אישה מזל אריה - דומיננטית וקשוחה

 

אישה מזל אריה היא בוסית קשוחה, מנהלת קפדנית ואמא אסרטיבית. גם בחיי היום יום שלה היא לא תסבול תירוצים, וכשהיא מכוונת מטרה, היא תעשה הכול כדי לכבוש אותה. נשים מזל אריה נחשבות דומיננטיות וקשוחות. אבל האם זה באמת נכון? ואם כן, מה הופך אותן לכאלה? כל מה שצריך לדעת על השאגה הענקית של אישה לביאה, בהמשך. 

נשים שנולדו בין התאריכים ה 23 ליולי עד ה 23 לאוגוסט, הן נשים ששייכות לאלמנט האש:  אלמנט כביר ומשמעותי בגלגל המזלות. מי שנולדה בחודשים אלה, היא כזאת שיש לה לב זהב וכוונותיה טהורות , לכן הקשיחות שלה גוברת בכול הנוגע לניהול עובדים, ניהול חיי משפחה, והרצון שהכול יתנהל על הצד הטוב ביותר. 

בני מזל אריה ידועים בשל העושר שסובב אותם, כמו גם בשל הנאמנות והבטחון שהם משרים על הסביבה שלהם. אך כל זה מגיע עם מחיר - והוא הצורך של גברים ונשים בני המזל, להיות תמיד בשליטה. 
אישה במזל אריה, תתייחס לכל מי שסביבה כאל אובייקט שיוביל אותה למטרה. לדוגמא: עורכת עיתון: תתייחס בקשיחות לכתבים שלה על מנת שאלה יספקו תוצאות טובות וכתבות תחקיר ברמה לא פחות ממצוינת. נוסף לכך, אימהות במזל אריה, ידרשו מילדיהן

להיות מצוינים והן יטפחו כישרונות של בני משפחה כמו: כשרון משחק, כשרון ריקוד, כשרון כתיבה וכדומה. 
לעיתים תנסה אישה/ לביאה כזאת, להגשים חלומות שנותרו בה דרך הילדים שלה ואפילו דרך קרובי משפחה אחרים, לכן מומלץ לקחת את העצות ואת התמיכה שלה בשתי ידיים, משום שעצה טובה שמגיעה ממנה - יכולה לקדם אתכם משמעותית. 

arie.jpg

תכונות אופי של אישה מזל אריה

אוקיי. בואו נעשה סדר: לא כול דבר באופייה של אישה אריה מכוון להצלחה, אלא שנשים כאלה על אף היהירות שלהן, הן נשים חביבות, אמפטיות ורגישות. הן אלה שיזהו אי צדק כאשר הוא נעשה והן אלה שיתרמו את זמנן ואת כספן למי שזקוק לכך. בני המזל שנשלטים על ידי השמש, יכולים להיות מעט גאים - מה שדורש לא מעט אורך רוח וסבלנות. אבל התמודדות נכונה עם האופי הקשוח הזה - תועיל לכם ולבני המזל. מי שישרוד את העוצמה הרבה - יזכה בחברי אמת. 

גברים ונשים במזל אריה

שילוב משובח של אינטלקט, הומור, שנינות, כוח וקסם נשי - מושך גברים אל אותן לביאות כמו פרפרים לאש. לכן הן מוקפות במחזרים מרשימים ואינטליגנטיים. 
נשים בסימן זה יתקנו התנהגות שאינה נכונה ויוכלו לתת עצה טובה לכול מי שזקוק לה. אישה אריה נחשבת נדיבה, אדיבה ומסורה. לכן היא מושכת אליה אנשים, בעיקר באמצעות שילוב של קשיחות עם קסם פנימי שקשה לעמוד מולו. 

ומה לגבי חיוכים?

זה נכון, לא תקבלו יותר מידי חיוכים מגברות במזל אריה, בעוד שמזג הרוח שלהן עלול להיות דרמטי. בתקופות כאלה חשוב לתת לבני הסימן הגאה הזה להירגע בדרך שלהם ובקצב שלהם. לאחר מכן ניתן לשוב ולתקן את הבעיות במערכת היחסים. זכרו כי נשים וגברים במזל אריה עלולים להתרחק מיידית ממי שאינו עומד בסטנדרטיים שלהם, אך באותה המידה לאפשר תמיכה ומילה טובה בעת הצורך. בעוד שהרצינות התהומית בכול דבר ובכול פעולה שהם עושים - תאפיין גם גבר מזל אריה, לא פחות מאישה. 

סלביות מזל אריה

מדונה, ג'ניפר לופז וסנדרה בולוק, הן השמות המופצצים שאפשר למנות במזל זה, בעוד שאין הוכחה טובה יותר לשאפתנות של נשים אלה, מאשר רשימת הסלביות שנולדו בין התאריכים ה 23 ליולי עד ה 23 לאוגוסט. נשים אלה פילסו את דרכן מעלה בשתי ידיים והן מוכיחות שגם בגיל 50 פלוס אפשר להיות קשוחה, דומיננטית ולשחק אותה בענק על הבמה! 

עם זאת חשוב לדעת כי נשים מזל אריה אינן מחפשות כסף ופינוקים. אבל סביבה שאינה מספקת אותן, גורמת להן לאי נוחות. לכן הן תמיד בוחרות באורח חיים קלאסי שיש בו סטנדרטיים גבוהים. כל דבר בינוני- אינו הסגנון שלהן. לכן הן מצטיירות כקשוחות ושאפתניות. 

חשוב לדעת! מתחת למראה החיצוני הקשוח של אשת הקריירה הזאת, נמצאת ילדה קטנה ורגישה שאוצרת כל דבר קטן שיש לה . לכן נשים אלה מוכנות תמיד לעזור לנזקקים, בין אם מדובר בחברים, בני משפחה או זרים. מכיוון שטבעם הבסיסי של האריות הוא לצאת מן המסגרות המקובלות ולחיות בחופש - הן ימשכו אל פעילויות ספורט מאתגרות כמו גם אל תחומי האומנויות והתיאטרון. תחומים שבהן הם ניתן למצות כשרון, להביע מחשבות  מחשבותיהם ולהיות באור הזרקורים.

האריות מאופיינים בתחושת כבוד עצמי מאוד חזקה, באופי סמכותי ומלא נוכחות, כאשר שאר האנשים הנמצאים בסביבתם נמשכים אליהם באופן ממגנט. לכן, אם האריות יחשבו לרגע שמתעלמים מהנוכחות שלהם או שלא נותנים להם את תשומת הלב הראויה, הם ירגישו אכזבה גדולה ודכדוך שילווה אותם לאורך היום.

דומיננטיות היא שם המשחק כאן, ובולטות האופי של האריות לא נותן מקום לספק – זהו אדם מאוד יצרי ועוצמתי הדורש הרבה התרחשות סביבו על מנת להרגיש שהוא במקומו הטבעי. מבחינה קרייריסטית האריות מאופיינים ביכולת הובלה ומנהיגות שאי אפשר להתעלם ממנה. לכן, האריות תמיד יחפשו להתברג בעמדות מפתח דרכן יוכלו להניע את הדברים לפי מה שהם רואים לנכון. הם ניחנים בעצמאות אישית חזקה ביותר ובאופי יסודי שלא משאיר קצוות פתוחים. אין להם בעיה להחליט החלטות גדולות באופן מהיר וחסר הססנות, כיוון שהבטחון העצמי שלהם מנחה אותם באופן מלא יציבות ונחישות במטרה.

 

 

מבחינה בריאותית האיברים הרגישים יותר אצל האריות הן עמוד השידרה והלב. מעצם החולשה שמתרכזת באיברים האלה, חשוב לאריות לבחור את המצבים בחיים בהם ירגישו מוערכים ואהובים, על מנת לא לגרום למצב של חולי נפשי ופיזי שמתרכז סביב איברים אלו.

מבחינה זוגית, האריות מלאי אהבה ואינטימיות רומנטית. אין להם כל בעיה לבטא רגשות סוערים, והתלהבותם מבני הזוג שלהן יכולה להצית את האהבה כל פעם מחדש. אבל, חשוב לדעת שאם לא תתדלקו את האהבה הזו עם הדדיות והערכה כלפיהם, זה לא יחזיק הרבה זמן. אלמנט האש בא לידי ביטוי גם בתחום זה ומאפיין את האריות ככאלה שאוהבים לטרוף גם בחדר המיטות. האגו שלהם מאוד דרמטי וחייב לקבל ליטופים, מה שיוצר התלקחות יצרים שחוזר אל בני הזוג שלהם באנרגיות אורגזמיות שלא משאירות מקום לדמיון. גם כאן הצורך שלהם בשליטה יוצא אל הפועל והם תמיד ירצו לקחת את תפקיד המוביל והאקטיבי. תנו להם, אתם רק תהנו מהעניין...

הצד הריגשי

האריות רגישים מאוד, אבל יש להם נטייה להסתיר את הצד הזה, ואם הם בוחרים לעשות זאת, אף אחד לא יגלה על זה. הערצה וכבוד מאוד חשובים להם, הם ידרשו מחמאות ותשבחות בצורה תדירה, ולרוב לא בדרך הכי אלגנטית, אך עם זאת, הם לרוב יקבלו אותן. 
הגאווה של האריות יכולה להתבטא לעיתים ביוהרה, אך לרוב היא מתמתנת בגלל ליבם החם ורוחש הטוב ולכן לרוב הם יצליחו לשלוט בה, וגם כשלא, נורא קשה לכעוס עליהם כי הכוונות הטובות מאחוריהן ברורות כאור השמש. אם יש לך חברים בני המזל, תדאג לציין בתדירות גבוהה כמה אתה מעריך אותם וכמה הם חשובים לך. אחרת, הם עלולים להיפגע עד עמקי נשמתם, ואתה בחיים לא תדע את זה.
דבר נוסף אצל בני המזל, הוא הצורך שלהם שיקראו להם לעזרה מדי פעם. ההרגשה שזקוקים להם נותנת להם תחושת חשיבות ועליונות שכה קוסמת להם.

מזל אריה וקריירה

אריות מאוד מוצלחים בכל מה שקשור לעסקים. הם מסתדרים ומוצאים הכל בקלות והם תמיד בשליטה על כל מה שקורה בעסק. הבעיה מתחילה כשאנשים בסביבתם מפרשים לא נכון את הרצון שלהם ומוצאים אותם שתלטניים ולא גמישים. 
זה קורה בדרך כלל, כשהאריה לא נמצא בתפקיד הנכון להיות שולט, אך מתעקש לעשות זאת בכל זאת, אבל הכוח שלהם להצליח בכל דבר עוזר להם. זו הסיבה מדוע הם נוטים לקבל את כל מה שהם רוצים כשזה מגיע לעסקים. הם הופכים בסופו של דבר, כל עסק לממלכה הפרטית שלהם. 
בני המזל טובים מאוד בהתמודדות עם אנשים, למעשה, לרוב הם יצליחו הרבה יותר במשימות שלהם אם הם יעבדו כחלק מצוות. אם אתה עובד לראשונה עם קולגה ממזל אריה, הקפד לא לתת לא יותר מידי הוראות. הם שונאים את זה.
בדרך כלל, האריות הם אלו שאוהבים לתת לאנשים סביבם הוראות. אבל קשה לכעוס עליהם כי הם עושים זאת בחיוך לבבי, בהתלהבות ובחום, אז אתה פשוט מרגיש מחויב לבצע את המשימה ולא לאכזב אותם. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:41+03:00