שישה מזלות שדורשים הכי הרבה תשומת לב

אם הם לא מקבלים יחס, הם מוכנים לעשות כל דבר בעולם. טוב, כמעט, אבל עדיין – הם מוכנים לשלם מחיר מאד גבוה, כדי להיות כל הזמן במרכז העניינים. האם אתם יכולים לנחש מי הם המזלות האלה?

כל אחד זקוק לתשומת לב מסוימת, אבל יש אנשים שפשוט חיים מזה. עבורם לקבל יחס מאחרים חשוב כמו האוויר לנשימה הם מוכנים לעשות כמעט הכל כדי להשיג אותה.

אפשר לזכות בתשומת לב במיליון דרכים שונות: להעמיד פנים שמשהו לא מצליח ולהתעקש שמישהו יעזור או יסביר. להתווכח עם מישהו גם אין באמת מחלוקת, אבל אם ככל שתמשיכו להתעקש או לא להודות בטעות, כך ימשיכו לשכנע אתכם ולנסות לשנות את דעתכם.

אגב, זו תכונה שאופיינית למזלות מסוימים. הם מוכנים לעשות כל מה שאפשר כדי לגרום לכם לחשוב עליהם, לא משנה אם לחיוב או לשלילה. אנשים שמחפשים תשומת לב מוכנים ללכת רחוק והאחרים יאלצו לצפות בזה. במצבים אחרים, אותם אנשים יסרבו לדבר על משהו שמציק או מטריד אותם, כדי שהאחרים יצטרכו לעשות מאמצים רבים כדי להבין מהם מה הבעיה.

אף אחד לא אוהב כשמתעלמים ממנו, אבל שואבי תשומת הלב מגזימים ממש. אם מתעלמים מהם, הם מוכנים ממש לצאת למלחמה כדי לקבל את התגובה ולהבין שראו אותם והתייחסו אליהם.

הנה הם, שישה מזלות שמוכנים לעשות כמעט הכל, כדי לקבל יחס. אולי גם אתם ביניהם?

arie.jpg

כל אחד מהאריות מודה בפה מלא: "אני זקוק לתשומת לב". זה פשוט חלק מהאישיות שלהם. הם תמיד בלב של כל מסיבה או אירוע אחר ויכולים בקלות לעשות כך, שכל אחד שנמצא במקום יפנה אליהם את הקשב שלו.
יש בבני מזל אריה משהו שהופך אותם למצחיקים וחיוניים. הם לא ביישנים וממש לא מהססים לגנוב את הפוקוס, ולמען האמת, הם גם לא צריכים הרבה, זה בא להם באופן טבעי.

tale.jpg

כדי לזכות ביחס, טלה מוכן לפעול באימפולסיביות או אפילו תחרותיות, כי הרי כדי שכולם ישימו אליך לב, אתה חייב לנצח. ואם לא ניצחת, לא קיבלת את כל ההתלהבות סביב המנצח, אז אתה מפסידן עלוב.
בני מזל טלה נואשים לתשומת לב, הם תמיד מעוררים שערוריות, במיוחד כשזה מגיע לרשתות החברתיות. טלאים מדברים לא מעט על פוליטיקה בפוסטים שלהם, בצורה שתגרום לכולם מסביב להתייחס. אין להם שום בעיה לעורר אנטגוניזם, כי זו, למען האמת, פשוט דרך נוספת לקבל יחס.

twins.jpg

הנשק של התאומים במלחמה על היחס הוא הכישורים הוורבליים שלהם וחוש ההומור. אנשים נוטים להיות מרותקים כשתאומים מתחילים לדבר על משהו בלהט או אפילו כשהם מדברים על נושאים היום-יומיים.
אם אתם ליד בני מזל תאומים, אף פעם לא תסבלו משעמום וזה עובד לטובתם. בדיוק במו בני מזל אריה, הם מאד חברתיים ויכולים למצוא נושא שיחה משותף עם כל אחד. ואם, במקרה, תאומים לא נמצא במרכז, הוא פשוט יגרום למצב להשתנות.

kashat.jpg

קשת יכול להיות מאד מרוכז בעצמו, אבל זה לא אומר שהוא לא דואג לאנשים אחרים – הם כן, אבל העדיפות הראשונה שלהם היא הם עצמם. הם מסוגלים לדבר רק על עצמם ופשוט לשכוח לשאול לשלומם של האחרים.
בני מזל קשת מאד פתוחים בכל מה שנוגע למפגשים עם אנשים חדשים ומציאת דרכים להידמות להם, אבל בצורה מוגזמת. קשתים תמיד רוצים להיות לב ליבה של כל קבוצה והם חייבים שכולם יעריצו אותם ויישאו אליהם את העיניים.

akrav.jpg

מזל עקרב – מאד אינטנסיבי ואוהב יחס. באישיות שלהם יש משהו ממגנט ומעורר הזדהות. מצד שני, הם תמיד אפופים באיזו תעלומה וזה גורם לכל מי שסביבם לרצות לדעת עליהם יותר. כשאנשים שמים לב לעקרב, הם מרגישים זאת מיד והערך עצמי שלהם עולה.
בני מזל עקרב מוכנים להשתמש בכל הכישורים שיש להם (ויש להם לא מעט), כדי לזכות ליחס מהאחרים. לפעמים העקרב יכול להיות נחוש ואפילו קצת מסוכן, אבל זה רק משרת לטובתם והופך אותם למעניינים עוד יותר.

betula.jpg

בתולות מקבלות את תשומת הלב שלהן בהערצה. בני מזל בתולה אוהבים שמחמיאים להם ואומרים שהם עושים משהו טוב. הם אפילו מחפשים לעשות דברים שהם כבר יודעים שהם מצוינים בהם וכך לקבל המון יחס.
אפשר לומר אפילו שהם צדים מחמאות, אבל האמת זה יותר דומה להתנהגות מחושבת שמאפשרת להם לקבל מחמאות וחיזוק חיובי. בבני מזל בתולה מאד כנים לגבי הצורך שלהם בתשומת לב והם עף פעם לא מעמידים פנים שזה בכלל לא משהו שהם צריכים.
 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:34+03:00