למה גברים נמשכים באישה והם אפילו לא מודעים לכך?

 

תשאלו כל גבר, מה הוא מחפש באישה ורוב הסיכויים תקבלו תשובות זהות: חזה גדול, ישבן חטוב, ללא בעיות. נראה כמו משהו מאד פשוט. אבל המחקרים מראים שיש תכונות רבות שגברים מחפשים באישה באופן תת-מודע.

בשורה התחתונה, רוב התכונות שהגברים תופסים כמושכות בעיני תת המודע שלהם קשורות כך או אחרת ליכולתה של אישה ללדת צאצאים בריאים ויפים. כן, למרות שיש לנו כל כך הרבה תכונות אופי נהדרות, הגברים, אפילו הכי מתקדמים מהם, ייפלו על אותו אינסטינקט קדום.

אז מה הגברים אוהבים בנשים בלי אפילו להבין למה?

 

1. יחס בין המותן לירכיים – 0.7

ידוע שגברים מאד אוהבים ירכיים רחבות, אבל לא הכל פשוט כל כך. מדענים טוענים שגברים נמשכים לנשים שיחס בין המותן לירכיים אצלן שווה ל 0.7. יחס זה נחשב ליחס מועדף להריון ולידה. אם היחס קטן יותר, זה סימן שבתת-המודע שלהם האישה לא מתאימה ללדת לו צאצאים ואם גדול יותר, וייתכנו בעיות פוריות הקשורות לעודף משקל.

כמובן גברים לא מבינים זאת ולא מחפשים את היחס הזה במיוחד, וברור שהמחשבה על להביא ילדים מלחיצה אותם מאד, אבל אין מה לעשות, אינסטינקטים זה דבר מחייב.

 

2. קול גבוה

המחקרים מראים שגברים מעדיפים נשים עם קול גבוה, הקשור לרמת אסטרוגן גבוהה בגוף ולכן נתפס כקול צעיר ונשי. כמו כן, קול גבוה בדרך כלל מתקשר אצלם עם ממדי גוף קטנים והקול הנמוך – להיפך. זאת הסיבה שנשים נמשכות לגברים עם קול נמוך.

במהלך המחקר המדענים הקליטו קולות של גברים ונשים וביקשו מהמשתתפים להעריך את מידת המשיכה של הקול. התוצאות הראו שהקולות הגבוהים עם מעט התנשפות היו הכי מושכים מבחינת הגברים.

 

3. שיער בוהק

המחקרים מדברים על כך שגברים מעדיפים נשים עם שיער ארוך, מלא ומבריק. בתת-מודע שלהם סוג כזה של שיער נקשר לבריאות וכוח חיים, מה שגם מדבר על יכולת ללדת ילדים.

אחד מהמדדים המדויקים של הבריאות נחשבת המשיכה הגופנית, אבל גם השיער. לנשים בריאות יש שיער מבריק, בו בזמן ששיער דהוי יכול לסמל חולי. מאחר והשיער אורך מאד לאט, אורך השיער עד הכתפיים יכול לספר על בריאותה של אישה בכמה שנים אחרונות.

במילים אחרות, אולי בפעם הבאה תחשבי פעמיים לפני שתסתפרי קצר. אבל אנחנו בטוחים שיש יוצאים מן הכלל גם לכלל הזה.

 

4. חיוך

אף פעם אל תזעיפו פנים. אתם לא יכולים לדעת מי יתאהב בחיוך שלכם. מקרים מראים שגברים חושבים שנשים שמחייכות הרבה, גם יותר מושכות. ההסבר הברור ביותר לתופעה הוא עובדה שלאישה מחייכת הרבה יותר קל לגשת מאשר לאישה עם פנים כעוסות. אף אחד לא רוצה להידחות ע"י אדם אחר והחיוך – הזמנה של אישה שמסמנת שאפשר לגשת אליה. כמו כן, חיוך נשי מתקשר אצל הגברים עם אופי נעים, שכמובן נחשב למושך מאד מבחינתם.

 

5. שיניים לבנות

מחקרים מראים שהשיניים יכולים לספר לא מעט על בריאות האדם, וגוון צהוב ורווחים בין השיניים משפיעים לרעה בכל הנוגע למשיכה. חוץ מזה, החוקרים גילו שהשיניים מצהיבות ומתכהות בהתאם לגיל ולכן השיניים של נשים מסמלות כישורי הבאת צאצאים לעולם.

למרבה המזל, ישנן הרבה מאד שיטות ומוצרים שמלבינים את השיניים, אבל חשוב מאד לא להגזים כי שיניים לבנות באופן טבעי הן אלה שנחשבות ומושכות, ולא שיניים לבנות מלאכותיות.

 

6. מינימום איפור

נקודה זו יכולה לאכזב נשים שמוציאות הרבה אנרגיה וכסף על רכישת מוצרי קוסמטיקה ואיפור. האמת – גברים מעדיפים נשים מאופרות כמה שפחות, הם חושבים שנשים אלה מושכות יותר. ככל הנראה גברים מעדיפים יופי טבעי כי זה נותן אינדיקציה טובה איך ייראו הצאצאים עתידיים שלהם.

 

7. צבע אדום

מבחינה ביולוגית גברים מתוכננים לחפש צבע אדום. זה מוסבר ע"י העובדה שבטבע צבע אדום הוא סימן לזיווג. מספר מחקרים הראו שזה נכון גם אצל בני אדם. אז פשוט תלבשי שמלה אדומה או שימי ליפסטיק אדום אם את עדיין רווקה.

 

8. עיניים גדולות

זה אולי ייראה קצת מפתיע, אבל מחקרים רבים טוענים שגברים חושבים שעיניים גדולות אצל נשים זה מושך. זה יכול להסביר גם את העובדה שזהו סימן של נשיות, וגם מצביע על בריאות האישה ויכולתה להביא צאצאים לעולם.

מתברר שעיניים גדולות מעידות על רמת אסטרוגן גבוהה ונשים עם רמת אסטרוגן גבוהה קל יותר להרות.

יש עוד סיבה מפתיעה מאד מדוע גברים מעדיפים עיניים גדולות. עיניים גדולות הם כמו העיניים של הילדים ולכן באופן תת מודע מתקשרים לנעורים וזה מושך בני זוג פוטנציאליים שמעוניינים להגן ולדאוג.

 

9. סימטריה

ברור, גם הסימטריה משחקת תפקיד בעניין המשיכה. פנים סימטריות של אישה מסמלות לגבר על גנטיקה טובה. היעדר סימטריה, אפילו הכי קטן, מרמז על בריאות לא טובה ובעיות התפתחות. אגב, חשוב לציין שלא רק גברים מעדיפים סימטריה, אלא גם נשים. כי גם לנו חשוב שיהיו לנו צאצאים בריאים, לא?

 

10. גמישות עמוד השדרה

כולנו יודעים שגברים אוהבים ישבן בולט, אבל מסתבר שכל העניין הוא גמישות עמוד השדרה שיוצר את הבולטות. רוב הגברים העדיפו נשים עם עמוד שדרה בולט ב-45.5 מעלות, כי כך הישבן שלהן נראה גדול יותר. מהיום אל תקראו אותם "גברים של ישבן", תקראו להם "גברים של עמוד השדרה".

 

11. אנרגטיות

גברים מחבבים מאד נשים אנרגטיות, כי גם זה משהו שמתקשר עם נעורים והמצב הבריאותי, שכמובן מצביע על פוריות.

אז גם אם אתן לא בקטע של ריצות וחדר כושר, פשוט תטיילו יותר או עסקו בפעילות גופנית אחרת.

 

12. מראה ממוצע

רוב הנשים רוצות לבלוט ולהיראות מעל הממוצע, אבל, כפי שמראים המחקרים, מראה ממוצע זה בדיוק מה שהגברים מחפשים. חוקרים אבולוציוניים גילו שנשים עם תווי פנים ממוצעים הן בעלות מטען גנטי מגוון יותר ולכן נחשבות לנחשקות יותר. במילים אחרות, המוח שלנו רואה פנים של אנשים ויוצר בתוכו דמות ממוצעת שאנחנו מעדיפים. מחקר נוסף הראה שגברים אוהבים נשים בקבוצה מאשר נשים שעומדות לבד, כי זה הופך את פניהן לממוצעות יותר. אז כנראה אם את היותר יפה מבין החברות שלך והתחילו איתך – רוב הסיכויים זה לא בגלל המראה הבולט שלך, אלא בגלל המראה הממוצע שלך, חמודה.

 

13. ריח

גברים אוהבים ריח נשי כדי לבחור אישה עם מערכת חיסונית טובה יותר משלהם.

רבים יודעים מה זה פרומונים – אותות כימיים שהגוף שלנו מפריש. הגברים ממש מרגישים פרומונים, כדי לבחור בת זוג המתאימה להם ביותר מבחינה גנטית.

המחקרים הראו שפרומונים יכולים לספק הרבה מאד מידע על בן אדם, כולל בריאות המערכת החיסונית. גברים וגם נשים מחפשים בן או בת זוג, שהמערכת החיסונית שלהם הכי תואמת למערכת החיסונית שלהם, כי זה מוביל, לעולם לא תנחשו, לצאצאים בריאים!

 

14. ידיים ארוכות

כאן דווקא אין הסבר, כי מדובר בתכונה שאו שיש אותה או שאין. בכל מקרה, מסתבר שידיים ארוכות בבת זוג פוטנציאלית חשובות לגברים אפילו יותר מרגליים ארוכות.

ומה הכי דוחה גברים בנשים?

דעות של המין השני לעתים קרובות משאירים אותנו בחוסר ודאות. אנחנו מנסים לשפוט תוך כדי שאנחנו מתבססים על הניסיון שלנו, ולעתים קרובות טועים. אספנו תשובות של גברים מרחבי הרשת – מה התכונות שהכי לא מושכות אותם בנשים. ייתכן והתשובות שלהם יפתיעו אתכם מאד.

1. גבות מצוירות

 

2. להיות בטוחה בעצמך ולהיות ביצ'ית – זה לא אותו דבר, אבל חלק מהנשים חושבות שזה מחייב.

 

3. שיזוף מוגזם. זה נראה לא בריא ולרוב רואים את זה אצל נשים שבזבזו יותר מדי זמן וכוח כדי לטגן את עצמן.

 

4. כאשר אישה מתנהגת כאילו כל הגברים בסביבה מעוניינים בה. זה עובד במקרים רבים עם נשים (נשים נמשכות לגברים שמוקפים בתשומת לב נשית), אבל בדרך כלל דוחה גברים.

 

5. קול ילדותי מתפנק. ובעיקר כשהוא מגיע עם שמות חיבה.

 

6. כשהיא מצחקקת יותר מדי ועוד נוגעת בעצמה. אל תעשי את זה. פשוט דברי איתי.

ה

 

7. נשים על עקבים גבוהים שלא יודעות ללכת על עקבים ולכן נראות מטופש.

 

8. ציפורניים ארוכות – אני לא אוהב כאשר אני מדבר עם אישה ורואה פתאום את הציפורניים שלה באורך של מתלה מעילים.

 

 

9. קעקועים ופירסינג בכל הגוף. קעקועים מעטים ופירסינג לפעמים נראים לא רע, אבל כאשר זה בכל הגוף, שאלוהים ישמור.

 

 

10. יותר מדי בושם

 

11. מוזר מאד שנשים מבזבזות כל כך הרבה זמן כאשר מנסות להרשים נשים אחרות ולא את הגברים.

 

12. סלפי כל הזמן. כן, ברור, את נראית מעולה, אבל אם את מראה שאין בך כלום חוץ מיופי חיצוני, אני לא יכול לכבד אותך.

 

13. נשים שלובשות בגדים צמודים מדי וקצרים מדי שמגלים יותר מדי – תשאירו לפחות קצת מקום לדמיון.

 

14. נשים שלוקחות את עצמן ברצינות גדולה מדי.

 

15. כאשר אישה כל הזמן מתיפייפת בדייט, למשל, מתקנת איפור.

 

16. בחורה תלותית, חדשנית, חסרת בטחון, ללא אמביציות, שטחית. כאשר מערכת היחסים זה הדבר החשוב ביותר בשבילה בחיים והיא מקריבה את חבריה ובני משפחתה לטובת מערכת היחסים.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 11:06am - 2020-07-07T11:06:04+03:00