מה הצד האפל של המזל שלך?

תמיד מדברים על התכונות הנפלאות של בני המזלות השונים, אבל לכל מזל יש גם צדדים אפלים שצריך להכיר ולהבין. ממה צריך להיזהר אצלך? 

tale.jpg

בני מזל טלה תובעניים ואימפולסיביים, על סף הילדותיים. אם הרעיון לא שלהם - הוא ממש לא מענין אותם.

shor.jpg

בני מזל שור רכושניים, חומרניים ולעיתים שחצנים. הם עקשנים, מרוכזים בעצמם ובהנאתם, אפילו קצת עצלנים. לפעמים הם צריכים ללמוד דברים חשובים בדרך הקשה והכואבת.

twins.jpg

נראה שיש בבני מזל תאומים המון אנשים שונים, ואתה לא תמיד יודע איזה מהם תפגוש בכל רגע. הם מתענינים בהמון נושאים וחושבים שהם שולטים בכל אחד מהם ברמה הגבוהה ביותר.

sartan.jpg

לא סתם יש להם שריון, בני מזל סרטן לא עוזבים בקלות את איזור הנוחות שלהם. הם נפגעים בקלות ונתונים לשינויים תכופים במצב הרוח.

arie.jpg

בני מזל אריה נוטים להיות מקסימים ואוהבים, אבל לעיתים קרובות הם אוהבים בעיקר את עצמם. הם דורשים את מלוא תשומת הלב וינסו תמיד להיות במרכז, הכל תמיד חייב להיות סביבם.

betula.jpg

בני מזל בתולה מאד שיפוטיים, וזה בעייתי כשתכונה זו משולבת בפרפקציוניזם ברמה גבוהה. מספיק חיוך לא מושלם והם כבר מתחילים לבקר ולרכל.

moznaim.jpg

בני מזל מאזניים פשוט לא החלטיים. הם שוקלים, לומדים, מתכוננים לכל דבר ומקדישים המון זמן לכל נושא. הם מסוג האנשים שעומדים בסופר עם שני בקבוקי קטשופ בידיים, וקוראים בעיון את טבלאות הערכים התזונתיים.

akrav.jpg

אש גהינום היא כלום לעומת כעסו הבוער של העקרב. בני מזל עקרב מלאי תשוקה אך גם מניפולטיביים ומהירי חימה. בשבילם "מצב רוח רע" הוא הבסיס, ומשם זה רק יכול להיות יותר גרוע.

kashat.jpg

בני מזל קשת ישירים עד כדי בוטות, לעיתים ממש חסרי טקט. הם חושבים שהם יודעים הכל, מה שרק מחריף את המצב.

gdi.jpg

בני מזל גדי חולי שליטה ולא "זורמים" בדרך כלל. הם עלולים להשתמש בבני אדם לתועלתם ופורחים בסביבה של רכילות ושליליות.

dli.jpg

בני מזל דלי חושבים שהם כל כך חכמים וממהרים לשפוט אחרים. הם מבלים זמן רב בתוך עצמם וניראים מנותקים. לעיתים קרובות הם יכולים לתת עיצה טובה, אבל לעיתים רחוקות הם עצמם יפעלו לפיה.

dagim.jpg

לבני מזל דגים פשוט אין חוש כיוון. הם נעים במרחב ללא מטרה ברורה וקצת "מעופפים", נאיבים ומאמינים לכל דבר. 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 11:06am - 2020-07-07T11:06:04+03:00