מהי התכונה המושכת ביותר בכם על פי המזל שלכם?

 

כשאתם חושבים על התכונה המושכת ביותר בכל מזל אל תחשבו אך ורק במונחים של מיניות. במקום זאת חישבו מה הופך אתכם למושכים. אבל מה אומר המזל שלכם על היכולת שלכם למשוך את הסביבה? הנה התכונות המושכות שלכם על פי גלגל המזלות: 

r

הטלה האמיץ (21 מרץ-19 אפריל)

עבור בני מזל טלה, מדובר באופי האמיץ שלהם. מזל טלה גם ידוע בסמל שלו שאכן הולם את התכונה הנחשקת ביותר שבו. "בן מזל טלה הוא אחד כזה שישיג את מה שהוא רוצה ללא היסוס", מסבירה האסטרולוגית קאת'י בייל" ומוסיפה: "הוא אדם יוזם שסומך על עצמו ועשוי ללא חת, בן מזל טלה תמיד יהיה נכון לקחת סיכונים ולבצע צעדים אמיצים. אין איתו רגע משעמם, אלא בעיקר ריגושים."

s

השור החושני (20 אפריל – 20 מאי)

בני מזל שור ידועים לעיתים כחומרניים, אך דרך יותר חיובית לתאר את הסימן הזה הוא חושניים. בני המזל מעריכים עידון ורמת חיים גבוהה, ופגישה איתם תהיה מהפנטת. "החוויה הפיסית היא המשמעותית" אומרת בייל, "מוזיקה מרגיעה, אוכל ושתיה, צבעים ובדים שנעימים לעין ולעור, עיסויי גב עוצמתיים (לבני מזל שור יש ידיים טובות). בן מזל שור יתן לך את התחושה שאתה מיוחד. " כשאתה נמצא בחברת בן מזל שור, בין אם מדובר בקשר רומנטי או חברי בלבד, בטוח שתהיה זו חוויה נעימה ומסעירת חושים.

t

תאומים מלאי החיים (21 מאי -20 יוני)

בן מזל התאומים הוא כמו הפיה הקסומה בחבורה. לעיתים קרובות הם מסמר הערב, והוא נושא את עצמו כאילו הוא נישא על פני הרוח. בן מזל התאומים הוא מרכז בידור אנושי, הוא הדברן ביותר בגלגל המזלות, מדובר באדם בעל שנינות מרהיבה, שובבות ילדותית ויכולת לשלוף עובדות מצחיקות על כל נושא. מי שיצפה בהם בפעולה, יתמסר איליו מיד וימשך אליו באופן קבוע. 

s

הסרטן הרחום (21 ליוני- 22 ליולי)

על פי בייל "בני מזל סרטן הם מטפלים בטבעם ומשדרים אנרגיות של "אני אטפל בך". בני מזל סרטן מאוד זהירים לגבי מי שהם נותנים לו להתקרב, אך ברגע שאתם חלק מהמעגל הפנימי שלהם, הם יעשו הכל בשבילכם. התכונה הזו אמנם לא נשמעת כל כך "חמה ומושכת", אך כל אחד היה רוצה מישהו שיוכל לנחם אותו ולהקשיב לו. "שפוך את כאביך או את ליבך ובן מזל סרטן יגיב אליך מכל הלב" אומרת האסטרולוגית.

a

האריה הכריזמטי (23 יולי -22 אוגוסט)

לבני מזל אריה יש אגו די גדול והם נוטים לרצות להיות באור הזרקורים. אבל זה לא אומר שהם אדיוטים. "בן מזל אריה הוא מופע יחיד של אצילות, לב רחב, כריזמה ונטייה למחוות גדולות" אומרת בייל "בני מזל אריה מתייחסים לעולם כאל מגרש המשחקים שלהם ומזמינים אותך לשחק על ידי כך שהם גורמים לך להרגיש מיוחד". כמו עם בני מזל טלה, סמל החיה של המזל מדבר בעד עצמו: האריה הוא המלך הנאה של הג'ונגל, וכשתביט לתוך עיניו, בטוח שתתלהב. 

b

הבתולה הפרפקציוניסטית (23 באוגוסט - 22 בספטמבר)

בני מזל בתולה ידועים כפרפקציוניסטים ואינטליגנטים. "בני מזל בתולה יודעים מהי המטרה והדרך שלהם, והם אנשים אינטלקטואלים וסקסיים בשל האינטליגנציה שמאפיינת אותם." מסבירה בייל. אנשים אלה דוחפים את עצמם למצוינות, מה שמושך מאד את האנשים סביבם. 

m

המאזניים הנאמנים (23 בספטמבר - 22 באוקטובר)

בני מזל מאזניים לא אוהבים להיות לבד, לכן הם הופכים לשותפים מצוינים בכול קשר. למעשה, מדובר באנשים שאוהבים קרבה ואינטימיות והם הופכים נאמנים לבני הזוג באופן מידי. אל הנאמנות מצטרפות תכונות מושכות כמו אהבה לשפה חיננית, למוזיקה יפה, לאוכל טוב ולשאר דברים נעימים. 

a

העקרב הנלהב - (23 באוקטובר - 21 בנובמבר)

עקרבים הם טיפוסים נלהבים והם ידועים כחובבי גיוון בין הסדינים. הרצון של העקרב לבחון את גבולות הדמיון ולהגשים פנטזיות סוערות - הופכות אותו לאדם נחשק ומסתורי. 

k

הקשת המואר (22 בנובמבר - 21 בדצמבר)

קשתים הם טיפוסים מאירים חייכנים וסקסיים: מה שגורם להם להיות מבין הטיפוסים המושכים ביותר שיש! ההצלחה של הקשת בתוספת שמחת החיים שלו, הופכת את בני המזל לאנשים שמהווים מוקד משיכה של ממש. 

g

הגדי האמין (22 בדצמבר - 19 בינואר)

"אנשים שנולדו במזל גדי נחשבים תעלומה, משום שאי אפשר להוציא מהם מידע ששמור בתוך תוכם." מספרת קאת'י. המידע שהם מקבלים אשר נוגע לסביבה שלהם, נשמר בתוכם בדיסקרטיות ובנאמנות. לכן הם נחשבים אנשים שרבים אוהבים לחלוק עמם סודות אפלים וכמוסים. 

d

הדלי המסקרן (20 בינואר - 18 בפברואר)

בני מזל דלי נחשבים מסתוריים וקשים לפענוח. עם זאת הם יצירתיים ואנשי שיחה טובה. הדליים ישמרו על עצמם ועל הפרטיות שלהם: מה שיתפרש בעיני רבים כדבר מסתורי. המשיכה אל הדליים קשורה גם במופנמות שלהם וביכולת של בני המזל לפתור בעיות במיומנות ובדיסקרטיות. 

da

הדגים הרומנטיים (19 בפברואר - 20 למרץ)

היצירתיות, הרומנטיקה והצורך להגשים חלומות: כולם הופכים את בני מזל דגים לאנשים שכיף להיות במחיצתם. האומנים בנשמה יובילו כל אחת ואחד לרוגע ושלווה תוך שהדגים מתמסרים ואוהבים שמתמסרים אליהם. לכן הם מבין האנשים המושכים ביותר שישנם. 

האם אנשים נמשכים אליכם מאותן הסיבות שמנינו כאן? בדקו וכתבו לנו בתגובות.
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:41+03:00