אישה מזל שור - האם היא באמת כל כך עקשנית?

אחד מהמזלות המעניינים ביותר בגלגל המזלות הוא מזל שור. על פי האסטרולוגיה, מזל זה נחשב שני בגלגל המזלות ומי שזכה בו הוא טיפוס אומנותי, ארצי ואוהב טבע. במסורת היהודית שוורים נולדים בחודש אייר ועל פי האסטרולוגיה בין ה21 לאפריל עד ל 20 למאי.  נוסף לכך, ישנן השפעות מאזור השמיים, כמו השפעתה של ונוס - אלת האהבה שהופכת אותם לרומנטיקנים חסרי תקנה, אך גם לאנשים מאד עיקשים. אבל מה הופך נשים במזל זה לעקשניות? כל הפרטים בהמשך. 

בנות מזל שור הן נשים יציבות, עם סדר יום קבוע. לכן הן נחשבות טיפוסים ביתיים וגם מחבקים. אישה כזאת, תעטוף באהבה כל אדם שזקוק לעזרה ותיתן כתף ומשענת יציבה לכל מי שזקוק לה. התפיסה של אישה מזל שור היא כי יציבות חומרית תספק לה אושר בעוד שהצרכים של בני המזל חייבם להתמלא כמה שיותר מהר. החשיבות של מילוי הצרכים קורית בעיקר משום שלבני המזל קשה מאד לשנות את אופיים כמו גם את הרגליהם - מה שהופך אותם לעקשנים. 

מזל שור, עקשנות ויציבות

כדי להבין את השוורים, חשוב להכיר כמה תכונות אופי שמאפיינות נשים וגברים במזל זה. מי שנולד בין ה21 לאפריל עד ל 20 למאי - הוא אדם שחושש משינויים, שמחפש הגיון והגדרות ברורות, הוא אינו נסחף בדרך כלל על פי הרגש (למרות שכשהוא מתאהב או מוצא חבר טוב, קשה מאד להזיז אותו מהשקפתו הברורה לגבי בני הזוג או החברים) בעוד ששינוי הרגלים מבחינתם - יהיה כמעט בלתי אפשרי! 
נשים בסימן האמור, יזדקקו תמיד לאישור מהסביבה לגבי פעולות שהן מבצעות, בעת שספונטניות היא מהן והלאה. גם גבר מזל שור ירצה לדעת בדיוק מתי מתרחשים הדברים, כמה זמן הם ימשכו ומה יהיה בסופם. 
נשים במזל שור לא אוהבות להיות מופתעות. לכן בזוגיות עם גברים הן יעדיפו לתכנן את הבילויים ואת סדר היום ללא שינויים, לטובה או לרעה. נשים בסימן העיקש הזה מחפשות תמיד את לוחות הזמנים ואת הסדר שבמשימות גם בעת בילוי או בזמן אירוח.

taurusman (1).jpg 

מי מתאים למזל שור באופן רומנטי וגם באופן חברי/ משפחתי?

בכול הנוגע לשאלת ההתאמה בין נשים לבין גברים או נשים עם כול מזל בגלגל המזלות, יש מספר מזלות שיספקו את היציבות ואת אורח הרוח שדורשות בנות הסימן:

שור וטלה 

בנות מזל זה ייהנו מאד עם יחסים עם גבר או אישה במזל טלה בעיקר בשל שילוב של מזל אדמה ושילוב בין מזל אש של הטלה. הטלה יפריח חיים באישה כזאת. הוא ימצא פעילויות מרגשות ויעניק את הבטחון החומריות שמחפשים בני המזל. הטלה בשל היותו רציני ואחראי, יספק לשוורים עניין אבל גם לא מעט בטחון במערכת היחסים. 

שור ואריה

בני מזל שור ובני מזל אריה די דומים באופיים. שניהם מסודרים, אחראיים ומתחשבים בסביבה. אריה הוא מנהיג, יציב וקבוע ברצונות שלו וזה בדיוק שאנשים במזל שור צריכים. יחד הם יכולים להגיע להחלטות נבונות ולהנות מדרך חיים יציבה. עם זאת, האגו של השניים עלול לעיתים להפריע להרמוניה במערכת זוגית או חברית.  

שור וגדי

שוורים עם מזל גדי מקבלים ציון גבוה בהתאמה ביניהם. על פי האסטרולוגיה, הגדי והשור - ששניהם מזלות אדמה - לכן הם יוכלו להקים בית חם או חברות מקסימה, תוך שאיפה של השניים ליציבות. נשים וגברים בני המזלות החזקים האלה ייהנו ממערכת יחסים כיפית מלאת צחוק והומור. השאיפה של השניים לבית חם או ליציבות: תתאים מבחינת שניהם ותוליד חברות או זוגיות נפלאה!  

גבר ואישה מזל שור

גבר מזל שור ואישה מזל שור אמנם ייהנו מאופי דומה כמו גם מתחביבים משותפים. אבל פרצי הרגשות, החרדות שמלוות את בני המזל והצורך לדעת תמיד מה קורה - עלולים להכניס סטרס ומתחים למערכת היחסים. עם זאת, העובדה ששניהם תופסים את העולם באופן דומה ושניהם נעים באותו קצב - יכולה להציל את מערכת היחסים ולהפוך אותה לרצינית ומושלמת. 

האופי העקשן של מזל שור

מי שנולד בתאריכים האמורים יודע כי אחת התכונות הטובות (אבל גם הבעייתיות) שלו היא עקשנות. אנשים אלה נחשבים שתלטנים, עקשניים וכאלה שרוצים שדברים יעשו בדרך שלהם. העקשנות וחוסר היכולת להתפשר: יכולים לפגוע במערכות יחסים רומנטיות וגם בין אישיות. נשים במזל זה ניחנו בהגיון פשוט אבל גם באהבה לסדר ורצון כי הדברים יעשו רק בדרך שלהן. לכן הן עלולות להרחיק גברים או פרטנרים לעשייה ולאהבה. עם זאת, הצד המצחיק, הרגיש והמתחשב - יפצה על כל תכונת אופי שקשה לשנות. 

לסיכום, בנות מזל שור וגם גברים מזל שור נחשבים עקשניים ולא בכדי. אנשים אלה רוצים סדר בחייהם וחיים על ניקיון ושגרה. לכן חשוב לקבל אותם כמו שהם ובכך לתת להם רוח גבית לביטוי עצמי ועשייה. 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:18pm - 2020-07-03T13:18:23+03:00