כל מה שצריך לדעת על מזל בתולה הפרפקציוניסטית

 

מי שנולדה במזל בתולה נחשבת פרפקציוניסטית במיוחד, בעוד שאלמנט האדמה הופך אישה כזאת ליציבה ומעשית. אנשים שנולדו בין ה 23 לאוגוסט עד ה 22 בספטמבר - מושפעים מאד מסימנים של כדור הארץ ובעיקר בשל הגדרתם על פי האסטרולוגיה - כעמוד השדרה של גלגל המזלות. לכן הם פרקטיים, יציבים, אמינים ובעיקר שמים לב לכול פרט! מה שהופך אותם למנהלים קשוחים. 

חשוב לדעת כי אישה מזל בתולה או גבר כזה, קיבלו מתנה מאמא אדמה, אבל גם סוג של מועקה, שכן הם אלה שתמיד מקבלים את מלוא האחריות ואת האישור לניהול כול סיטואציה. לכן הם נוטים למלא ולעסוק בתפקידי ניהול ומפתח בכול ארגון. מה שעלול להוות עול ואחריות גדולה מידי עבורם. האינטליגנציה הענקית שלהם, כמו גם הביקורתיות, שיקול הדעת הנבון וכושר התפיסה החד - מהווים עבורם כלים מעולים להישגים והצלחה - אך בה בעת עלולים לגרום להם לקרוס כאשר יש יותר מידי אחריות או משימות שנוחתות על הכתפיים שלהם. 

בתולה

אישה מזל בתולה - מדוע היא כל כך ביוקרתית וחדה? 

אם אתם מכירים נשים חזקות: בדקו אם הן נולדו בין התאריכים 23 לאוגוסט עד ה 22 בספטמבר, משום שגברות אלה, מטרתן העיקרית היא כבישת יעדים בהצלחה. נשים בסימן זה יהיו מנהלות בכירות, רופאות אחריות, עורכות עיתונים, פוליטיקאיות ובכלל: תמיד בעמדות מפתח ואין זה משנה אם הן נמצאות בארגון גדול או מנהלות עסק פרטי. 
הפרפקציוניסטיות של אישה כזאת מגיעה ממקום של שיפוטיות כלפי עצמה וכלפי הסביבה, תוך הפעלת מצפון פנימי ורצון לעשות את הדברים כמו שצריך ולא בשום דרך אחרת. יכולות ההנעה שלה מעוררת הערצה, בעת שיש לה מוטיבציה שרק אפשר לחלום עליה. הנשיות, האלגנטית, תשומת הלב לפרטים וחיפוש אחר שלמות - מגיעים לביטוי גם בקריירה המצליחה שלה, וגם במראה החיצוני המוקפד והמטופח של אישה מזל בתולה. 

כוכב מרקורי ובתולה

חשוב להבין כי ההישגיות המפותחת מגיעה גם בשל השפעתו של מרקורי על בתולה. ההשפעה הגדולה של הכוכב ששולט גם במזל תאומים - הופך את בני הסימן לחכמים, מאורגנים, תקשורתיים ומהירים. הסימנים הקלאסיים של אנשים אלה הם נראות טובה, מתן דגש על מצוינות, והקפדה בכול דבר שהם עושים - בין אם מדובר בבישול מנה מעולה, עד ליצירת שיח תרבותי - חברתי.  
מפורסמים בני מזל בתולה הם קיאנו ריבס, קמרון דיאז, ביונסה נולס, ובלייק לייבלי. התכונות של בני המזל, על פי הצהובונים: תמיד נוגעות לפרפקציוניזם והקפדה על פרטים. בסרטים של קיאנו ריבס - גבר בתולה מושלם - תחשפו אל פרטי פרטים בכול סצנה, גם אם מדובר בסרט אקשן וגם אם בקומדיה רומנטית. 

האם ידעתם כי גברים ונשים במזל בתולה הם אנשים צנועים?

עובדה מפתיעה אודות בני הסימן החזק הזה, היא כי מדובר באנשים צנועים. ההפתעה מגיעה לידי ביטוי בכך שמי שמצליח ודואג לכול פרט: בוודאי ירצה לקבל מחמאות או הוקרה. אבל עם הבתולים - זה לא ממש דרוש. עבור אישה או גבר מזל בתולה - תספיק העבודה כי הם עשו כל מה שדרוש כדי להגיע לשלמות. 

על פרפקציוניסטיות וקדושה

בשל החריצות והדרישות של פרפקציוניסטים אלה, לא יהיה קל לעבוד או להסתדר עם הבתולים, משום שהם רוצים כל הזמן להוכיח את ערכם. אנשים אלה אוהבים לעזור לאחרים; אבל מי שיעבוד איתם או תחתם לא ילקק דבש. 
עבודה עם נשים וגברים שנולדו בין התאריכים 23 לאוגוסט עד ה 22 בספטמבר - קשה ומפרכת. למעשה, מדובר בבוסים שהם פריק קונטרול של ממש! מי שיתמיד בעבודה עמם יקודם גם הוא ויזכה להוקרה והכרת תודה. ובכול זאת, צפו למבטים של קדושים מעונים מאותם בוסים שאפתניים שתמיד יוסיפו לעצמם משימות, גם אם מדובר בהשלמת המשימה של מי שכפוף להם. 

מי מתסדר הכי טוב עם מזל בתולה?

אוקיי, "להסתדר" זאת מילה גדולה...כי רבים לא באמת מסתרים עם נשים וגברים בסימן הקשוח הזה, בזמן שרבים פשוט נאלצים להשלים עם קיומם. ובכול זאת מי שמצליח לעמוד בדרישות של אישה מזל בתולה - הם שוורים, או גברים ונשים מזל תאומים. בני מזל דגים לעומת זאת, לא יסתדרו אפילו דקה עם הבתולות! משום שמדובר בדגים יצירתיים ומעופפים שאינם סרים למרות או לפקודות. 

חשוב לדעת כי הרושם הראשוני של נשים כאלה יכול להטעות, משום שהן חביבות וחינניות. אבל מתחת לחזות הנעימה, מסתתרת בוסית קשוחה. לכן מעטים ישרדו את העבודה או את מערכת היחסים איתה. 

זו עובדה ידועה וברורה שאישה במזל בתולה נאמנה עד כלות כלפי חברים ובני זוג אותם היא בוחרת לשתף בחייה, תמיד אפשר לסמוך עליה והיא תיתן את נשמתה למי שהיא מעריכה ואוהבת. בנוסף לעובדה שזה לא דבר מובן מאליו כשלעצמו, נעים גם לדעת שהיא לא תיתן לשום מכשול או צרה לעמוד בפניכם, כיוון שהיא תמיד תתפקד לעזרה, בלי תנאים. מה אם נאמר לכם שגם בחדר המיטות היא מעניקה את עצמה במסירות ותשוקה שגורמת לפרטנרים שלה להיסחף בטירוף חושים ותאוות בשרים?

מין זה לא סתם

אישה במזל בתולה מתייחסת לחוויה המינית כקודש. היא תגרום לכם להרגיש שמעולם לא היה אחר מלבדכם, וכי אין שום דבר כרגע בעולם שחשוב יותר מהחוויה וההנאה שלכם. היא מפתיעה, אוהבת, מלאת חיבה ומנחמת, לכן אתם תרגישו שמצאתם את האחת המופלאה הזו שחיכיתם לה כל חייכם.

הכיף שלכם זו החובה שלה:

ואנחנו לא מתכוונים לחובה בקטע מעיק, ממש לא. אישה במזל בתולה נהנית פשוט מלגרום לפרטנר שלה להרגיש מלך העולם. היא דואגת, מלטפת, חמה ומחבקת, כזו שמעניקה אהבה בכל מגע ובכל נשיקה. בין אם היא יוצרת אווירה רומנטית ומכשפת ובין אם היא פשוט לוקחת את העיניינים לידיים שלה, תהיו בטוחים שהיא חוויה אנושית בפני עצמה.

בחורה לחיים

כן כן, אישה במזל בתולה היא זו שתרצו שתהיה לצידכם מעתה ועד עולם. האהבה שהיא מפגינה כלפי אלו שחשובים לה יוצאת מגדר הרגיל והיא פשוט מתמסרת מכל הלב. הבטחון העצמי שלה כאישה חזקה וסוחפת הוא זה שימשוך אתכם אל תוך העולם המופלא שהיא יוצרת במיוחד עבורכם.

חושבת מחוץ לקופסה

כיוון שהאישה הזו מתעניינת בכל כך הרבה דברים ותחומים, קוראת ספרים, מעשירה את עצמה בסרטים, מוזיקה ושלל תרבויות, היא מוצפת באינטיליגנציה ויצירתיות ללא גבול. לכן, כל דבר אליו היא ניגשת (כן גם יחסים שבניו לבינה) מקבל בוסט אדיר של קריאיטיביות ושובבות מלאת דמיון.

רכות ונועזות יחד

אתם אף פעם לא יכולים לצפות מה היא תעשה, היא תמיד מפתיעה ותמיד לטובה. אין רגע דל איתה והיא פשוט הופכת כל חוויה איתה לכזו שאי אפשר לשכוח. הדינמיות והאנרגיות שלה סוחפות אחרים יחד איתה והיא לא נותנת לדבר לעמוד על השמרים.

הומור מפתיע

רובנו חושבים שמזל בתולה יודע רק להיות רציני, אבל תופתעו לגלות שאישה במזל בתולה היא פשוט שק מלא הפתעות וכיף שרק מחכה לכם שתתירו את החבל ממנו. נכון שכלפי חוץ היא מחצינה חזות רצינית ומאופקת, אבל בכל הקשור ליחסי אישות, רק תנו לה את הבמה.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

היא תעשה הכל כדי לגרום לחיוך שלכם להימרח על הפרצוף ולהתרחב עוד ועוד. היא תחשוף טפח אחר טפח ותיצור מתח אחר מתח, עד כדי שלא תוכלו יותר ותרצו להתפוצץ איתה בחוויה וריגוש אינסוף.

לסיכום, אישה מזל בתולה נחשבת חסרת מעצורים, הישגית, שנונה ופרפקציוניסטית, והיא תעדיף יציבות בכול מערכת יחסים או מקום עבודה. הפרקטיות והנחישות יובילו אותה להצלחה, בעוד שאם היא תמצא את החברים הנכונים ובני הזוג המתאימים - היא תנסוק מעלה ותגיע מהר מאד להצלחה.

מתחילים להבין איזו אישה עומדת מולכם? תכינו את עצמכם לחוויה של הלייף...

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:41+03:00