ניתוח ובדיקת שם פרטי על פי הקבלה

ניתוח נומרולוגי של שם האדם מצביע על האפשרות לזהות את התכונות הדומיננטיות המאפיינות את בעל השם תוך התייחסות ושימת דגש על ההיבטים הרוחניים הקיימים באדם. אופיו, רצונותיו, מזלו ופועלו. בואו וגלו מעט על עצמכם על ידי חישוב פשוט.

ראשית נבצע המרה של האותיות למספרים על דרך הצמצום באופן הבא:

letters

אותיות סופיות שוות בערכן לאותיות רגילות.
לדוגמא השם אברהם= 4+5+2+2+1 שווה 14 ואז ממשיכים לצמצם 1+4= 5 כלומר אברהם = 5.

 

להלן טבלת התוצאות:

one.png

אדם יצירתי,שאפתן ובעל רצון להפגין את הייחוד שבו.דומיננטי,כריזמטי חריף בשכלו ומצפה לזכות בכבוד ובהערכה על מעשיו. תמיד יימצא במרכז העניינים וינסה להשפיע עליהם.בעל יכולת נתינה רגשית וזקוק לחום אהבה ותשומת לב.מטבעו בודד וחש זאת גם בזוגיות. רגיש ופגיע מאוד בעין הרע –מומלץ קמע לשמירה.

 

two.png

מופנם,רגיש ופגיע.קשור לבית ולמשפחה,זקוק לחום רב.דמות האם חשובה לו באופן ניכר.קשור לאוכל ולבישול.חסר בטחון עצמי ומלא בלבטים בכל הקשור לעשייה.זוכר ואינו שוכח. חסר חשיבה מופשטת ומכאן סובייקטיבי ופחות אובייקטיבי. בעל תקשורת טובה עם קהל.בזוגיות מחלוקות וקשיים. מומלץ לבחון את כוח הזיווג.

 

three.png

אדם סקרן,הרפתקן ופתוח רגשית לקבל ולתת.שואף לחופש ולנדודים .מזוהה עם חוש צדק מפותח ואינו סובל מעשה עוול הנגרם לזולת .בעל אינטואיציה מעולה ותחושות נכונות.חרוץ ועובד קשה כדי להצליח.מומלץ לו ללכת עם תחושות הבטן יותר מהחשיבה הרציונאלית.ללא כל בעיות זיווג ופרנסה.

 

four.png

אדם פיכח,חשדן וסקרן.חברתי ותקשורתי.בעל יכולת טובה לניתוח מצבים תוך ראיה מפוכחת של המציאות.סולד משגרה ולא מוותר על החופש. באופיו מנהיג ומנסה להפגין מנהיגות.ניתוקים פרדות ושברון לב מאפיינים אדם זה. קשיים בזיווג ובפרנסה כבדות ועמל רב בדרך להצלחה.

 

five.png

 

אדם נבון,אינטליגנט, מתבטא באופן קולח וענייני. יכולת ניתוח מצבים קשים בצורה חדה וברורה.פעלתן וחסר שקט נפשי.בטחון עצמי גבוה ותדמית רצינית.תקשורתיים מאוד וחברותיים.בעבודה זקוקים לנסיעות ולמעברים.נראה צעיר מגילו ומרגיש נוח בחברת צעירים ממנו. באופיו נוטה לפסימיות.

 

six.png

אדם ייצוגי ובעל טאקט המקפיד על הופעתו החיצונית.יופי ואסתטיקה חשובים לו ובד"כ נראה טוב.נשים מזוהות עם תמרוקים, טיפוח ולבוש ומוציאות על כך כסף רב. בעל דחף לקניות ורכישות.חומרנות מאפיינת אדם זה.בזוגיות פרטנר נהדר אוהב והרמוני.אינו יכול להיות לבד ונותן הכול למען שלמות הבית.פגיע מאוד מהקרובים לו ולעיתים חש בביטחון עצמי ירוד.ללא קושי ניכר בזיווג או בפרנסה. 

 

seven.png

 אדם רגיש מאוד הקשור לעמקי נפשו. מזוהה עם אמונה ומיסטיקה בשל קדושת השבע.בעל יכולת נתינה רגשית גבוהה מהרגיל .מטבעו סלחן וחש את רגשות הזולת.אדם זה חש ריקנות ,מחסור ומעצורים הן בפרנסה והן בזיווג. מטבעו בודד וייתכן שיגיע למצב של אובדן זהות עצמית.נפשית אדם זה אינו רגוע ויכול להביא עצמו לידי הרס עצמי. בעבודה חש כישלון והחמצה.מומלץ מאוד טיפול לפתיחת מזל דרך בזיווג ובפרנסה בשילוב קמע קבלי בהכנה מיוחדת.

 

eight.png

אדם רציני ובוגר, סגור,ביקורתי ובעל עקרונות ברורים.אחראי ובעל משמעת עצמית.יודע לעמוד בלחצים וחייב להיות בשליטה מתמדת.עובד קשה כדי להצליח.דברים אינם מגיעים אליו בקלות.ייתכן שחש תחושת אשם וחובה מגיל צעיר. אדם זה מחמיר עם עצמו סובב במעגלים וקשה לו לפרוץ קדימה.לחילופין אלה המצליחים לשבור את המסגרת זוכים לממון רב ולהצלחה.

 

nine (1).png

אדם תחרותי הרוצה להציב עצמו בראש. פעלתן ובעל חוסן נפשי.מרדן ואינו סובל סמכות. ילדותי,חקרן, סקרן ותוקפן.לא סבלני וחסר מנוחה. אנוכי ומודע היטב לרצונותיו לעיתים עד חוסר התחשבות בזולת. מייצג את הצעיר לנצח מיניות וסודיות אופפים אותו. מזלו פתוח למטה אך סגור למעלה.מומלץ טיפול וקמע לחיזוק המזל.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:56+03:00