה רבה, עד כדי כך שהם יהיו נכונים תמיד לעזור ולהיות שם עבור אחרים. השוורים יעזרו לאחרים לצמוח ולהצליח, לפתח קריירה משגשגת או להגשים מטרות. בני המזל עלולים לוותר על המטרות שלהם עבור אחרים תוך שהם מדריכים את מי שזקוק לכך ומספקים לאהובם תמיכה ועזרה. בני הסימן המתחשב הזה אומנם לא יכריחו אתכם לעשות משהו בניגוד לרצונכם - והם בוודאי לא ינסו לשנות אתכם - אלא שהם יקבלו אתכם כמו שאתם ויספקו את התמיכה והעידוד הדרושים כדי שתוכלו להגשים מטרות ויעדים. בני מזל שור רוצים לעזור לאחרים לשנות את הדברים שדרושים שינוי, והם יגבו אתכם בכל פעולה או מעשה. 

מאהבים עדינים ומתחשבים

סיבה נוספת לכך שבני מזל שור נחשבים מאהבים מעולים ונאמנים נוגעת לעובדה שהשוורים אוהבים דברים עדינים: דבר שמגיע לידי ביטוי במערכות היחסים הרומנטיות שלהם. השוורים מאהבים נפלאים משום שהם נהנים מאוכל טוב או מבקבוק יין איכותי. הם מפנקים אחרים במתנות קטנות ומחוות מתחשבות. השוורים יפנקו את בני הזוג בין הסדינים ויפתיעו אותם עם בילוי זוגי מושלם או אטרקציה רומנטית במיוחד. מי שהתחיל מערכת איתם: יכול כבר עכשיו להתחיל להתפנק ולצפות למתנות קטנות והפתעות מזדמנות. 

שוורים אוהבים מערכות יחסים רציניות

למרות החזות המחוספסת של בני המזל, השוורים אוהבים לאהוב ומחפשים מערכות יחסים יציבות ורציניות. מערכות יחסים משמעותיות הן הדבר החשוב ביותר בעיניהם. בכך, כשהם נמצאים במערכת יחסים כזאת, הם לוקחים אותה בשיא הרצינות ונותנים לה משמעות רבה. 

נקודה למחשבה!

בני מזל שור, בשל היותם אנשים שנאמנים לעצמם ולתחושות שלהם, עלולים לאבד את חוש ההיגיון ואת היציבות בשל בן זוג שעזב או שנפרד מהם. תחושת הנטישה שיחושו השוורים תתעצם מאד ותערער את עולמם - מה שעלול להוליד תלות ואף אובססיה לא בריאה שתופנה אל בני הזוג שחמקו. במקרים כאלה חשוב להיות סבלניים כלפי השוורים אבל גם נחרצים ולא להעביר מסרים כפולים או מבלבלים לגבי המשך מערכת היחסים. היו סלחניים כלפי השור ודעו כי כל צעד שהוא יבצע למען החזרת מערכת היחסים נובע מרגשות עמוקים ונאמנות יתרה למי שהם אוהבים. 
אז מי שמחפש בני זוג נאמנים, רומנטיים מפנקים ואמיתיים - יכול לחפש אחר בני מזל שור שיאהבו אותם באופן עמוק ומחויב בתוספת של אהבה, נתינה, גיבוי ותמיכה. 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:54pm - 2020-07-08T14:54:34+03:00