מי המזל הבטוח בעצמו ביותר?

 

ישנם אנשים מלאי כישורים ומיומנויות שגורמים לנו לחשוב שהבטחון העצמי שלהם הוא בשמיים, אבל לא תמיד כך הדבר. ישנם כאלה שאפילו מתביישים להסתכל לאנשים אחרים בתוך הלבן שבעיניים. הכל מתחיל עם המזל האסטרולוגי שלנו, ומה שהוא אומר על הבטחון העצמי שלנו. אז מי הכי בטוח בעצמו ומי הכי פחות?

 

גדי

מזל זה יודע טוב מאוד שהוא מחצין חזות מתגאה ומלאת חשיבות עצמית. האלגנטיות והרצינות המאפיינת אותו תמיד הולכת לפניו, כאשר הוא מתרכז בעצמו קודם כל ולפני כולם. זו הסיבה לכך שהגדיים לרוב מבודדים את עצמם מהחברה ולא ממש אכפת להם שזה קורה.

דלי

דלי הוא פרפקציוניסט מבטן ומלידה, ותמיד ישאף להראות זאת כלפי חוץ. גם אם הם לא ממש מרוצים מהמצב הקיים או שהם עוברים תקופה קשה, הדליים לא יתנו לכם לראות את זה ותמיד יחצינו שהכל בסדר. הם עושים זאת כדי לאסוף אנשים סביבם וכדי לא להיות לבד.

דגים

שמחים ואופטימיים לכן בדרך כלל יחצינו בטחון עצמי גבוה ופתיחות רגשית. לא יהיה אכפת להם לספר על עצמם דברים אישיים או להיות גלויים לגבי עניינים שבלב, אבל עמוק בפנים הם ירגישו סבל ועצבות. גם אם הם יעברו לילה קשה של בדידות ומחשבות דכאוניות, עדיין בבוקר תוכלו למצוא אותם מחייכים ואנרגטיים כאילו כלום לא קרה.

טלה

טלה משתמש בציניות כדי לטשטש את חוסר הבטחון שלו, והוא לעולם לא יראה שבירות או פגיעות כלפי חוץ. בני מזל זה לא ירשו לעצמם להתפרק בפני מישהו אחר או להוריד את חומות ההגנה שלהם, ותמיד יחצינו חוזק כלפי חוץ כדי לגונן על הרגש שבפנים.

שור

שור תמיד ינסה לבסס את הדעה הרווחת לגביו שנשענת על כך שיש פה זוג קרניים שמראות בטחון עצמי איתן ויציב. אבל עמוק בפנים יש להם חוסר בטחון שתמיד ירצה לקבל אישור מהחברה על כך שהוא רצוי בין אנשים, ושנעים להיות לידו. חוסר הבטחון של השוורים נעוץ בצורך המתמיד שלהם בקבלה חברתית.

תאומים

תאומים חייבים להיות איפה שכל האקשן קורה, גם אם הם אוהבים את החוויה וגם אם לא. אם כל החברים ילכו למסעדה מסויימת שהתאומים לא ממש אוהבים, זה לא ישנה, העיקר ללכת ולהיות עם כולם. יש להם נטייה לעטוף הכל במסגרת נעימה ומתקתקה גם אם הדברים לא באמת כך, וזה כדי תמיד להיות באווירה אופטימית שתעלה להם את הבטחון העצמי.

סרטן

מאוד רגשיים זה ידוע וברור, ולכן גם מאוד תנודתיים ברגשות שלהם כלפי חוץ. סרטן מאוד מושפע מאנרגיה חיצונית ואם יהיה בסיטואציה שמחה או לא נעימה לצורך העניין, זה ישר ישפיע עליו והוא יתנהג בהתאם. חוסר הבטחון שלו מאוד מופגן והוא חייב להיות בטוח שכולם סביבו במצב חיובי על מנת להרגיש חיובי בעצמו.

אריה

הגאה ביותר מבין כל המזלות וזה שיודע בדיוק מה הוא רוצה בחיים. האריות לעולם לא יתפשרו על משהו פחות ממושלם, ואם ירגישו שזה לא עומד בציפיות שלהם, הם פשוט ימשיכו הלאה לדשא ירוק יותר.

בתולה

הכי פחות בטוח בעצמו מבין כל המזלות, זה שחושש תמיד להיפגע ממשהו שמישהו אומר לכיוון שלו. מאוד מפחד מלחשוף את הרגשות האמיתיים שלו, או שמישהו יחשוב שהוא לא חכם מספיק כדי לתקשר איתו. לכן תמיד ימצא את השלילי בכל דבר ויתקשה לשמור על קלילות ואופטימיות.

מאזניים

כל מה שמאזניים מחפש זו איזה מחמאה טובה כדי להעלות לו חיוך רחב על הפנים. הצורך של מאזניים בתשומת לב מהסובבים אותם יגבר יותר ויותר ככל שהם יקבלו יותר. וזה לא משנה אם המחמאות מגיעות מחברים או מזרים, העיקר שהן מגיעות.

עקרב

העקרבים מבנינו לא באמת מעוניינים לשמוע מה הם עושים בסדר ומה לא, יש להם את האמת שלהם ואיתה הם ממשיכים באש ובמים. גם אם ההתנהגות שלהם סוערת מידי או אפילו מתלהמת, שום דבר לא יזיז אותם ממה שהם רוצים להשיג או איפה שהם רוצים להיות.

קשת

מי שיעז לומר משהו שלילי בכיוון של קשת יחטוף מנה הגונה של בומרנג לכיוון שלו, כי קשת לא נשאר חייב לאף אחד. הקשת יודע בדיוק מה הכיוון של החץ שלו והוא לא חושב פעמיים על מנת לפעול. אם יעליבו אותו הוא יחזיר כפול, וזה ממש לא יכנס לו ללב, להיפך, זה יהיה כמו משחק בשבילו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:48+03:00