מהן החוזקות והחולשות שלכם בין הסדינים על פי המזל שלכם?

 

יצא לכם פעם לדמיין איך הולך להיות ערב אינטימי עם פרטנר שעוד לא יצא לכם לחוות איתו ריקוד בין הסדינים? ברור שיצא לכם, כמעט כל יום אפילו. אז במקום לשבור את הראש ולדמיין, אנו מציגים לפניכים את החולשות והחוזקות של כל מזל רגע לפני שאתם נכנסים איתו למיטה.

 

גדי

אל תתנו למבט הרציני שלהם להטעות אתכם, הגדיים אולי נראים כמו פני פוקר, אבל כשזה נוגע לתינת אהבים, הם כמו חגיגת יום הולדת. מה שכן, תצטרכו להיות סבלניים עד שהכל ייחשף בפניכם, כי ככה זה עם גדיים, הם צריכים את הזמן שלהם.

דלי

חדשנות והמצאה עצמית מחדש, זה מה שמדבר אל הדליים, לכן כשאתם ניגשים למלאכה איתם, דאגו להיות עם ראש פתוח וחוש הרפתקנות בריא. דליים אוהבים לחקור את המיניות שלהם ושל הפרטנר שלהם, לכן הכי כיף להיות פריקים איתם. אבל, קחו בחשבון שלפעמים האקט הופך להיות מעט חשיבתי יתר, בגלל הסקרנות שלהם, אז שלא תרגישו פתאום בכיתת לימוד באמצע.

דגים

כשדגים מתנים אהבים, בני הזוג שלהם מרגישים כאילו הם נכנסים לחוויה כלל חושית שמשלבת גוף ונפש. הדגים יודעים להעריך ולאהוב כל חלק וחלק שמשתתף בחגיגה, בין אם זו יד או רגל, ובין אם זה ראש ולב. מצד שני, לפעמים הדגיגים יכולים להפוך לקצת מרוכזים בעצמם בזמן שהם נסחפים אחרי העונג כמו סחרחורת רגשות והנאה.

טלה

טלאים הם שילוב מטורף של אנרגיה ואלמנט של הפתעה, לכן כשנכנסים איתם לאקט אינטימי, תהיו מוכנים לסרט אקשן עם מלא פופקורן. מצד שני, בגלל שהם אוהבים להיות ראשונים בהכל, יש להם נטיה גם להגיע לשיא הכי מהר... אז אל תתפלאו אם אחרי האורגזמה אתם תישארו לספור כבשים בזמן שהם חורפים.

שור

אלגנטיות זה שם המשחק עם שוורים, לכן גם כשהם מתכוננים להיכנס למוד, הם עושים זאת עם המון פאסון והשקעה. שפריץ של בושם, לבוש יפה, שיער מסודר ואיפור מתוקתק, כל אלה יאותתו לכם שאתם עומדים לחוות חוויה בה כל פרט ופרט מתוכנן למשעי. החסרון כאן הוא חוסר הספונטניות שלהם, כי הם לא באמת יקפצו על הרעיון לשכב אתכם מיד אחרי ריצת 2,000.

תאומים

האנרגיה והאקטיביות של מזל זה שמה אותו ככזה שלא יתן לכם שניה מנוחה, אלא ירצה לעבור איבר איבר, נקבובית, נקבובית, במסע אל האורגזמה. שום דבר אינו טאבו בשבילו והכל הולך, אבל מצד שני, תאומים זה תאומים, לכן מצב הרוח והחשק שלהם יכול להשתנות ברגע. יש מצב שתמצאו עצמכם רואים משחק בטלויזיה בזמן שחשבתם שאתם הולכים לשחק בין הסדינים.

סרטן

אף פרטנר אחר לא יגרום לכם להרגיש אהובים ואחוזים כל כך כמו מזל סרטן. אל תתפלאו אם תרגישו חיבור רוחני אדיר בזמן האקט עם בני מזל זה, גם אם זה רק סטוץ חד פעמי. ההשקעה שלהם בכל אספקט במהלך הסשן היא מדהימה, אבל אם הם פתאום במצב רוח קצת שפוף, אתם תרגישו את זה באותה עוצמה. הרגע יהיה מנותק ומוזר, כזה שנראה כאילו הם לא ממש איתכם.

אריה

האריות המלכותיים יתנו לכם ערב רומנטי שלא תוכלו לשכוח, וגם לא תרצו למען האמת. לא משנה כמה זמן ייארך המפגש, לכל אורכו אתם תקבלו טיפול מלכותי עם המון השקעה ואווירה, כיאה למלכים. אבל, קחו בחשבון שאם הם יקבלו סיבוב, אתם הולכים להיות אלה שמשרתים אותם, כיאה למלכים...

בתולה

מזל בתולה תמיד מכוון לרצות את הפרטנר שלו, והוא ישתמש בכל האמצעים הדרושים על מנת להביא אותו לכדי סיפוק סופי. מצד שני לעומת זאת, בעוד שמזל בתולה הוא יוזמתי ויעיל בכל שאר האספקטים בחיים, במיטה הוא יכול ללכת קצת לאיבוד בזמן שאתם תאלצו לקחת את המושכות לידיים שלכם.

מאזניים

חברות ואלגנטיות הן התכונות שמובילות את מזל מאזניים בנבכי הסדינים, כאשר כל הסיטואציה בשבילם היא הזדמנות לעשות לכם חוויה שתישאר אתכם להרבה מאוד זמן. אבל, בגלל זה הם  תמיד רוצים שכולם יהיו מרוצים, הרבה פעמים הם שוכחים את עצמם בתהליך ולא ממש אומרים מה הם רוצים מהפרטנר שלהם. זה יכול להביא אותם לרגעים של תסכול, אז שימו לב.

עקרב

שליט המיטה הבלתי מעורער שיביא אתכם לקו הסיום בלי למצמץ בכלל. חסרי גבולות ונועזים ביותר, וכאלה שיגרמו לכם לספר להם את כל הפנטזיות והסודות שלכם תוך כדי מעשה. לכן, יש להיזהר, כי אם תפרטו יותר מידי ואיכשהו יגיע רגע בו הם ירגישו שאתם לא הכי אמינים, יש מצב שהם ילכו ויספרו את כל הפנטזיות שלכם למי שמוכן להקשיב.

קשת

הרפתקה במיטה, זו החוויה שאתם הולכים לקבל עם קשת, אז הדקו חגורות כי זו הולכת להיות חגיגה משעשעת מלאת פעילות. קשתים הם הנפש הכי חופשיה ועצמאית מבין כולם, אלה שיגרמו לכם להרגיש חיבור עמוק בין תאוות בשרים לעניין רגשי, אבל מאידך, הם גם די מנתקים את עצמם מהיסחפות רגשית עצמית. לכן גם אם אתם חשים חיבור בינכם לבינם, זה לא תמיד המקרה בפועל.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:48+03:00