זהו הדבר הכי מטריד בך על סמך המזל שלך

 

לכולנו יש צדדים באישיות שהיינו שמחים שאף אחד לא היה יודע עליהם, ושרק האנשים שהכי קרובים אלינו נחשפים אליהם באמת. חושבים שאנחנו יכולים לנחש את השריטה שאתם מסתירים מכולם רק על פי המזל שלכם? המפה האסטרולוגית מלמדת הרבה על האישיות ועל הסודות שלנו. בואו נראה אם גם הפעם היא יכולה לגלות את מה שאתם הכי לא רוצים שידעו.

 

גדי

משום מה, עולות לכם בראש לא מעט מחשבות על רצח, במיוחד כשזה מגיע לאנשים הקרובים אליכם ביותר. כל בן אדם שמעצבן אתכם מיד זוכה לפנטזיה שכוללת רצח אכזרי או אלימות קשה, למרות שאתם יודעים טוב מאוד שאף פעם לא תוציאו את החלומות המלחיצים האלה לפועל.

דלי

אתם אנשים חמים שאוהבים מאוד את האנשים שסובבים אתכם, אבל זה משום מה גורם לכם כל הזמן לדמיין מה תגידו בהלוויה שלהם. אתם מספידים את האנשים שאתם אוהבים בדמיון שוב ושוב, ולמרות שזה בא מתוך אהבה, דאגה ופחד מלאבד אותם – זה עלול להיות ממש מלחיץ אם מישהו היה יכול לקרוא את המחשבות שלכם.

דגים

אתם מדמיינים הרבה תרחישים של רצח, יריות, חטיפות ואסונות – אבל בכל אחד מהמקרים האלה אתם ככל הנראה תצילו את כולם ותזכו לתשואות והערצה. אתם אוהבים לחשוב על עצמכם כגיבורים, ובגלל זה ככל שהמצב שתדמיינו יהיה חולני וקשה יותר – כך תהנו יותר לדמיין שאתם מושיעים את כולם.

טלה

משום מה, יש לכם אובססיה קלה למחשבות על מוות ועל אובדן. אתם מדמיינים את המוות שלכם וגם במקרים רבים חושבים מה יקרה שאנשים הקרובים אליכם ימותו. הנטייה הזאת נובעת מאהבה למחשבות פילוסופיות עמוקות ולחקר האמת הנסתרת. זה אולי נראה מלחיץ ולא שפוי, אך זה דווקא עוזר לחשל אתכם, לפתח חוסן נפשי ולהכין אתכם לגרוע מכל.

שור

אולי לא נעים להודות בזה, אבל אתם סטוקרים מלידה. אתם אורחים קבועים באינסטגרם של האקסים ואם מישהו מתחיל איתכם ברחוב לא תעבור שעה לפני שתדעו מה התחביבים שלו, הטעם שלו בנשים או בגברים והפחדים הכי גדולים שלו. הסיבה לכך היא שאתם חווים רגשות בעוצמה רבה מאוד וחייבים תמיד לדעת הכול ולהיות בשליטה.

תאומים

כנראה שתכחישו את זה מיד, אבל אתם שקרנים ממש טובים. אולי כדאי שתשקלו קריירה בתור תסריטאים כי אתם ממציאים סיפורים בשנייה ועושים את זה בצורה כל כך אמינה שאין מצב לתפוס אתכם בשקר. זה יכול להיות כל כך טוב עד שיכול להיות שבחלק מהמקרים אתם תתחילו להאמין לשקרים של עצמכם. אל תדאגו, לא נגלה לאף אחד.

סרטן

אתם אובססיביים ולא תירגעו עד שתשיגו את מה שאתם רוצים. זה בא לידי ביטוי במערכות יחסים, בלימודים, בעבודה ובפעילות גופנית. האובססיה הזאת גורמת לכם להיות תחרותיים מאוד, לשאוף לשלמות ולא לוותר עד שהמטרות שלכם יושגו, ולא משנה מה המחיר. זה אולי נתפס כחיובי, אבל במערכות יחסים אתם יכולים להיות די מטרידים ולדרוש יותר מדי מהצד השני.

אריה

אתם אולי אוהבים את עצמכם מאוד ואולי לא אוהבים את עצמכם מספיק, אבל בכל מקרה התכונות האלה גורמות לכם לרצות תמיד לקבל אהבה והערכה מצד אחרים. זה יכול לגרום לכם להיות יותר מדי מרוכזים בעצמכם ולא לראות את האנשים שסביבכם. הדברים שתעשו בשביל תשומת לב הם לפעמים מוגזמים ואולי כדאי קצת לפתוח את העיניים ולהפנות קצת קשב גם לאנשים אחרים.

בתולה

יש לכם פטישים מיניים מוזרים ביותר שאתם כנראה לא מספקים עליהם לאף אחד. לרוע המזל, אתם בדרך כלל לא תמששו את הרצונות המטורפים האלה בגלל שאתם נחשבים ביישנים ומופנמים בהשוואה למזלות אחרים. החדשות הטובות הן שברגע שתמצאו את האדם שתרגישו מספיק פתוחים לחלוק איתו את הפנטזיות האלה, יש סיכוי טוב שהוא יזרום איתכם בזכות הקסם המיוחד הזה שלכם שקשה לסרב לו.

מאזניים

הגיע הזמן להודות בזה – יש לכם חיבה מיוחדת ושנויה במחלוקת – להתעסק יותר מדי בדברים מוזרים ומגעילים. אתם בטח נהנים לראות אנשים מוציאים שחורים באינטרנט, או משתפים סרטונים שאנשים מזדעזעים מהם בקבוצות הוואטסאפ. הסקרנות הטבעית שלכם הופכת את הדברים האלה למרתקים במיוחד בשבילכם וכאלה שלא תוכלו להסיר מהם את העיניים.

עקרב

מבין כל המזלות, מזל עקרב הוא המזל האפל ביותר. יש לכם מחשבות אפלות שעלולות להעביר צמרמורת אמיתית במי שיגלה אותן. אתם מרותקים מסיפורי רצח וזוועה, מתים על סרטי אימה ועסוקים במחשבות על אלימות. קורה לכם הרבה שפתאום קופצת לכם מחשבה בראש על רוצח שירסס את כולם מסביבכם, או על שריפה שתדרוש מכם להיות הגיבורים שיצילו את כולם.

קשת

אם מישהו פוגע בכם, אתם הופכים בשנייה למלכי הקרח. כשאתם מאוכזבים ממישהו, אתם מסוגלים לנתק את הרגשות שלכם בצורה די מטרידה. בן אדם שפעם אהבתם מאוד פתאום יכול להיחשב כמת בשבילכם בגלל פעולה אחת שלא במקום. במצב כזה, קשה לרכך אתכם ולא תצליחו להרגיש אפילו טיפה של חמלה כלפי מי שפגע בכם.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:53+03:00