3 עובודות ומיתוסים שאתם חייבים לדעת על מזל עקרב (גם אם אתם לא מאמינים באסטרולוגיה)

העקרב הוא הסימן האסטרולוגי השמיני בגלגל המזלות. הוא אחד ממזלות המים ונשלט על ידי כוכב הלכת פלוטו. או יום הולדתך נופל בין ה-23 באוקטובר לבין ה-21 בנובמבר, אתה כמו אנשים מפורסמים רבים אחרים שייך למזל עקרב. 

עקרבים מייצגים אינטימיות, כוח ועומק. את העקיצות של העקרב ניתן להרגיש בעוצמה, בדיוק כמו את נוכחות העקרב.
בדרך כלל אנשים בני מזל עקרב הם אנשים לא מובנים כל כך. העקרבים מאוד מיסטיים ולעתים קרובות לא נותנים יותר מידי מידע על עצמם. אבל אל תלכו שולל, העקרבים מרגישים כל רגש בעוצמה גדולה אבל לא צועקים את זה לכל העולם.
לפעמים, אנשים מרגישים שלעקרב יש כוונה זדונית ומרגישים לידם מאויימים. אבל העקרב ממש לא מרושע כמו שהוא נראה. לעקרב יש תכונות ראויות להערצה והוא למעשה אחד החברים הכי טובים שתוכלו לקבל. אם יש לכם מערכת יחסים עם מזל עקרב, אתם ברי מזל.
בין אם אתם מאמינים באסטרולוגיה, ובין אם לא, יש כמה דברים שאתם בהחלט צריכים לדעת על עקרב. המיתוסים והעובדות הבאות יוכלו לעזור לכם לסדר קצת את הראש ולהבין את העקרבים שנמצאים בחייכם קצת יותר טוב :

עובדה 1: כנות היא הדבר הכי חשוב למזל עקרב

בשביל עקרבים, כנות היא שם המשחק. הם תמיד יגידו אתה האמת ומצפים שיגידו להם את האמת חזרה. אם אי פעם תצטרך בדעה כנה לגבי כל דבר, עקרב הוא החבר שתחפש. לפעמים האמת עלולה להשמע בוטה ואכזרית, אבל העקרב יגיד אותה רק מכיוון שהוא מכבד כנות בלתי מתפשרת.

עובדה 2: עקרבים הם מסתוריים מאוד

כפי שנאמר קודם, עקרבים נוטים לשמור על הרגשות שלהם לעצמכם ולוקח להם הרבה זמן להפתח ולהכניס מישהו לתוך הלב שלהם. זו הסיבה שהם מאוד מיסתוריים כי אף אחד לא באמת יודע מה הם מרגישים. זה יכול להראות כאילו מזל עקרב הוא פשוט ביישן, אבל למען האמת הוא ממש לא, מה שכן, הוא אוהב שאנשים הופכים לנבוכים ממנו. זה מה שנותן לו את היתרון. ובואו נודה, מיסתורין זה אחד הדברים המושכים שיש, אז למה לא?

עובדה 3: עקרבים הם יצורים תשוקתיים

דבר אחד מאוד בולט אצל העקרב לעומת מזלות אחרים, וזה הדרך בה הוא פועל במערכת יחסים. העקרבים מאוד מסקרנים אנשים וכך הם שואבים אותם פנימה. הרוגע, המגניבות והמסתורין עושים אותם מאוד מושכים.
היחסים עם העקרב מבוססים תשוקה. האהבה שלהם מאוד אינטנסיבית והן נותנים את כל תשומת הלב שתצטרכו.

ועכשיו למיתוסים... כל הדברים שאומרים על העקרבים והם ממש לא נכונים :

מיתוס 1: אי אפשר לבטוח בעקרבים

אנשים רבים חושבים שבגלל שהעקרב שומרים על החיים הפרטיים שלו לעצמו, לא ניתן לסמוך עליו לשמור סודות של אחרים. אבל ההפך הוא הנכון. מזל עקרב באמת מכבד את הפרטיות שלו ושל אחרים. אם אתה נותן אמון בעקרב, אתה יכול להבטיח שהוא יתן את המילה שלו ויעמוד בה. חשוב לזכור, שהעקרבים מצפים מכם בדיוק לאותה ההתנהגות. אם כבר היה לו את האומץ לשתף משהו אישי שלו, הם רוצים את אותו היחס בתמורה.

מיתוס 2: כל העקרבים חסרי רגשות 

עקרבים יכולים להראות כמו כאלה ללא לב או רגש, אבל זה לגמרי שקר. העקרבים למעשה בקשר חזר מאוד עם הרגשות שלהם ושל הסובבים אותם. עלול לקחת זמן לעקרב לבטוח בך ולחלוק את הרגשות שלו, אבל זה לא אומר שהוא לא מרגיש בכלל. תנו לו את הזמן שלו להרגיש בנוח, אתם עוד תהיו מופתעים מאוד לאיזה עומקים הוא יכול להגיע!

 

מיתוס 3: עקרבים הם אנוכיים

מכיוון שעקרבים הם מאוד מודעים לעצמם, אנשים יכולים להתבלבל ולקבל את הרושם שהם אנוכיים. האמת היא שהעקרבים הם מאוד רכים. 
נחמדות ועזרה לזולת הן תכונות חשובות לעקרבים ולכן הם משקיעים מזמנם לעזרה לנזקקים. העקרבים רוצים להשתמש בכוח שלהם לטובה, לכן הם יעדיפו לשים את הצרכים של האחרים לפני הצרכים שלהם.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 20th, 1:47pm - 2020-07-20T13:47:15+03:00