6 סיבות לכך שמזל תאומים היא החברה הכי טובה שלך

 

אם יש לכם הזדמנות להיות חברים של בת מזל תאומים, יש לכם מזל גדול. קודם כל, בגלל שלמזל תאומים יש פרצוף דו-צדדי (ויש עוד כמה וכמה סימונים, אבל הסימון עם שני פרצופים מאד הגיוני, תיכף תבינו למה) ולכן לחברים שלה יש אפשרות לראות את כל ספקטרום הרגשות שלה.

לא מעט אנשים בטוחים שבנות מזל תאומים – הן קצת דו-פרצופיות, אבל בפועל זה ממש לא נכון. אף על פי שהן ידועים בזכות האנרגיות הגבוהות שלהן, הן מאד אוהבות גם להיות לבד ולהתבונן על הפנימיות של עצמן.
לכן, כשיש לך חברה בת מזל תאומים היא יכולה רגע אחד לשתות יין ולדבר על פוליטיקה בקבוצה של אנשים במסיבה, אבל רגע אחרי היא תרצה ללכת הביתה, להיכנס לפיג'מה ולעשות צפייה משותפת איתך בנטפליקס. בום! אם זו לא חברת אמת, אין לנו מושג מה כן.

בקיצור, אין ספק שיש הרבה מאד סיבות לכך שתהיה לך חברה בת מזל תאומים. הנה רק שש מתוכן, למקרה ויש לך עדיין צורך בשכנוע:

היא תחזיק אותך במתח. ותצחיק אותך מלא

כדאי לך להתכונן שהיא תעבוד עליך או תמתח אותך, אבל בדרך כיפית ואוהבת. הן מאד מירות בתגובות שלהן וגאות בחוכמה שלכן.
הן אף פעם לא מתכוונות להזיק ואם הן אומרות משהו לא נעים, רצוי להגיד להם את זה באופן אישי, לפעמים הן פשוט לא שמות לב ולפעמים הן כן ואז הן מתחילו לייסר את עצמן ולהתנצל. אבל לכולנו מותר לעשות טעויות, לא?

היא תלמד אותך איך לאהוב באמת

האם אי פעם רצית שמישהו ירצה אותך בחזרה? נכון, מדובר בכביש דו-סטרי. למען האמת, בנות מזל תאומים מאד עצבניות תחת המעטה הקשוח שלהן. החרדות שלהן בדרך כלל מתרגמות את עצמן להומור והערות עקיצה עצמית. אבל אחרי שסיימת לצחוק, כי היא מדברת כאילו היא עכשיו עומדת על הבמה במועדון סטנד-אפ, כדאי לזכור שהיא גם זקוקה לתמיכה מצדך. זוהי חברות אמיתית בעיניה.

היא תזכיר לך כמה חשוב מבחינתה "זמן עצמי"

מצד אחד בנות מזל תאומים עמוקות, מצד שני הן פעילות מאד בחיי החברה שלהן. כך או כך, הן חייבות את הזמן שלהן לבד, להתרענן ולכן הן רוצות שגם לך תהיה הזדמנות לעשות זאת. כל מה שצריך זה לנסות, זה כיף.

היא אומרת לך מה היא באמת חושבת. לא עוצרת את עצמה

האם בסלט שלך יש מרכיב שלא רצית? האם ברמן מתעלם מההזמנה שלך? אל דאגה: כל מה שצריך זה לתת לבת מזל תאומי לטפל בזה. לא, היא לא תירק לאוכל או לצעק על הברמן או על המלצר, אבל היא תהפוך את הסיטואציה לבדיחה חיננית, מה שיכול לזכות אותה בחבר או חברה נוספים על הדרך.

היא תמצא פתרון יצירתי גם בסיטואציה בעייתית

בנות מזל תאומים מאד סקרניות ומכורות לצריכת מידע, ולכן לא פעם הן מצליחות לצאת מהסיטואציה בזכות הידע שלהן, משהו שהן קראו, שמעו או צפו באיזו סדרת מתח או בסדרת בתי חולים.

יש לה תמיד על מה לדבר

אין מצב שהן להן מה לומר בנושא כלשהו או לפתח שיחה בעצמן. הן מסוגלות לנהל שיחות אינסופיות עם כל אחד, בין אם זה אדם שהן מכירות מלידה או אדם שהן רואות בפעם הראשונה ורק עומד לידן ומחכה לאוטובוס. הן מספרות סיפורים נפלאות והן מצחיקות. לא משנה, עם חברה בת מזל תאומים תמיד יהיה לך כיף חיים.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:57pm - 2020-07-08T14:57:10+03:00