6 מזלות שלוקחים על עצמם אחריות רבה מדי, על פי האסטרולוגיה

 

לקיחת אחריות רבה מדי היא עניין די נפוץ, במיוחד אם לקחנו על עצמנו משימה ביודעין. אחריות היא כמו חוזה: לעיתים זו הסכמה בע"פ ולעיתים כתובה, אך תמיד יהיו לה אותן ההשלכות: "המשימה צריכה להתבצע, אם תסכים לקחת אותה, האחריות היא כולה עליך".

יש מי שרואה בכך ריגוש אמיתי, בידיעה שישנה מטרה להשיג. עבור אחרים, יש בכך המון לחץ וסטרס. מצד אחד, אנו תמיד אנו יודעים לאיזה עומק של אחריות נכנסנו, ומצד שני זה לא משנה כי כבר החלטנו מראש שלקחנו על עצמנו יותר מדי. לעיתים, בגלל שאנו לא מסוגלים לומר "לא"  אנו לוקחים על עצמנו יותר מדי אחריות. זאת משום שאנו חוששים לאכזב ועל כן מסכימים לכל מה שנדרש מאיתנו.

יש הבדל בין לקיחת אחריות ללקיחת יותר מדי אחריות. וכאן מראה האסטרולוגיה  שיש מי שאוהב זאת, יש מי שלא ויש כאלה שחשים שפשוט אין להם ברירה. בזמן שיש מזלות שלעיתים נמשכים לסיטואציות דורשניות שאליהן הם מרגישים מחויבים. אז מי לוקח על עצמו יותר מידי?

קבלו את בני המזל החרוצים ביותר: 

בני מזל סרטן לא בהכרח מתכוונים לקחת על עצמם אחריות כה רבה, אך הם בהחלט אוהבים לתכנן אירועים גדולים – אשר מצריכים המון השקעה בהפקתם. הם מאוד אוהבים את הקונספט של איסוף של אנשים מרקע דומה או בעלי אותם תחומי עניין ולהפיק עבום איזשהי מסיבה, דבר המצריך עבודה רבה על מנת שיהיה מוצלח.
בני מזל סרטן נרתמים למשימה ולוקחים יותר ויותר אחריות בעיקר כי הם אוהבים אנשים ורוצים לשמח. אמנם זוהי משימה קשה, אך בני סימן סרטן מרגישים שהם כאן כדי להציל את העולם!

 


עבור בני מזל גדי אין דבר כזה "יותר מדי אחריות". הם חיים בשביל דברים כאלה וחשים בטוחים בעצמם כדי לקחת אחריות גדולה ועמוסת לחצים בידיעה שהם ישאו בה בצורה הטובה ביותר. הגדיים גם תחרותיים כך שהם תופסים הזדמנויות כאלה כמאתגרות ביותר, ובאים תמיד לנצח.
בשביל בני מזל גדי עבודה נטולת סיכונים לא שווה את ההשקעה בה, בעוד שמטלה עמוסת לחץ, כמו ניסוח מסמך משפטי- מהווה עבור הגדיים ריגוש אמיתי. 

 


בני מזל אריה מאוד נלהבים לקחת על עצמם אחריות. שום דבר איננו "יותר מדי" בעיניהם.  מבחינתם למעשה, ככל שהאחריות גדולה יותר כך יהיו גם ההערכה והתשבוחות. הם חושבים בגדול ושואפים לגדול יותר, כך שאין טעם שבני מזל אריה ימתינו בצד שמישהו אחר יעשה את העבודה.
בני מזל האריה נרתמים למשימה, בין אם מדובר בכתיבת מחזה תוך חודשיים או לעמוד על פיגום כדי לצייר תפאורה לאוסקר, בני מזל האריה תמיד ירימו את הכפפה. הם לוקחים על עצמם יותר מדי, אבל מתענגים וזורחים מה"אפטר אפקט" של כל העבודה הקשה הזו.  


כל אחריות נחשבת בעיני בני מזל קשת כיותר מדי אחריות, וזה לא בגלל שאינם יכולים להתמודד איתה, אלא בגלל שהם נחושים לסיים את מה שהתחילו ואם הם התחייבו למשהו הם יעבדו עליו עד להשלמתו. התכונה הזאת סוחטת אותם כיוון שהם כה מחוייבים  לסיים בצורה הטובה ביותר כל מטלה שלקחו על עצמם. הקשתים מתמלאים בסטרס בכל פעם שהם מתחייבים לפרוייקט חדש. אין ספק שהפרוייקט יושלם בזמן ובצורה המיטבית, אבל בני מזל קשת יסבלו מאוד בדרך להשלמתו.
 
אז זה הזמן להרפות מעט ולבדוק איך אפשר להעביר קצת מהאחריות שלקחתם אל מישהו אחר. 

 


הטלאים מקבלים אנרגיות חדשות מכניסה לפרוייקטים חדשים ומקבלת אחריות גדולה. הם פשוט אוהבים את זה, כי חשים מעורבים, חשובים ופרודוקטיביים. הצורך הזה להיות מעורבים לא נכון אך ורק לעבודה – ניתן לראות זאת אצלם בכל תחומי החיים. לדוגמא – גידול ילדים. הם רוצים בכך!
הטלאים מרגישים בבית עם יותר מדי אחריות כי הם נהנים מהלחץ ועובדים הכי טוב תחתיו. הלחץ מבליט אצלם את המצויינות, והפרפקציוניזם שלהם נלהב מתואות שמגיעות מתוך מאמץ מרוכז.

 


בהיותם עובדים מסורים – כאלה שניתן באמת ובתמים לסמוך עליהם – בני מזל בתולה תמיד יהיו הראשונים לקחת על עצמם יותר מדי אחריות. יתכן כי הם עושים זאת מתוך רגשות אשמה, תחושה בלתי מבוססת שמובילה אותם להאמין שעליהם לקחת על עצמם כמות רבה של אחריות..
בני המזל נוטים לחיות בפחד שיאבדו את מקום עבודתם, לכן הם הפכים ל"יס-מנים". הם אומרים כן לכל מה שהבוס שלהם יאמר להם לעשות, ובעוד שזה סוחט אותם, זה גם מעניק להם תחושת בטחון. אם יעשו את העבודה – הם יוכלו לשמור עליה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:53+03:00