כל מה שצריך לדעת על בני מזל תאומים הקסומים

נשים וגברים במזל תאומים נולדו בין ה22 למאי עד ל22 ביוני בעוד שסימן המזל שייך לקבוצת מזלות האוויר. בני מזלות האוויר הם כאלה שנחשבים אינטליגנטיים ביותר, הם אוחזים בסוג של דו קוטביות (משום שיש בהם צדדים זכריים ונקביים בולטים) והם תמיד ישקלו את הפלוסים והמינוסים בכל דבר. למעשה, הדו קוטביות של נשים וגברים ממזל זה, תגיע לידי ביטוי בניגודים כמו בעת שינויים קיצוניים במצב הרוח, אהבה גם ליום וגם ללילה, משיכה לבני זוג שהם הניגוד המוחלט שלהם ועוד.

בואו נתחיל מכך שבתחום הסלבס ובעיקר בהוליווד: נראה שכולם סובלים מדו קוטביות או מניגודים באישיות, כמו גם ממצבי רוח משתנים - כי הרי כשאתה כוכב כל כך מפורסם - מן המתבקש שיהיו לך הפרעות אישיות כאלה ואחרות. עם זאת, גברים ונשים בני מזל תאומים הם גם תכליתיים וסקרנים, נמצאים תמיד במקום הנכון ובזמן הנכון ומשדרים קלילות וענייניות. לכן רבים רוצים להיות בקרבתם. 

בהוליווד למשל, ניתן למצוא לא מעט סלביות בנות המזל המושך הזה, כמו אנג'לינה ג'ולי (ההורסת!) קיילי מינוג (האמיצה) ומרלין מונרו האגדית. גם סלבס גברים ישנם במזל תאומים. השחקן ג'וני דפ הוא גבר מזל תאומים קלאסי, וכן, גם דונלד טראמפ - נשיא ארה"ב - נמנה עם בני המזל והניגודיות שלו מגיעה לידי ביטוי בכל יום בציוצים בטוויטר.

תכונות אופי של אישה וגבר מזל תאומים

לפני הכול חשוב להבין כי בני הסימן המיוחד הזה הם סופר חכמים, פיקחים ומבריקים. לכן הם מושכים נשים וגברים כמו פרפר לאש! ליד אנשים אלה יש סוללה של חברים או מעריצים. קשה לרגש את מי שנולדו בין ה22 למאי עד ל22 ביוני בעיקר משום שהם מאד שכלתניים ואנליטיים, הם עוסקים תמיד בקיצוני או באוונגרד והם פועלים בדרך כלל לבד - זאת בשל היותם סוליסטים. משמע: אנשים שאוהבים ומעדיפים לפעול בעיקר לבד.

יתרה מזאת, בני מזל תאומים מתאפיינים באופי קליל וחברותי, כזה שגורם להם להתחבב על כל מי שנמצא סביבם באופן מיידי. הם בעלי יכולות תקשורת בינאישית מצוינת ומסוגלים להביע את עצמם באופן ברור וקולח לגבי כל דבר ועניין.

לפעמים מצבי הרוח של בני מזל זה משתנים בקצב מסחרר, אבל לרוב הם מצליחים להתמודד עם זה בצורה מאוזנת ושקולה.

הצד הרגשי של מזל תאומים

בני המזל נוטים לשפוט אנשים על פי הדרך שאותם אנשים נוהגים בהם. לכן לעתים נוצר אצלם רושם שלילי כלפיי אדם ללא צדק וזה עלול להוביל להרבה בעיות ומתחים במערכות יחסים שלהם איתם. 
אתם אף פעם לא תראו מזל תאומים מדוכדך או חסר מוטיבציה, בעיקר אם אתם לא קרובים אליהם. הם מראים את הצדדים האלה בעצמם רק לקרובי משפחה או חברים מאוד קרובים. הסיבה לכך היא שהם אוהבים ליצור רושם שהם לא מתוחים, נפלאים ומאושרים.

לאנשים שנולדים תחת סימן אסטרולוגי של מזל תאומים יש אנרגיה אינסופית ולכן אנשים אוהבים להיות סביבם כל הזמן. יש להם גם את היכולת להסתגל לכל מצב שהם נתקלים בו.
בני המזל שונאים להירגע ולצפות בחיים עוברים; הם רוצים לדעת הכל על העולם ועל האנשים שסביבם. הם תמיד רוצים להיות מעורבים בכל דבר, מה שיכול לפעמים להפוך אותם לחטטנים למדי. 

הם אוהבים להשתתף במפגשים חברתיים כי הם נהדרים בלתקשר עם אנשים אחרים. זו הסיבה מדוע מזל תאומים ידוע בתור המזל החברותי ביותר. הדבר הטוב ביותר בהם הוא שנושאי השיחה שלהם תמיד עניינים ורלוונטיים לצד השני. 
הם אוהבים לשתף אחרים במחשבות ובידע שלהם ולכן לרוב הם נתפסים כאנשים חכמים מאוד שיודעים הכל על הכל.

תאומים בגלגל המזלות

חשוב לדעת כי בני מזל תאומים הם סוג של ילדים נצחיים שתמיד ינדדו בין מצבי רוח. לכן קשה להגדיר אותם מבחינת אופי ואישיות שמתאימים לגלגל המזלות. ובכול זאת הילדותיות שלהם, הקלילות וכוכב מרקורי שמשפיע עליהם ומספק להם מהירות מחשבה - הופכים אישה מזל תאומים למעניינת במיוחד. גבר במזל זה נחשק יותר משום שהוא חושב מהר, אוכל וזז מהר, בזמן שהוא משיג מטרות באופן מידי. בני המזל אומנם יחזיקו בתכונות שעלולות לבאס - כמו שינוי מצבי רוח ושינוי דעה במהירות - מה שעלול להתפרש עבור רבים כסוג של בוגדנות או צביעות. אף אל פי כך, מתן מרחב לנשים וגברים בסימן תאומים ויצירת קשר מכבד ומתון - יספקו מערכת יחסים טובה ויציבה. נוסף לכך, מי שישכור אישה או גבר מזל תאומים לעבודה - יוכל להנות ממגוון יתרונות של בני המזל כמו: שאפתנות, דבקות במטרה וכשרון. 

מי מתאים לבני מזל תאומים? 

בני זוג שימשכו כמו אש אל התאומים, הם גברים או נשים מזל אריה. ההתאמה מעולה משום שמדובר בשני אנשים עם אישיות אסרטיבית שיקבלו את האחר מבלי לחוש מאוימים. גבר מזל תאומים יכול לספק הרצאה מתישה לאישה מזל אריה - אבל היא מצידה לא תסבול משטף המילים, אלא תתפנק לה בסבלנות מול דבריו של הגבר - ולהפך. 

גם בני מזל מאזניים יתאימו באופן מושלם, משום ששני בני הזוג אופטימיים מאד פעלתניים ותקשורתיים. במידה והעולם החברתי שלהם יהיה גדול - הזוגיות תשגשג בין חברים טובים, אירועים ומפגשים שיעצימו את שני בני הזוג. 
ולמרות זאת לא קל להיות במערכת יחסים עם בני הסימן הזה, בעיקר משום שהם מאד תחרותיים. לכן נדרש בן או בת זוג שבטוחים בעצמכם ואינם חוששים לפרגן. גבר מזל קשת יתאים מאוד לאישה תאומים בעיקר בתחום המיני משום שמדובר בזוג חזק שמתאים אחד לשנייה בטירוף! בעיקר בין הסדינים...

זוגיות עם אישה מזל תאומים

גברת בת המזל ללא ספק אוהבת ליהנות. היא דברנית, אנרגטית ולעתים יכולה להידמות אפילו לטיפה מטורפת. היא אומנם עלולה להיראות טיפה מעופפת, אך אנחנו מבטיחים לך שהיא ממש לא. כוכב הלכת השליט של מזלה, מרקורי, לא משאיר לה ברירה אלא להיות תקשורתית ואינטליגנטית להחריד. 
בת המזל משתעממת בקלות רבה, במקרים קיצוניים היא עלולה אפילו לבגוד בבן זוגה אם הוא לא עומד בקצב המהיר שלה ובדרישות הגבוהות שלה לאהבה פיזית ולרמה אינטלקטואלית. 

אם הצלחת למשוך את תשומת ליבה של בת מזל תאומים, ואכן לא מדובר במשימה פשוטה כלל ועיקר, תגלה שכשהיא מתאהבת, היא מתאהבת בכל ליבה. היא פלרטטנית מטבעה ולכן היא יכולה להידמות חצופה או לא מעוניינת, אך לרוב לא כך המצב. 
המראה האסתטי שלה והקסם מלא האופטימיות שלה הופך אותה למושכת מאוד בעיני גברים. היא אוהבת חברה לכן תדאג לספק לה לוח זמנים עמוס ומלא תכניות ואירועים, בעיקר כאלה שמשלבים אנשים אחרים והרבה מהם.  
היא הפרפר החברתי האולטימטיבי, לכן אירוע צדקה או הופעת בכורה ירשימו אותה מאוד.
יש לה חוש הומור נפלא והיא שנונה להפליא. כל עוד היא מאושרת, אתה תמצא את זמן הבילוי איתה מענג להפליא. אם התאום המרושע מופיע, היא עלולה להיות בלתי נסבלת ובלתי נשלטת. נשים בנות המזל המבוגרות יותר, נוטות לשלוט בתכונות הזו בצורה טובה יותר מהצעירות.

זוגיות עם גבר מזל תאומים

גברים שנמצאים תחת סימן אסטרולוגי של מזל תאומים ידועים בהיותם הרפתקנים, דברניים, חכמים ומצחיקים מאוד. אם את מתכוונת להישאר איתו לזמן ארוך תוודאי שיש בך כמות אנרגיה מספקת בשביל לעמוד בקצב שלו.
הרבה נשים אוהבות גברים תאומים בגלל ההתלהבות שלהם כשמדובר בחיים. אבל עלייך להימנע מרוכשנות יתר כלפיו, כי הם לא מסוג הבחורים שאוהבים להיות מוצמדים על ידי כללים של נשים. יש לו גם את היכולת ואת התשוקה להשתמש במילים לשכנע אותך בכל מה שהוא ירצה.

הקסם של מזל תאומים

הקסם של מזל תאומים נובע מכפילות המזל. הכפילות רומזת על שני יצורים פעילים באחד, אשר לעתים קרובות הופכים ליריבים, כמו אור וחושך אשר נאבקים אחד בשני.

זה סימן לחיים בשני עולמות או בשני מוחות. זה רומז על העצמי הנצחי. הכפיל בעצם מסתובב סביב עצמו ומתבונן בגוף של עצמו כאילו הוא מת והשני חי.

"הטריקיונר" 

הדרך של התאומים להשתחרר ממצבים מורכבים היא קסם טהור. יש הרבה אמת דרך ההומור שלו, הוא יודע לקרוא אנשים, ולייצר עליהם "טריקים" כאלו שיגרמו להם לחשוב קצת אחרת.

שובר מוסכמות ותבניות

התאומים יודע לשאת את המתח שנובע מאי ודאות או ממחשבות לא הגיוניות. זה מאפשר לו להיות מסוגל להתמודד עם מציאות מוזרה ולא הגיונית שלפעמים אנשים חווים בתוך הראש שלהם. 
המונח של המצב הזה הוא דיסוננס קוגנטיבי. זהו מצב שבו התודעה התפיסתית החדשה מתנגשת עם מה שתמיד חשבת או שהורגלת לחשוב. היכולת של מזל תאומים להצליח לרמוס את המחשבה הזו ולהפסיק עם השיפוט העצמי היא מתנה משמים. זו הסיבה שלפעמים מזל תאומים צריך להיות לבד ללא כל גירוי חיצוני. אם מזל תאומים נכנס לדיכאון הסיבה לכך היא טבעית, כי לעתים הוא צריך להיות לבד כדי לנסות להרגיע את הנפש ולחזור לתלם.

התאומים מאפשר לעצמו לבחור בין אפשרויות שונות ולהתאים את עצמו לדרך האותנטית ביותר. הוא מסוגל להרהר בטענות שלא נראות לו הגיונות, ולשמוע את כל הצדדים לפני שהוא בוחר להציע את דעתו.
השביל של מזל תאומים משתנה. הוא נראה יותר כמו ספירלה ולא קו ישר. בזמנים של בלבול ומתיחות, התאומים יכול לאפשר לעצמו לגלות בסקרנות את האמת ובו בזמן לצחוק על הכל.

בחירת המילים 

מזל תאומים, הוא מזל בעל קסם גדול. יש לו יכולות קסומה להשתמש במילים ובשפה וכך לשבור מוסכמות ביתר קלות. התאומים תמיד מוצא הגיון ואמונה בפעולת הסינכרוניות. יש לו אפשרות לקיים שיחה דו כיוונית עם היקום מכיוון שהוא מזל כפול. 

 

לסיכום, מזל תאומים מיוחד במינו ומלא קסמים ואם יצא לכם להכיר כאלה, בוודאי יודעים שאף פעם לא משעמם איתם, זה בטוח.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:41+03:00