המזלות שהכי קשה איתם במערכת יחסים

 

אחד מעקבי האכילס הקשים ביותר בזוגיות, הם אלה שמובילים אל ריבים סוערים וויכוחים. ברגע שנכנסים לוויכוח עם בני זוג, קשה לצאת ממנו, ולעיתים נראה במערכות יחסים כי הריבים אינם נגמרים וכי בני הזוג נמצאים במשך כל הקשר הזוגי בריב אחד גדול ומתמשך.

על פי גלגל המזלות, יש מספר מזלות המושפעים מאלמנטים כמו אדמה, רוח ומים שמגיעים בחודשים מסוימים בשנה וגורמים ללא מעט התחככויות - מה שמהווה טריגר לוויכוחים בלתי פוסקים. אז מי המזלות שלא קל להסתדר איתם? הנה 4 כאלה: 

בני מזל טלה הם אנשים תוקפניים ונלהבים וקשה לנצח אותם בוויכוח - גם אם הם לא תמיד צודקים. הטלה שנשלט על ידי כוכב מאדים תמיד מוכן וערוך לקרב והוא נחוש לנצח בכול מאבק, גם במערכות יחסים זוגיות. כאשר הטלאים מבינים שהם לא צודקים או כאשר הם מבינים שטעו - הם לא יודו בכך - מה שמהווה טרדה למי שנמצא עמם במערכת יחסים. החדשות הטובות הן שטלאים יודעים לשכוח ולסלוח והם לא יעסקו בוויכוח יותר מידי. בני המזל ישנו את כעסם באופן מהיר וימשכו לאחר הפיוס כלום לא קרה.

השוורים שלנו הם אנשים חמים ואוהבים. אבל הם גם יינגחו ביריבם במידה וידחקו אותם אל הקצה. שוורים הן אנשים סובלניים אבל גם מהירי תגובה. לכן במקרים של זעם בלתי עצור, יהיה קשה לפייס אותם. בעיקר בעקבות ויכוח סוער או ריב אוהבים. עם זאת, הטוטליות של בני המזל היא גם הסיבה להישארות של בני הזוג במקום, מפני שלמרות הריבים: השוורים ימשכו להיות נאמנים והם יספקו למי שאוהב אותם את כל החום והאהבה שיש להם להעניק. 

בני מזל תאומים הם שחקני שחמט מעולים בעיקר כשמדובר באסטרטגיות במערכות יחסים. התאום האינטליגנטי משתמש במוחו הקודח כדי לייצר יתרון מול בני זוגו. לכן הם לא יהיו אלה שיתקשרו להתחנף לאחר ריב והם אלה שיספקו לבת או בן הזוג את הסיבה לקנא ותכף ומיד לחזור בחנופה אל מערכת היחסים. הטקטיקות שבהן נוקטים התאומים במהלך ריב: נועדו על מנת להוציאם מפינות אליהם הם נכנסו בוויכוח, תוך שהם מספיק חכמים כדי לתת לבן או בת הזוג להרגיש אשמים, גם אם הם לגמרי צודקים. הפרדוקס הוא כי כול החוכמה הזאת היא מה שמושך בני זוג אל התאומים, לכן הם נשארים תמיד נחשקים ואהובים. 

כדי לנצח או להפסיק במלחמת עולם רגשית עם בני מזל עקרב, חייבים לתת להם זמן להתקרר מן הוויכוח או מהמריבה זאת משום שהעקרבים בהיותם מזל אדמה חם מזג - יעקצו וילחמו עד אבדן חושים את יריבם, בעיקר אם לא תינתן להם ההפסקה הדרושה להרגעת מזגם החם. העקרב הוא כנראה מבין המזלות הכי קשים להבנה בעיקר בזמן ויכוח והם ידעו לתת מכות מתחת לחגורה בעיקר משום שהם נוטרים טינה או שומרים בלב העלבה או עקיצה לרגעים של מריבה. כדי לסגור קצוות עם העקרב ולהחזיר את מערכת היחסים עמו למסלולה: חשוב ליזום שיחה רצינית ורגועה לאחר כמה שעות או ימים מרגע המריבה. 

זה נכון, לכול אחד מארבעת הטיפוסים שציינו יש תכונות נהדרות שהופכות אותם לאנשים אהובים במיוחד. לכן חשוב לדעת כי עם כול טוב יש גם רע, ועם כל תכונה קשה ודורסנית יש גם תכונות נעימות ועמוקות שהופכות  את בני המזל לאנשים נפלאים. 

חשוב לדעת כי לכול אחד מאיתנו יש תכונות דומיננטיות ומוזרויות מסוגים שונים. בעוד שחלק מהמוזרויות והתכונות הן הסיבות שבגינן התאהבנו בבני או בנות הזוג מלכתחילה. בנוסף לכך כדאי להבין כי כמעט כל אחת ואחד יכולים לנהל דיון בוגר ולהיאבק בהגינות על עקרונות חשובים. לכן יש לנסות להגיע להבנות ובכך להמשיך לנהל נכון יותר את מערכות היחסים. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 8th, 2:54pm - 2020-07-08T14:54:34+03:00