מיהם 3 המזלות הנשיים שהכי שווה להתחתן איתן?

 

הרבה נאמר ונחקר בעבר על אסטרולוגיה וזוגיות, ואתם חייבים להודות שאי אפשר להתעלם מקשר חזק וישיר בין השניים. יש המון מה ללמוד על עצמינו גם מבחינה אישית וגם מבחינה זוגית לפי המזל האסטרולוגי שלנו. וניתן לקיים השוואה אל מול שאר המזלות איתם אנחנו באינטראקציה יומיומית ותמידית.

אחד מהדברים המעניינים ללמוד עליהם בהקשר החיבור האסטרולוגי שלנו, הוא עם איזו אישה יהיה הזיווג המושלם עבורנו. אז אם יש לכם שאיפות חתונה בקרוב, הביטו ב-3 המזלות הבאים לפני שאתם סוגרים אולם.

 

סרטן

נשות הסרטן הן נשים אמוציונאליות שאינן מסתירות את האופי הרגשי שלהן, כאשר האושר הוא העוצמה החזקה ביותר בה הן בוחרות לנכס לעצמן. הן לא יעצרו בדבר כדי להבטיח את האושר של מי שהן אוהבות, לכן מי שיהיה בזוגיות איתן יזכה ובגדול. הבית תמיד יהיה חם ומלא נועם, הבטן תמיד תהיה מלאה באוכל ריחני ומנחם, וכל הפינוקים שתוכלו לחשוב אליהם  יהיו חלק מחיי האהבה שלכם.

 

טלה

אם אתם חושבים להתחתן עם אחת מבנות הטלאים, תכינו את עצמכם למסירות שאין שנייה לה. נשות הטלה מאוד מחוייבות לבית ולמשפחה, ויהיו נחושות להשיג כל דבר מה שיהיה טוב עבור הקן שלהן בבית. מאידך, צריך לזכור שנשות הטלה אוהבות אקשן ועניין בחייהן, לכן תמיד יהיה צורך להפתיע ולסקרן אותן על מנת שירגישו באנרגיות האהבה שהן כל כך אוהבות לטפח כלפי בני הזוג. באופן כללי, הצלחתן של נשות הטלה היא ההצלחה של בני הזוג שלהן. בגלל שהן כל כך שאפתניות ועם רגליים על הקרקע, הדרך להצלחה שלכם בזוגיות תהיה סלולה לכל אורכה. כך גם כאמהות, שכן הן אמנם קשוחות באופן בו מחנכות את הילדודס, אבל זה מתוך דאגה לשמור על הכל מושלם והכי טוב לקטנטנים שלכם.

 

אריה

לביאה אמיתית, שאינה מקבלת לא כתשובה. מאוד ישירה וצריכה עזר כנגדה בדמות בן זוג עוצמתי ונוכח לידה. בנות מזל האריה נלחמות עבור בן הזוג שלהן ללא פשרות, וניזונות מהכוח שהוא מעביר להן במסגרת זוגיות מלאת תוכן ואמונה עצמית. כאמא, מגוננת ואוהבת את ילדיה עם שיניים חשופות וטיפוח יומיומי כמו נמרה המנקה את גוריה לקראת החיים. אשת האריה היא בעלת לב ענק ורחב, ועוצמה פנימית אדירה שיכולה להזיז הרים. קחו בחשבון שבזוגיות עם לביאה שכזו תצטרכו להיות מסוגלים להתמודד עם כל החוזק הנהדר הזה ולהעניק לה את הכבוד והמסירות שהיא נותנת מעצמה.

 

עכשיו אתם יכולים לסגור אולם בשקט. שיהיה בשעה טובה.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:53+03:00