עקרב, טלה, בתולה: מי הם המזלות הכי מניפולטיביים בגלגל המזלות?

 

בעולם הזה יש לא מעט דברים שאפשר לקרוא להם "מניפולציה", אבל יש אנשים שפשוט לא רואים את החיים שלהם בלי זה. הם פשוט בטוחים שזה כיף לשחק עם המוח של מישהו אחר ולעתים קרובות לא אכפת להם מה התוצאה.
מניפולציה היא למעשה סחיטה רגשית, סוג של השפעה חברתית, בה אדם מנסה לשנות את תפיסתו או התנהגותו של אדם אחר, באמצעות טקטיקות הנקשרות עם ערמומיות, הצגה משכנעת של מידע מסולף, רמייה או ניצול, אך דבר אינו מחייב וניתן לפרשנות אישית.

אבל למה בכל זאת אנשים עושים מניפולציות על אנשים אחרים כאשר הם יודעים שהם גורמים בלבול ואפילו כאב? אולי כי זה גורם להם להרגיש חכמים ומעסיק אותם, או שאולי זה קשור לאופי האסטרולוגי שלהם.

בתקשורת מניפולטיבית לא מדברים אף פעם באופן אמיתי על העניין, אלא משתמשים בכל מיני תחבולות ותכסיסים כדי להעביר את המסר הרגיש. מניפולציה היא אם כן תחליף לאמירה גלויה. ובינתיים מה שכואב באמת נשאר מאחורי מסך עשן, ומרעיל את היחסים לאט אבל בטוח.

למרבה הצער, בהורוסקופ יש כמה מזלות שבאמת נהנים לשחק עם המוחות של אחרים ולהשתלט על כל סיטואציה.

עקרב (23 באוקטובר – 21 בנובמבר)

נראה כאילו המזל הזה נוצר כדי להיות מניפולטיבי, כי מדובר באנשים מבריקים, בעלי אינטואיציות מעולות ומאוד אוהבים לשחק במוח של אחרים. אבל בפועל זה קשור דווקא ליכולת שלהם לשמור על סודיות.
עקרבים מעולים בלגרום לאנשים לעשות את מה שהם רוצים מהם. ייתכן והמניפולציה הולכת נגד הצורך שלהם בכנות, אבל קשה להם לא לעשות זאת, כשהם נתקלים בבעיות בלהשיג את מה שהם רוצים. אם העקרב מחפש נקמה, הטקטיקה הטובה ביותר שלהם היא להשתמש ביכולות האלה שלהם.

 

טלה (21 במרץ – 19 באפריל)

בני מזל טלה אוהבים תחרויות מכל סוג והם רוצים לנצח בכל משחק, במיוחד כשמדובר במשחק המוחות. אם היו מחלקים מדליות על להיות קשה להשגה, הטלה תמיד היה מנצח.
הם אימפולסיביים ואוהבים לקחת סיכונים, גם אם זה אומר שהם יפסידו מערכת יחסים פוטנציאלית טובה. בני מזל טלה בטוחים בעצמם והם יודעים ששווה להתאמץ כדי להשיג אותם. אם אין מרדף, זה לא כיף. אבל ככל שהאתגר קשה יותר, כך זה יעסיק אותם יותר.

 

דלי (20 בינואר – 18 בפברואר)

בני מזל דלי מאד חכמים והם משתמשים בכל הזדמנות להראות כמה הם בעלי אינטליגנציה וחוכמה. הם יכולים להיות מסוכנים בגלל חוסר האכפתיות שלהם לצורה בה הפעולות שלהם יכולים להשפיע על אחרים מבחינה אמוציונלית.
לא, מזל דלי הוא לא מזל אכזר, הם פשוט נסחפים עם המשחק והופכים לזחוחים. ברגע שמתעמתים איתם לגבי המניפולציה שלהם, הם יכולים פשוט לנתק מגע ולחכות עד שכל הרוחות יירגעו לפני שיציעו התנצלות.

 

שור (20 באפריל – 20 במאי)

שוורים אוהבים לבדוק אם האנשים מספיק נאמנים להם, כדי להישאר בחיים שלהם. אפילו לא תדעו שמישהו בוחן אתכם ולכן פתאום תהיו מופתעים אם השור עושה דבר אחד אבל אומר משהו אחר או סותר את עצמו במשהו שאמר רק לפני 10 דקות.
מזל שור הוא מזל מאד ארצי, אבל זה לא אומר שהם לא מחושבים לדעת מה משרת אות. אם אתם מרגישים לא בנוח או מנסים להתעמת איתם, שוורים פשוט יתקעו את רגליהם באדמה ולא יזוזו עד שהם מרגישים שיש להם מספיק מידע כדי לקבל החלטה לגביכם.

 

תאומים (21 במאי – 20 ביולי)

ייתכן ולא תוכלו להרגיש שמזל תאומים עושה עליכם מניפולציה עד שהכל יסתיים. אתם פשוט לא יודעים שמישהו משחק לכם במוח בזמן שהתאומים משווה אתכם לאחד האקסים שלו או שלה או נותן הבטחות שאין להם שום יכולים לקיים.
נכון, זה כיף, עד שזה כבר לא. תאומים יכולים להשתמש במילים שלכם כדי לעשות עליכם מניפולציה ומה שנשמע לכם כמשפט תמיד בדרך כלל הכנה למלכודת מתוחכמת. כשתאומים רוצים, הם מאד מיומנים במשחקי מוחות.

 

בתולה (23 באוגוסט – 22 בספטמבר)

מזל בתולה הוא מזל מאד חכם, שאוהב אתגרים מנטליים גם אם זה הופך למניפולציה. הם אנליטיים, מחושבים ויכולים להיות מאד ממוקדים בפרטים. בני מזל בתולה אוהבים להיות האנשים החכמים ביותר בחדר והם מוכנים לשחק במוח שלכם כדי להוכיח זאת.
לפעמים אתם מרגישים שהם שיפוטיים מדי כלפיכם או לא אוהבים אתכם, אבל כשתשאלו אותם, הם יספרו שאתם מדמיינים. הם יגרמו לכם לפקפק בעצמכם גם בדברים שהייתם בטוחים שידעתם אותם טוב מאד.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:06pm - 2020-07-08T14:06:13+03:00