האם אתם חלק מהמזלות הפראיירים?

 

"אנחנו בטח לא פראיירים!" אומרות מילות השיר המוכר, ואכן מרבית  הישראלים משתדלים לא לצאת פראיירים ולשמור על האינטרסים שלהם ועל הרצון לקבל את הטוב ביותר. עם זאת, ישראלים הם אנשים שתמיד נכונים לעזור והם רוצים בדרך כלל להטיב עם הסביבה ולחלוק עם האחרים את מה שיש. אבל איזה מזלות בגלגל עושים קצת יותר מידי עבור אחרים? ומי מתפשר על טובתו עבור האחר? הנה רשימה של 6 מזלות שבדרך כלל מתחשבים מידי:

 

בני מזל שור מקדישים את כול כולם לסביבה שלהם. שור הוא מזל אדמה קלאסי - מה שמעיד על יציבות במערכות יחסים ורצון שהכול יבוא על סדרו, בכול זמן. העוצמות שיש בשור והרגש שהוא מפגין עבור הסביבה שלו-  יכולים לעיתים לצאת מפרופורציות ולגרום לניצול של הסביבה. ובכול זאת, השור בהיותו פגיע ורגיש, יחוש במידה ומישהו יתחיל לנצל את טוב ליבו לטובה, לכן הוא יהיה פראייר, אבל לזמן קצר. בין תכונות האופי הנפלאות של בני המזל תמצאו אנשים נאמנים, חמימים, אוהבי טבע וחברים. 

בני מזל בתולה הם אולי מבני המזלות הפראיירים ביותר שיש! אנשים שנולדו בסימן זה נחשבים פרקטיים, דייקנים וכאלה שעוסקים בפרטים - לכן הם אלה שמהם יעתיקו את שיעורי הבית בתיכון, והם אלה שיסכימו לחפות על אדם אחר בשעות העבודה. הקריירה של בני מזל בתולה קשורה בדרך כלל להייטק ומחשבים, לכן תמיד יהיו מי שמזמין את החופשה המשפחתית, ובוודאו שייקחו על עצמם לבנות מצגת לבר מצווה של האחיין ולסחוב את המתנות לברית. אבל אל תטעו! בני מזל בתולה אמנם מופנמים, אבל כשמישהו יגזים ויטרטר אותם יותר מן הרגיל - הם עלולים להתפרץ לפתע ולהפליא באותו אדם את נחת לשונם. לכן הם פראיירים, אבל גם באותה מידה לא צפויים. ראו הוזהרתם! 

 

דליים הם אנשים מעט שונים. יש להם ראש מאד מורכב והם החלטיים. הם יוצאי דופן ומנהיגים מלידה, לכן הם ייקחו על עצמם משימות שונות -  גם אם הן לא חשובות להם במיוחד. הדליים סקרנים וערניים הם אינטליגנטים וחריפים וזאת בדיוק הסיבה שתמיד יפנו אליהם כדי לתקן את מדיח הכלים, להרים יחידת מדפים, או לפרמט את המחשב. היצירתיות של בני מזל דלי בשילוב כושר המנהיגות שלהם: הופכים אותם למנהיגים אשר לוקחים יותר מידי על עצמם. לכן חשוב להקל עליהם עם המשימות ולנסות לפתור דברים מסובכים, גם ללא עזרתם. 

אם יש מזל מלא חמלה ועדנה זה מזל דגים. בני מזל דגים הם אנשים אמפתיים ועדינים שתמיד רוצים לעזור לאחרים. הם אלה שיטפלו בהורה קשיש או יתנדבו בעמותה שמטרתה קרובה לליבם. המים שבהם הדגיגים שלנו שוחים, חייבים להיות צלולים - לכן לא יהיה דבר שהדגיג לא יעשה למען הכלל. אנשים במזל דגים מסורים ושקדניים שמעמיסים על עצמם יותר מידי משימות. לכן עליהם להיזהר לא לשכוח בדרך את עצמם ואת טובתם. 

 

בני מזל מאזניים הם אנשים מקסימים, סימפטיים וחמודים במיוחד. מזל מאזניים נשלט על ידי כוכב ונוס: מה שמקנה לו את האיזון העדין ואת אורח הרוח שלו. בשל האיזון המוקרן החוצה - רבים מטילים עלי בני מזל מאזניים משימות ובקשות. לנוכח המטלות: מזל מאזניים לא יצא משליטה, אלא יקבל את הניצול באורח רוח. לעיתים בני הסימן ירצו שהסביבה תאהב אותם, גם אם זה מגיע על חשבונם. לכן הם נחשבים די פראיירים וטרף קל עבור מי שמטרתו לחסוך כספים או לנצל את האחר למען מטרותיו. אם אתם מאזניים: חשוב להישאר חמודים ומקסימים, אבל גם למתוח את הגבול מול מי שמגזים. 

 

בני מזל קשת הם אנשים משימתיים. הקשתים שכלתניים, ערניים ובעיקר מובילים תהליכים בצורה נכונה. האנרגיה של הקשתים מעולה והיא גורמת לרבים לשים בבני המזל את מבטחם. בשל הקפדנות והשקדנות של הקשתים, הם יהיו אלה שיקנו כרטיסים להופעה עבור כל החברים, הם יצטרכו לבחור חופשה משפחתית בחו"ל ולארגן אותה מתחילתה עד סופה. נוסף לכול הצרות, הקשתים יהיו תמיד אלה שיצילו כל סיטואציה גרועה מאבדון מוחלט. זה נכון שאסרטיביות של בני מזל קשת תמיד מועילה - ובכול זאת צריך לדעת להגיד "די'" כשהמשימות גוברות ויש יותר מידי דברים לטפל בהם על השולחן.  
לא תמיד חייבים לרצות אחרים!

רבים מאיתנו חיים בהרגשה שאנחנו צריכים לרצות את האחר. אנחנו אומרים "כן" גם לדברים שממש לא באים לנו טוב או מסכימים לבצע פעולות שונות עבור האחר מחוסר ברירה. אם אתם מוצאים את עצמכם מרצים יותר מידי את הסביבה, חשוב שהדבר לא ימשך, בזמן שיש ללמוד לשים את עצמכם במרכז. בכך תחיו חיים איכותיים יותר וסביבכם יצטברו חברים ובני משפחה שרוצים רק בטובתכם. 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:34+03:00