מזלות נרקסיסטיים – מי הכי חושב את עצמו?

 

בעלי חשיבות עצמית אדירה, אהבה עצמית שגובלת בסרט רומנטי ורצון להיות מרכז תשומת הלב בכל רובד ורגע בחיים. נרקסיזם נמצא גם כחלק מקווי האופי הנכללים בתכונות האנושיות שלנו, וברור שישנם מזלות שחשים את עצמם יותר מאחרים. אז רק כדי שתנכסו עבור עצמכם קצת צניעות וענווה, דרגנו עבורכם את המזלות הכי נרקסיסטיים, בסדר יורד מהשחצנים ביותר ומטה.

גדי

מאוד מודעים לעצמם ולכן נרקסיזם פחות נראה עליהם, אבל כשהם רוצים להשיג משהו, כדאי שתזוזו להם מהדרך. הם יעשו הכל על מנת להצליח, בייחוד כשמדובר על קריירה ועבודה.

דלי

מאוד עצמאיים ולכן הרבה פעמים לא רואים את האנשים שבדרכם אל האושר. יפעלו בנחישות על מנת להשיג את מבוקשם ויחתרו לשם באופן ממוקד נטול הסחות דעת. לרוב מרגישים שהם טובים יותר מאנשים אחרים ולכן לא כל כך ישנה להם אם אחרים מבינים אותם או לא.

דגים

נרקסיזם היא תכונה שפחות מתארת את הדגים כיוון שהם מאוד מתחשבים באחרים ואנוכיות היא מהם והלאה. אגואיזם וחוסר רגישות זו אינה הדרך בשבילם והאמת שנרקסיזם פשוט ידרוש מהם יותר מדי אנרגיה נפשית.

טלה

לא כל כך מבינים את הקונספט של להתחשב באחרים, גם אם אלו אנשים שקרובים אליהם. תמיד יחשבו קודם על עצמם, ולא יעניין אותם במיוחד להיכנס למצב שלא מיטיב איתם באופן ברור וישיר.

שור

מי שהשוורים הכי דואגים לו הם עצמם. הם די מאוהבים בעצמם, פשוט לא ממש מחצינים את זה כמו מזלות אחרים. תמיד ישאפו לנהל דברים בדרך שלהם, תוך כדי שהם מתנגחים באחרים אם הם מנסים להתנגד להם.

תאומים

מפוזרים מדי מכדי להיות מאוד נרקסיסטיים, ובדרך כלל יסובבו את המצב ככזה שיתאים לרצונות שלהם. הם לא מניפולטיביים כמו מזלות אחרים, אך הם בעלי כישורים חברתיים אדירים שעוזרים להם להשיג מה שהם רוצים.

סרטן

ינצלו כל אמצעי שיש בידיהם על מנת לנכס לעצמם את מירב תשומת הלב. הם מאוד תלותיים באחרים ולפעמים יש להם ראיה מעט פסימית על החיים, דבר שמוציא מהם התנהגות רגשית מאוד וכזו שדורשת מאחרים לתחזק אותם אמוציונלית.

אריה

בעלי רעמה מפוארת שגורמת להם להיות לא פחות ממלאים בעצמם, כאלה שחושבים שהעולם סובב סביבם ועבורם הוא נוצר. יעשו כמעט הכל על מנת להשיג את מרכז תשומת הלב עבורם, גם אם זה גובל בפגיעה באחר.

בתולה

נוטים לחשוב שהם הגאון הכי גדול שנמצא בחדר, הודות ליצר הסקרנות והחקרנות שמלווים אותם בכל מחשבה ומחשבה. הם יודעים לשקר טוב ולתמרן את המצב לטובתם ויחפשו שלמות בכל מחיר.

מאזניים

אוהבים חפצים יפים ואנשים יפים, לכן יעשו הכל כדי להשיג אותם לעצמם, אבל הם ישאפו להימנע מעימות ולא ירצו שאחרים יפגעו בתהליך. מאוד אוהבים לדבר על עצמם ועל ההישגים שלהם לכן תמיד יחבבו יותר את אלה שיתנו להם אוזן קשבת.

עקרב

באופן כללי הם לא יחתרו להציב תמיד את הזרקור עליהם בכל זמן נתון, אבל שימרו על נפשותיכם אם הם חשים פגיעה או בגידה. כשהם חשים עלבון וצריבה בלב, הם יצאו למסע נקמה ולא יעניין אותם מי נקרה בדרכם כדי לסגור חשבון.

קשת

אם תנסו לעצור קשת מלהשיג את מבוקשו, אתם כנראה הולכים להתחרט על זה. מאוד קשה להם להתסכל על דברים מנקודת מבט אחרת משלהם והם יכולים להיות מאוד בוטים בהתבטאות שלהם כלפי חוץ, בלי לקחת שבויים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:53+03:00