לא נושמים בלי הסמארטפון? הנה האימוג'י של המזל שלכם

 

גלגל המזלות (גלגל הזודיאק ביוונית) מטרתו לאפיין את אופי האדם על פי התאריך שבו הוא נולד, בעוד שבכול תאריך ישנו מאפיין/ סמל או בעל חיים שמסמל את התקופה שבה נולד האדם. הדימוי של האלמנטים בגלגל המזלות קשור באופן ישיר אל מערך הכוכבים של השמיים. המאפיינים של כל סימן, נקבעים על פי קבוצת הכוכבים, מערכת השמש, הירח וכדור הארץ. 

אופיו של האדם ותכונות שונות של בני מזל כזה או אחר - נקבעות גם על פי השפעות של אמונות רוחניות בנוגע לאסטרונומיה, מפת השמיים ולתקופה שבה השמש עוברת במזל. היוונים שהחלו לייצר את עולם הדימויים הזה, האמינו גם באלילים. לכן יהיו לעיתים השפעות בתיאור המזל על פי התרבות היוונית והרומית. 

אימוג'י היא איור דיגיטאלי קטן שמביע רגשות, רעיונות ומצב רוח בהתאם לתכתובת אלקטרונית בין אנשים. הסמלים הקטנים והחביבים החלו את דרכם בתרבות היפנית והם מלווים משתמשים בכול רחבי העולם שמוסיפים אימוג'י לתכתובת המעיד על מצב רוחם, מזג האוויר, על הפעילות שמתרחשת וכדומה.

אם אתם אוהבים אסטרולוגיה ולא יכולים לשלוח הודעה ללא תוספת של אימוג'י: כדאי שתכירו את הסמלים החמודים והמרגשים שמתאימים למזל שלכם:

בני מזל טלה נחשבים אנשים אופטימיים שמטרתם לשמח את כל מי שסביבם. טיפוסים אלה חושבים על כל מעשה לפני שהם מבצעים אותו והם תמיד חושבים על התוצאה. בני הסימן הזה אוהבים להתאהב והם אופטימיים במיוחד. לכן אימוג'י שיש בו לבבות בכול הצבעים והסוגים יהיה הסימן הנכון ביותר עבורם. השתמשו בו בתבונה ואל תשכחו להרעיף לבבות גם בחיים הפרטיים. 

h

 

שוורים הם אנשים יצירתיים שנונים ובעלי חוש הומור מפותח. לכן בחירה באימוג'י מצחיק, וולגרי ומלא רגש תהיה בחירה נכונה עבורם. השוורים אומנם שולטים על הרגשות שלהם, אבל מידי פעם הם יתפרצו בזעם. לכן בחירה באימוג'י של פרצוף אדום וכועס תהיה בחירה שכיחה עבורם.


תאומים ידועים כבעלי מרץ רב, פעילים וטיפוסים שאוהבים את חיי הלילה. בני מזל תאומים אוהבים לבלות והם פועלים במרץ כדי לכבוש מטרות. בחירות כמו סימן של גביע מוזהב, של איש רץ או של בעל חיים מהיר - הן אלה שהכי מאפיינת אותם. הסקרנות של בני המזל תוביל לבחירה באימוג'י מהרהר או מופתע. 

בני מזל סרטן נחשבים אנשים מאד משפחתיים ופעילים במיוחד בקבוצות וואטסאפ של המשפחה. בני מזל זה מוקירים את המשפחה ואת החברים, והם ידעו לרכך את ליבם של בני המשפחה הקשים ביותר! לכן אימוג'יז של סבים,סבתות, של תינוקות ובעלי חיים. בקיצור כל מה שחמוד- הולך ותמיד יהיו פופולאריים בהודעות שלהם. 

animal

 

האריות שלנו ידועים כאנשים אציליים שאוהבים יוקרה ואיכות. אלה טיפוסים מלאי אנרגיה שאוהבים לצאת למסיבות ולמפגשים חברתיים. כשבני מזל אריה שולחים הודעות, הם יבחרו בסמלים נוצצים שיש בהם סימנים אופטימיים. בכך תהיה בחירה באימוג'י של כוס מרטיני, של כוכב או של כתר זהוב ונוצץ. 

c

בני מזל בתולה נחשבים מבין האנשים הנמרצים והחרוצים ביותר בגלגל המזלות. הבתולים אוהבים שלמות והם מאד דייקנים. בני סימן זה ידועים כאנשים משימתיים ששמים לב לכל טעות ואינם מוכנים להתפשר. לכן סימנים כמו איש רץ קופץ או רוקד יהיו מושלמים עבורם! 

בני מזל מאזניים מושפעים מאלמנט האוויר. הם ניחנים בטעם טוב, הם מאד מוכשרים ואמנים בנשמה. נשים וגברים מאזניים נחשבים חכמים ויצירתיים ובעלי קסם אישי יוצא דופן! בין האימוג'יז שמאזניים יבחרו (או שמומלצים עבורם) הוא אימוג'י מאוהב.

i

 


 
כמובן שהאימוג'י של המזל הכי מיני בגלגל המזלות יהיה הפרצוף הפלרטטני הזה:

 

 

 

גדיים הם טיפוסים סובלניים במיוחד. הם נותנים לאחר להתבטא ורק לאחר מכן מבטאים את התובנות שלהם מהשיחה. גדיים נחשבים אנשים שקולים וחזקים. יש להם שאיפות רבות והם אוהבים ללמוד. לכן אימוגו' של איש חושב, פרצוף מתעניין ותמוה - יהיו מושלמים עבורם. 

t
 

 
הדליים מעודכנים בכול זמן במה שקורה. הם אוהבים להתעניין בחדשות וידועים כחלק לבתי נפרד מאירועים חברתיים ופוליטיים. דליים מושפעים מאלמנט המים, לכן הם יזרמו כמעט עם כל אדם חדש. אנשים אלה מצחיקים ויודעים להפוך כל סיטואציה למצחיקה. בשל כך, אימוג'י של פרצוף מחייך ומרוצה תמיד מלווים אותם. 

s
 

 בני מזל האש קשת מבטאים את עצמם באופן מוחצן וספונטאני. הם אוהבים להראות אהבה בהודעות בעיקר לקרובים שלהם, לכן האימוג'י של הנשיקה המאוהבת הכי מתאים להם


בני מזל דגים הם אנשים אומנותיים במיוחד! מדובר בציירים, אמנים, משוררים ואנשים מלאי רגש. למעשה, בני מזל דגים נחשבים לאנשים רוחניים ביותר שתמיד יהיו שם בשביל האחר. לכן אימוג'י של כפות ידיים בתפילה או בתקווה, יהיו מנת חלקם.  


 
אז מה האימוג'י שמלווה אתכם? האם הוא מתאים לתכונות האופי שלכם? כתבו לנו בתגובות ונסו להשתמש בסמלים שציינו בהתאם למזל שלכם ואולי תוכלו לתקשר עם אנשים בצורה חביבה יותר.

 

Published by MISHTI.CO.IL - February 20th, 11:07am - 2020-02-20T11:07:50+02:00