ניתוח השמות מיכל, ליאור וחן

ניתוח השם מיכל

השם מיכל נחשף אלינו לראשונה בסיפורי התנ"ך, כבתו של שאול המלך ואשתו הראשונה של דוד המלך.

mic

מבחינה אסטרולוגית, היסודות שקשורים בשם מיכל מרכיבים את כל הארבעה – אש, אדמה, אוויר ומים. מבחינה נומרולוגית, המספר המייצג הוא 1, המספר הראשון מבין כל המספרים. משמעות המספר 1 עבור מיכל הוא בתכונות העצמאות והבטחון העצמי שיש בה, ככזו שאינה מפחדת מלהעיז ואינה רואה גבולות כמשהו שיעצור אותה בדרכה. מיכל היא אדם מאוד דינמי ומלא באמוציות, ופעמים רבות נשות בשם מיכל, מוצאות עצמן בתחום עיסוק שקשור לעולם הבמה והתאטרון. מיכל היא אישה מאוד דעתנית ונחושה בצדקת דרכה, צריכה לחוש את ההובלה של מהלך הדברים ומתקשה לעיתים לראות דברים מנקודת מבט שונה משלה.

האות הפותחת את השם מיכל, מ', מייצגת את אלמנט המים כאשר משוייכים לה כוחות זורמים כמו מים, סוחפים, מובילים, ממלאים ולעיתים גם חוסמים. חשוב לזכור שישנם מצבים בהם זכות ההובלה נמנעת מאיתנו ועל כן יש לנסות לאזן תוך כדי אינטרקציה חברתית שאינה דורסנית לסביבה.

מבחינה קבלתית, האות מ' מייצגת צורת רבים, ועל כן השם מיכל נקשר בפריון, רבייה, הורות ואמהות. הדבר מסמל את היכולת להצמיח ולטפח אחרים כדי למצב את הכל בגבהים שנוסקים מעלה.

ניתוח השם ליאור

li

השם ליאור מתחלק לשתי משמעויות עוצמתיות – לי (לעצמי) ו-אור. הכוכב השולט בשם זה הוא נוגה יחד עם הצבע המאפיין אותו שמביע גוון של וורוד.

אנשים הקרויים בשם זה, ניחנים באינטיליגנציה גבוהה ובאופן חשיבה חד ורציונלי, כזה שאוהב להתבסס על עובדות ודברים שיש להם אישוש במציאות הסובבת אותנו. השם ליאור מסמל אנשים מאוד מדויקים, כאלה שחייבים ארגון וסדר כחלק משגרת החיים שלהם והאופן בו ניגשים לדברים. יש להם משמעת עצמית מאוד חזקה והם תמיד בעשייה ולא יכולים לסבול מצב של חוסר תעסוקה. הם מאוד פרקטיים ופחות נוטים לשלב רגש בקבלת החלטות, כך שהם גם כמעט ולא חשים הססנות בנוגע לביצוע דבר מה. הם מאוד מחושבים ושקולים, לכן פחות נוטים לספונטניות שלא מתירה להם מקום לחשב את צעדיהם.

השם ליאור מסמל נחישות, הגינות ומחויבות, לכן מושג הנישואין יהיה מסגרת מאוד נוחה להתנהלות עבור אלו שקרויים ליאור. האהבה שהם מעניקים לבני הזוג היא אהבה מובנית ומבוססת ולא כזו שנסחפת בלי עוגן במציאות.

האות הפותחת את השם היא ל', כאשר לפי הקבלה היא מסמלת תכונה של למידה וחניכה. אנשים בשם זה באמת נוטים לרצות להיות המחנכים אליהם יצטרפו השאר, אך גם צריכים ללמוד לקבל על עצמם תובנות גם מצד אחרים. כך יתמלאו באנרגיה ויוכלו להעצים תהליך של הילינג עצמי בכל מצב.

ניתוח השם חן

c

חן הוא השם המסמל יופי ונוי, מצב בו העין שלנו נמשכת באופן אוטומטי להנאה שבהבטה עליו. המים הוא היסוד שמשפיע הכי הרבה על שם זה, אך גם ליסוד האדמה יש כוח ישיר עליו, מעצם המספר הנומרולוגי שלו – 4.

השם חן מייצג את הזרימה והספונטניות בה האנשים הקרויים בשם זה מתנהלים. כמו המים, כך גם חן מלא בתנועה וגמישות, מלא חמלה ואהבה לבריות, עשיר בכוח הדמיון וביכולת להכיל אנשים אחרים ברגישות עוצמתית.

אנשים בשם זה ניחנים באומץ לב ויושרה פנימית שמאפשרת להם להביא לידי ביטוי את מה שעובר להם בראש ובלב, ללא סייגים, אך עדיין עם איפוק ודאגה לאיך הדברים ישפיעו על אחרים. האות הפותחת את השם חן מייצגת תכונות אמהות ואינטואיציה חזקה, הנובעת מחיבור רוחני חזק שעובר את הגבולות הגשמיים.

המספר הנומרולוגי של השם חן מייצג פרקטיות ודבקות במטרה, משמעת עצמית המביאה את האדם בשם זה להשגיות ושאפתנות המונעות מחכמת חיים רבה. חשוב לזכור שיש לשים לב לחשיבות של המודעות בכל אשר אנחנו מבצעים ומחליטים, על מנת לא להישאב למקום של נוקשות ובררנות חזקה.

מבחינה רומנטית, השם חן מייצג מיניות עוצמתית וצורך עז בחיבה וחום כלפיו, כזה שיעורר בו אנרגיות ואקטיביות שלפעמים חסרה לו.

 

רוצים לקרוא על שמות נוספים? כתבו לנו בתגובות בפוסט אילו שמות הייתם רוצים לראות בפעם הבאה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:53+03:00