זה מה שמצפה לכל אחד מהמזלות בחודש מאי

מזל שור הולך לשלוט בחיים שלנו בחודש הקרוב ועל הדרך להשפיע על כל שאר המזלות: לטובה או לא כל כך, כל מה שצריך – לדעת את הדברים האלה מראש. כנסו לקרוא מה מצפה לכם בחודש מאי, ולא תאמינו, אגב, מה הולך לקרות לבני מזל עקרב!

לכדור הארץ לוקח שנה בדיוק כד להקיף את השמש, וללא ספק – גם כשהשמש היא במזל מסוים, זה משפיע על המזלות השונים בכל פעם בצורה אחרת. הנה מה שמצפה לכל אחד מהמזלות בחודש הקרוב, בהשפעת מזל שור:
 

מאחר ותקופת ההשפעה של מזל טלה הסתיימה, הוא יוכל להרגיש במצב רוח ירוד, אבל זה ממש לא כדאי לו. לשור יש השפעה נהדרת עליכם, שתמלא את מצבורי המוטיבציה שקצת התרוקנו בשבועות האחרונים. זה נכון במיוחד כשמדובר בנושאים פיננסיים, לכן כדאי לנצל את הזמן הזה כדי לעשות סדר בחשבון הבנק.

היי, מזל שור! זה הזמן שלך! יש לך הזדמנות להתחיל הכל מהתחלה! ככל שזה נוגע לחיי האהבה שלך, ייתכן שבדיוק פגשת מישהו חדש או שהזוגיות שלך זכתה לעדנה מחודשת, כך או כך, מאד מומלץ להקדיש זמן לבילוי זוגי – לצפות יחד בסרט, לבשל ארוחה או, אם רק התחלתם לצאת. וכמובן, מזל טוב!

כשמזל שור בשליטה, בני מזל תאומים יעדיפו להתבודד כמה שאפשר. בדרך כלל הם מבלים המון עם אחרי (ככה זה, כשאתה תמיד במרכז העניינים), אבל עכשיו הם יעדיפו קבוצה קטנה יותר ליהנות מהדברים היפים בחיים במשך כמה שבועות. למשל, למצוא חברים קרובים חדשים או לנצל את היצירתיות ולעבוד על הציור או הסיפור הזה שהזנחת כבר לפני כמה חודשים.

אתם אוהבים לדאוג ולטפל באחרים ולכן תרגישו בבית בחודש הקרוב. עם ההשפעה של שור, תרגישו נאמנים יותר מתמיד לאלה שחשובים לכם, וייתכן ותמצאו לעצמכם כמה דברים חדשים ומעניינים בחיים. רק היזהרו לא להגזים – אל תשכחו בכל הדאגה לאחרים להשאיר מקום גם לצרכים שלכם ואל תפחדו להגי "לא" אם משהו לא מרגיש לכם נכון או מתאים.

בהיותכם מזל בסימן אש, ייתכן ותחילת מאי תהיה עבורכם קצת בעייתית. שור ידוע בזכות היציבות שלו וזה מפריע לאימפולסיביות והתזזיתיות של האריות. עם זאת, כשגם ונוס מצטרפת, היא תאפשר לאריות להיות בתפקיד השדכנים. השתמשו בכישורי המנהיגות שלכם כדי לחבר בין החברים הרווקים בקרבתכם, וכמובן, אל תשכחו לטפח גם את חיי האהבה של עצמכם.

אף על פי שחודש מזל שור נחשב בעיני בני מזל בתולה זמן מושלם להירגע, הם הרי לא סובלים עצלנות, כמו השוורים, לכן זה הזמן המושלם בשבילכם לצאת החוצה ולחקור דברים. בין אם תכננתם טיול, בריחה מהשגרה בסוף שבוע או אפילו קמפינג, עשו זאת, גם אם יש סגר. אבל אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי, וגם וודאו שנשארתם במסגרת התקציב.

תצפו למעט תנודות במצבי רוח. בנוסף לעקשנות הטבעית שלכם, אתם מושפעים גם מהעקשנות של שור. תרגישו חופשי לעשות כל מה שצריך כדי להפוך את עצמכם למאושרים לאורך זמן – אולי לקחת צעד אחד קדימה עם בן או בת זוג, בין אם זה לעבור לגור יחד או רק להשאיר אצלו או אצלה מברשת שיניים.

שמש במזל שור הופכת את השבועות הבאים לזמן בסימן זוגיות. מערכות יחסים רומנטיות, חברויות וגם חברויות בעבודה פתאום הופכים למרכז חייכם. בתור מזל עקרב, זה טבעי עבורכם להיות אינטנסיביים. אבל לפני שתמהרו לפעול, קחו שניה קצת מההשפעה של מזל שור וזכרו להאט ולחשוב על הדברים לפני שמחליטים משהו. הרי עמוק בפנים אתם משוועים לקרבה נפשית ובזכות ונוס ומזל שור, הכל מסתדר מצוין.

חלמתם לא מעט על הדרכים לשנות את העולם. אף על פי שהרוב המכריע שלהם, הוא, איך לומר, לא מציאותי, ההשפעה של מזל שור תעזור לכם לפתח את "הרעיונות הגדולים" לתוכניות ופרויקטים לפי שלבים, שבאמת עובדים. בשבועות הבאים תתחילו להקדיש תשומת לב גם למצבכם הבריאותי. נצלו את מזג האוויר, צאו החוצה (עד כמה שמאפשר הסגר) ותהנו מהיופי מסביב!

בדיוק כמו שור, המזל שלכם הוא מזל יציב בסימן אדמה ולכן היציבות הזו תאפיין את החודש הקרוב מבחינתכם. קחו זמן להשקיע בעצמכם ובמי שחשוב לכם ותפתחו את הצד היצירתי שלכם. חוץ מזה, ברגע שאורנוס נכנס במזל שור, אל תחששו ליצור קשר עם מישהו שניתקתם איתו קשר ולחדש את מערכת היחסים איתו.

זה הזמן להפנות את תשומת הלב לדברים בסיסיים. כשוונוס ושמש יחד במזל שור, זו ההזדמנות שלך לעשות סדר בחיים שלך וגם בבית שלך. שימו לב במיוחד על חשבון הבנק וודאו שאתם עומדים במגבלות התקציב ואם לא – חשבו מסלול מחדש. אבל מצד שני, פנקו את עצמכם, אל תתקמצנו!
 

השבועות הבאים יתעסקו בתקשורת. הטלפון שלך יהיה מלא בהודעות, אבל נסו למצוא זמן להיפגש עם כל מי שאתם רוצים (בלי להעמיס), אגב, פתאום תגלו, שתודות ואורנוס, תהיו מסוגלים גם לפתור כמה בעיות שהציקו לכם לאחרונה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:18pm - 2020-07-03T13:18:23+03:00