פוליטיקה ומזלות- מה המזל של הפוליטיקאים שלנו?

 

בכול הנוגע לפוליטיקה וגלגל המזלות - ובכלל לפוליטיקה ואסטרולוגיה - יש מומחים שיכולים לנבא את מהלך העניינים ולתת זווית מסוימת ומפכחת לגבי עתיד המדינה. בנוסף לכך, אסטרולוגים יכולים לנתח התנהגויות של פוליטיקאים ואפילו לנבא מי יהיה ראש ממשלת ישראל. 
כיום, גם ראשי הממשלה השכלתניים ביותר פונים אל אסטרולוגיים וידענים כדי לקבל עצה טובה בעת קמפיין בחירות או בעת ניהול משבר כזה או אחר. אבל מה בנוגע לאופיים של הפוליטיקאים שלנו? על פי האסטרולוגיה, מרבית האישים הבולטים במפה הפוליטית נולדו בחודשי האביב והם ילדי מזל תאומים המסקרן.

יש גם דמויות מוכרות שדווקא ניחנו ביצירתיות ובעוצמה של מזלות כמו שור או מאזניים. אז מה המזל של אלה שתמיד נמצאים בכותרות? הנה הרשימה של בני המזלות המסקרנים ביותר! 

בנימין נתניהו - מאזניים

bb

אוקיי, בואו נשים את זה על השולחן: ראש ממשלת ישראל הוא אדם מורכב. הוא פתוח ואוהב, אבל גם עצור וחשדן. הוא ביקורתי ואפילו מעט פרנואידי אבל אינו נלחץ בעת משבר או עניינים חשובים שעומדים על סדר יומו. ביבי נתניהו ראש הממשלה שלנו בהווה, הוא מאזניים קלאסי שמשלב בין נוקשות לרוך, בין תעוזה לכניעה. ובכול זאת הוא עדיין נותר ראש ממשלה. 

שרה נתניהו - עקרב

קשה לדבר על אופיו של ביבי נתניהו ללא אזכור של רעייתו שרה נתניהו, שלמרות שאינה פוליטיקאית, אלא -" פסיכו-לוגית(!!!)" היא זאת שמושכת את אור הזרקורים אפילו יותר מבעלה. בקיצור כמו בשיר "תיזהר ממנה היא כמו דבורה שהיא עוקצת" גם שרה נתניהו  - כמו העקרבים הקלאסיים - היא אישה דעתנית, נאמנה, יצרית, נחושה ויש לה רגשות עזים שמגיעים לידי ביטוי גם כשהיא לבד וגם כשהיא יוצאת אל הציבור. בין התכונות הטובות של בני מזל עקרב תמצאו כוח התמדה, סודיות ולויאליות ונאמנות שאין לה קץ. 

בני גנץ  - תאומים

g

אי אפשר להמשיך את הרשימה שלנו מבלי להתייחס אל המתמודד לראשות הממשלה בני גנץ. גנץ המסתורי, התמודד בנחישות על ראשות הממשלה מול בנימין נתניהו והוא עשה זאת בהתמדה בכול פעם שיצאנו לבחור (כן, זה קרה, הצבענו 3 פעמים). גנץ, בשל היותו בן מזל תאומים שנולד ב9 ליוני, הפגין כריזמה וכוח והצליח להרשים את כל מי שפגש אותו, בין אם על המרקע ובין אם באופן אישי במחלקת עסקים בעת טיסה. בני גנץ, למרות תכונות תאומים החזקות והאסרטיביות שלו: לא נבחר לכהן כראש ממשלה, אבל הוא תמיד יישאר בראשנו כדמות מרשימה, חזקה ולוחמנית. ממש כמו תאום נחוש והרפתקן. 

אביגדור ליברמן - תאומים

את אביגדור ליברמן כולנו מכירים. מדובר בפוליטיקאי עקשן שכעת מכהן כחבר הכנסת מטעם ישראל ביתנו, והוא יושב ראש המפלגה ומייסדה. בני מזל תאומים ממש כמו ליברמן הם אנשים מעניינים, כריזמטיים ואמיצים. אביגדור שנולד ביולי כיהן בעברו כסגן ראש הממשלה, כשר הביטחון, שר החוץ, שר האנרגיה והתשתיות הלאומיות ושר התחבורה. זה נכון שבני מזל תאומים נשלטים על ידי מרקורי, לכן הם ידועים בקסמם האישי בזריזות ובכושר הביטוי שלהם: מה שלא מאד מאפיין את ליברמן, ובכול זאת הוא דמות שנחשבת פעילה שכבר כבשה יעד אחד או שניים, ועבורנו זה מספיק כדי להגדירו כבן מזל תאומים קלאסי. 

מירי רגב - עוד תאומים!

מירי רגב שרת התרבות והספורט של ישראל, היא פוליטיקאית שנויה במחלוקת. רגב, שנולדה ב26 למאי, היא דוברת צה"ל לשעבר. לכן היא אישיות שיש לה מה לומר על כל דבר. בני מזל שור ניחנו ביצירתיות ועוצמה הם אסרטיביים וטוטליים, כך גם מירי רגב, שרה שתמיד תפלוט את ההערה הכי מקוממת או מתריסה, בעיקר בגלל הרצון שלה להיות נחרצת לגבי אידיאולוגיות שאותן היא בעצמה פיתחה. 

אורלי לוי- אבקסיס - מאזניים

אורלי לוי היא בת מזל מאזניים קלאסית בשל נשיותה הבולטת. היא ביקורתית כלפי עצמה וכלפי הסביבה, אבל היא רכה ועדינה משום שיש סביבה הילת מאזניים קלאסית שעוטפת אותה ומשדרת אווירה נעימה לכל כיוון. בנות מזל מאזניים הן נשים בעלות מראה צעיר ורענן כמו אורלי שתמיד שמה לב למראה המוקפד שלה, כמו גם לפרטים הקטנים, הן במראה החיצוני והן במקום העבודה. אבל אל תטעו! לצד החינניות יש אישה מחושבת קרירה וקשוחה, שחותרת תמיד למטרה, ותצעד קדימה עד שגם היא תתמודד לראשות ראש ממשלה.  
 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 20th, 1:47pm - 2020-07-20T13:47:15+03:00