למה אתם לא מאושרים – כל אחד והמזל שלו

 

אם גם אתם עונים מידי פעם (או הרבה) את התשובה "נאחס" כששואלים אתכם "מה המזל שלכם?", כנראה שאתם צריכים איזו זריקת עידוד באופק, כי נראה שאתם לא מאושרים. אז לפני שאתם שוקעים בדכאון קליני עמוק, תנו לנו לספר לכם מה אומר המזל שלכם על החסימה שלכם בדרך אל האושר. מי יודע, אולי תלמדו מזה משהו על עצמכם.

 

גדי

אתם מנסים להכניס הכל לשק אחד ולתפור עניינים בלי להפריד כוחות. זו אולי חשיבה שמנסה לסגור עניינים מהר וביעילות, אבל היא לא תמיד פרקטית. לפעמים צריך הפרד ומשול.

דלי

שחררו קצת את הרגשות שלכם כלפי חוץ. אולי אתם מפחדים להראות חלשים, אבל לפעמים דווקא מהמקום הזה אתם יכולים להתחזק.

דגים

הפחד שלכם ממחוייבות משתק אתכם. אל תחשבו שכולם מנסים לכלוא אתכם ברשת דייגים, יש אנשים שבאמת אכפת להם מכם. קבלו את זה באהבה.

טלה

קשה לכם להתרכז ברגע הנוכחי. אתם כל הזמן מחפשים את מה שנמצא מעבר לפינה ולא נהנים מהרגע. קחו שניה כדי להתסכל על דברים מנקודת מבט ברורה על ההווה, אתם רק תרוויחו מזה.

שור

אתם יותר מידי מושפעים ממצבי רוח של אחרים סביבכם. יש לכם 2 רגליים על הקרקע, זה מאפיין חזק אצלכם, אז אין סיבה שתהיו כל כך תנודתיים בגלל קריזות של אחרים.

תאומים

יש לכם בעיה להיפתח. אולי אתם חושבים שזה לא נכון כי אתם אוהבים לדבר המון, אבל אתם לא באמת מדברים על תחושות עמוקות של הלב, וזה חוסם אתכם. תנו קצת יותר אמון באנשים הקרובים אליכם ודברו איתם בכנות.

סרטן

יש לכם אובססיה לדברים קטנים שיכולים לשגע פילים. הבית קצת מבולגן? אז מה, זה לא סוף העולם. מישהו ביטל איתכם פגישה? תמיד אפשר לקבוע מחדש. הורידו מעצמכם מתח מיותר, זה לא טוב לעור הפנים.

אריה

צאו קצת מהבועה שלכם ותתחילו לראות דברים גם מנקודות מבט אחרות. נכון שהבטחון שלכם מוביל אתכם לגאווה עצמית מלאת אנרגיה, אבל אם לא תתייחסו לאחרים בכזו אהדה יש מצב ותישארו לבד.

בתולה

אתם סופגים יותר מידי פנימה. שחררו קצת מהעול שאתם תמיד סוחבים לבד על הכתפיים ואל תמנעו מעצמכם להיעזר באנשים שאוהבים אתכם. יש סיבה לכך שהם אוהבים אתכם, תנו להם להראות זאת.

מאזניים

אתם יותר מידי וותרנים. תלמדו להילחם על דברים שחשובים לכם אחרת תישארו עם תסכול ומרירות בלב. זה לא באמת החוסר שאתם רוצים בחיים שלכם.

עקרב

אתם פשוט לא מקשיבים לאחרים. האגו שלכם וקשיחות הלב תגרום לכם לעמוד לבד במערכה אם לא תכניסו דברי חכמה של הסובבים אתכם לתוך הראש שלכם.

קשת

אתם קלילים זה ידוע, אבל אל תתבלבלו ותהפכו להיות פאסיביים מידי. יש דברים שכן דורשים מחשבה כבדת ראש והפעלת שיקול דעת מדוד יותר, לכן אתם חייבים לערוך סדר עדיפויות בחיים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:48+03:00