הדברים שכל מזל שונא – מה מעצבן אותנו ברמות

 

לכל אחד מאיתנו יש דברים קטנים שגורמים לנו להיות חסרי סבלנות ובמקרים קיצוניים גם מלאי זעם ותסכול. אין מה לעשות, אלו החיים, אבל מעבר לדברים שכל אחד מתעב באופן אישי, יש דברים קולקטיביים שאנחנו שונאים לפי המזל האסטרולוגי שלנו. אל תתעצבנו, אבל הרשנו לעצמנו לפרוס אותם במאמר הבא.

גדי

חוסר סדר, הדבר הזה יכול להוציא אתכם מדעתכם. קשה לכם עם המחשבה שאין לכם שליטה מלאה על מהלך העניינים לכן אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להוביל מהלכים באופן הנכון לכם אתם מרגישים תסכול גובר עד כדי זעקה מפחידה.

דלי

האנרגיות האקטיביות שלכם והאופטימיות המנצחת לא יכולה לסבול פאסיביות מהצד האחר. אם אתם נתקלים באנשים חסרי מוטיבציה, או אפילו כאלה שמנסים לנצל אתכם ולהסיר מעצמם אחריות, אתם מסוגלים לרתוח מעצבים.

דגים

כולכם לב אחד גדול, לכן כשאתם מזהים שמישהו מנסה לנצל אתכם, או לקחת אתכם כמובן מאליו, יש מצב טוב שאתם תתנתקו ממנו לחלוטין בלי הסברים, והשנאה שלכם כלפיו תתגבר עד כדי אדום בעיניים. אתם גם שונאים שאנשים דוחקים אתכם לפינה וגורמים לכם ללחץ או חוסר נוחות, ויש לכם נטיה לברוח מהעניין.

טלה

עצלות, זה מה שמרתיח לכם את הדם בעורקים. כשאתם מזהים אנשים שאין להם כוח וחשק להרים אצבע, זה גורם לכם לרצות לשים להם פלפל חריף במקום אסטרטגי, ולא, אנחנו לא נמשיך עם הדימוי הזה. מה עוד מביא אתכם לסף תיעוב? חוסר כבוד. זה משהו שאין לכם מחילה עליו.

שור

יש לכם את הקצב שלכם, בו אתם יודעים להתנהל בדיוק איך שמתאים לכם. אז ברגע שמישהו מאיץ בכם או מפריע לכם לבצע את הדברים באופן ובטיימינג הנכון לכם, אתם יכולים לתת לו נגיחה הגונה עם הקרניים שלכם בלי להתבלבל.

תאומים

צרות אופקים וסטאטיות יכולה להוציא אתכם מדעתכם. אתם הרי לא יכולים לשבת בשקט לכן אם אתם מרגישים תקועים במקום או שאתם נמצאים בחברה של אנשים שאין לכם על מה לדבר איתם, יש מצב טוב שאתם תצאו מהדלת מבלי להסתכל לאחור.

סרטן

אשמה, זה רגש שאתם פשוט לא סובלים שמונח עליכם, כזה שגורם לכם לתחושות חרדה ומפח נפש עמוק. אם האשמה הזו מגיעה גם עם הצורך בלהתעמת עם אנשים אז בכלל אי אפשר לדבר אתכם וכל מה שאתם רוצים זה להיעלם וללכת הצידה להרגע.

אריה

נועזים ועצמאיים, אלו התכונות החזקות שלכם, לכן כשאתם מרגישים שמישהו תלותי מידי או כזה שלא יוזם מעצמו, זה דוחה אתכם עד לרמה שאפילו לא בא לכם לתת לו ביס. האינדיבידואליות החזקה שלכם גורמת לכם להעריך ייחודיות אצל אחרים, כי זה מה שאתם מכירים אצלכם, לכן כשמישהו הולך כמו עדר זה מכעיס אתכם ברמות.

בתולה

המעלה שלכם היא בראיה מדוייקת של הפרטים הקטנים, לכן כשאחרים סביבכם מחפפים אתם לא מסוגלים להימצא איתם באותו חדר. לא רק זה, אלא שחוסר הגיינה ושובל של בלאגן גורמים לכם להרגיש שהקרקע נשמטת מתחת לרגליים שלכם, וזה מצב שיכול לגרום לכם להוציא אלה ולהתחיל לעשות סדר. תרתי משמע.

מאזניים

שליליות, זה משהו שאתם שונאים שנמצא סביבכם, לכן כשאחרים מוציאים מתוכם דכדוך ופסימיות זה משפיע עליכם לרעה ובא לכם פשוט ללכת לדשא ירוק יותר. אתם חייבים לאזן מיד את המצב אחרת אתם מרגישים שאתם נמצאים בקוביה קטנה שלוחצת אתכם למקום צפוף. לא מתאים, בכלל לא מתאים.

עקרב

חוסר נאמנות זה עניין לא מתקבל על הדעת מבחינתכם. בגלל שאתם כל כך טוטאליים אתם לא יכולים לסבול מצב שמישהו קרוב אליכם ישקר או יבגוד בכם, וזה מבחינתכם ערך עליון. בנוסף, אנשים שמשעממים אתכם גם גורמים לכם לתסכול גובר יחד עם אנשים נצנלים וחמדנים.

קשת

מעוף ואקטיביות מאפיינות כל עצם ועצם בגוף שלכם, לכן כשאנשים סביבכם רדומים או חסרי דמיון, אתם נוטים לפהק ובמקרים חמורים גם לחרוק שיניים מכעס. איך זה יכול להיות שיש אנשים שמדשדשים בתפל ולא בעיקר אתם שואלים? ככה זה, הם שונים מכם וזה גומר לכם על החיים.

 

אוקי אז לפני שיתחילו לרוץ פה אגרופים באוויר, בואו כולנו ניקח נשימה עמוקה ונרגיע את עצמנו, הכעס לא חייב לשלוט בכם, אז אל תתנו לו.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:48+03:00