כמה קשה לאהוב אותך?-המזל שלך מגלה עליך יותר ממה שתרצה

 

יש אנשים שפשוט זורמים, כל האווירה סביבם נינוחה ומתנהלת על מי מנוחות ואין כל כך סיבות על מה לריב איתם. אבל, לעומתם יש את אלה שהכל סביבם אש ותמרות עשן, כאלה שממש קשה להתמודד איתם, במיוחד במערכת יחסים. רוצים לדעת מי אתם לפי המזל שלכם?

 

גדי

מאוד פרקטיים ואנשים שאוהבים לנתח דברים, לכן לעולם לא יעשו החלטה כלשהי בלי לבחון אותה מכמה זוויות. גם במערכות יחסים הגדיים לא נותנים להיות פזיזים, ולא מחצינים את הרגש יותר מידי.

דלי

הדליים אוהבים לפתור דברים עוד לפני שהם מגיעים למצב של ריב. אם יש משהו שעומד באויר וגורם למתח, הם לא יהססו להעלות אותו ולגעת בפצע הפתוח כדי להבריא.

דגים

מלאי אמפתיה ויכולת הזדהות מדהימה, כזו שגורמת לכם להיות רגישים למצב של בני הזוג כאילו הייתם הם. הדגים לעולם לא יעבירו ביקורת על מישהו בלי שתהיה סיבה טובה מאחוריה, ותמיד יעדיפו לראות את הצד החיובי של כל סיטואציה זוגית.

טלה

מחוייבות זה הקו המנחה של הטלאים, לכן כשהם בזוגיות הם עושים הכל כדי שלבני הזוג יהיה טוב ונעים. כשהצד השני אוהב את כל היחס הזה הכל בסדר, אבל אם הוא רוצה קצת ספייס, אז מתחילות הבעיות...

שור

מאוד כנים ולויאליים, ברמה שקשה להתחרות בכם. אתם מאוד מכבדים את בני הזוג שלכם ותמיד שואפים לפתור בעיות עוד לפני שהן מתגלגלות לכדור שלג מידרדר.

תאומים

המזל הכי כיפי להיות איתו בזוגיות, כיוון שהוא שם את עצמו לא פחות מ- 100% בתוך הקשר. אבל, יש לקחת בחשבון שעם כל המחוייבות הזו באה גם דרמה גדולה לפעמים, לכן חשוב לקחת דברים בפרופורציה.

סרטן

הכי קל לאהוב אתכם, כיוון שהאופי שלכם מחצין המון אהבה ורגישות. כיף להיות איתכם בזוגיות וברוב המקרים זה מרגיש ממש כמו סיפור אהבה מסרט רומנטי.

אריה

האריות מאוד דומיננטיים במערכות היחסים שלהם ואוהבים לנהל את הקשר בצורה שנכונה להם. הבעיה מתחילה כשהם נדרשים לתת דין וחשבון על מעשיהם ולקחת אחריות שלא תמיד נעים להם להודות בה.

בתולה

מזל זה לא ממש מצליח לבטוח באנשים אחרים, עד שהוא נפתח אל הצד השני הנשמה יוצאת. הוא לא עושה זאת מכוונה רעה כמובן, זה פשוט האופי שלו, לכן דרושה המון סבלנות עם מזל בתולה.

מאזניים

תמיד מנסים לרצות את כולם סביבכם, ולכן תמיד שמים אחרים לפניכם, לטוב ולרע. מאזניים שמים לב לפרטים הקטנים ולכן תמיד בוחנים את המצב הקיים לעומק, לכן מאוד קל להגיע איתם לפשרה.

עקרב

עקרב יודע בדיוק מה הוא רוצה, מעצמו ומאחרים. אבל, זה לא אומר שזה הופך את העניין לפשוט. בגלל שעקרבים יודעים בדיוק איך הם רוצים שדברים יתנהלו, קשה מאוד לעמוד בסטנדרטים שלהם וזה יכול להביא להרבה פיצוצים.

קשת

נפש מלאת השראה והרמוניה, ולכן גם כזו שחייבת עניין ופעילות מסקרנת כל הזמן. קצת קשה לעמוד בקצב של הקשתים, וכשזה נוגע לעימות כזה או אחר, הקשתים יתרחקו עוד לפני שהויכוח מתחיל.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:48+03:00