האם אתם שייכים לאחד מחמשת המזלות "הבעייתים"?

איזה מזלות הם בעלי האופי הכי קשה? לכל אחד מהמזלות יש תכונות אופי קשות יותר וקלילות יותר, ובדרך כלל כל אחד מוצא מישהו מתאים להיות איתו, אבל ישנם חמישה מזלות שלכולם קשה להבין. הנה הרשימה:

עקרב

רוב האנשים, אחרי שנשאלו מה המזל הכי בעייתי בעיניהם, רובם ענו אותו דבר – מזל עקרב.

כן מזל עקרב מומחה בכל הקשור שגורם לבלבול, הסתרה ואפלה. גם אם אתם מכירים אותם במשך שנים רבות, אתם נשארים לפעמים בתמיהה: "אפילו לא הצלחתי לפצח אותו". כך חושבים רבים.

לעתים קרובות התכונות השליליות הבולטות של העקרבים גורמות לאנשים סביבם להתרחק מהם. ברור, אף אחד לא ירצה להיות ליד מישהו שמסוגל לעקוץ אותך בכל רגע?

כמובן לעקרבים יש גם תכונות חיוביות, אבל לרוב הן לא נחשבות. עקרבים הם המזל היחיד שאנשים מפחדים ממנו. אי אפשר להגיד שמדובר במזל לא מזיק וקל. החיים עם עקרב כמו על הר געש – אי אפשר לדעת מתי הכל יתפוצץ ואיך זה ייגמר.

 

דגים

דגים מאד רגישים, עדינים ומלאי חמלה לאחרים. הרושם הראשונים עליהם בדרך כלל מאד נעים, אבל הם לא קלים כל כך, כפי שזה נראה.

דגים – יצורים מאד בעייתיים. בבעייתיות שלהם הם נראים דומים לעקרבים: יש להם עולם פנימי שלא כל אחד יבין, עולם עמוס, מבולבל וקשה מאד לתיאור ותפיסה.

להבדיל מעקרבים שבדרך כלל יודעים מה הם רוצים, הדגים בדרך כלל לא יודעים מה הם רוצים מהחיים, מהאנשים או במצב מסוים. המים בהם הדגים חיים יכולים להיות נקיים וצלולים או עכורים. עולמו של כל אחד מהנציגים של המזל הזה תלוי בתכונות אישיות שלהם, אבל אפילו הם לא מסוגלים להבין את עצמם עד הסוף. הם יותר מדי מורכבים, אז מה אפשר להגיד על אחרים.

לעתים קרובות ליד הדגים אנחנו שומעים "אי אפשר להבין אותו", "ההתנהגות שלה לא הגיונית", "הוא מתוסבך מדי" וכד'.

 

גדי

גדיים בעייתיים בכך שהם עקשנים מדי, יש להם דעה מיושנת והם לא אוהבים לסטות ממנה.

הגדי ילך על שלו עד הסוף, יש בכך יתרונות וחסרונות בו זמנית, אבל לאחרים זה לא קל, במיוחד אם האחרים האלה אוהבים גיוון ולא מתנגדים לשנות משהו בחייהם. גדי בדרך כלל מגיע אליכם עם ערכים מוכנים מראש, וגם דעות. מאד קשה ובלתי אפשרי אפילו לשכנע אותו במשהו, גם אם מביאים לו הוכחות מוצקות לכך.

ברור, אין הרבה עקשנים כאלה, אבל רוב הסיכויים שהם מתבררים כגדיים.

דלי

גם דליים מאד מורכבים והכל בזכות האהבה שלהם לחופש. אף על פי שהדליים לעתים קרובות מקבלים בקלות דעות של אחרים, בסופו של דבר פשוט לא אכפת להם מהדעות האלה.

להבדיל מגדי שינסה להוכיח את נקודת מבטו ולשכנע את האדם שמולו, הדלי לא יעשה זאת. הוא פשוט יגיד "אוקי" ויישאר בדעתו.

דליים מאד בעייתיים גם בחיי הזוגיות, במיוחד אם הגבר הוא דלי והאישה היא סרטן או דגים. הם לא אוהבים לקחת על עצמם אחריות, כי החופש האישי מאד חוב להם. הם אוהבים שיעזבו אותם בשקט בדיוק ברגע כשזקוקים לעזרתם.

 

סרטן

גם מזל זה נחשב למורכב. לרוב אין להם אופי בעייתי, אבל יש לא מעט סיבוכים אחרים. סרטן לעתים קרובות משתמש במניפולציות מסוכנות – יכולים להיות דביקים מדי, להרגיז אחרים ואז להתחבא בתוך הכונחיה. "ביתי הוא מבצרי" – ביטוי זה הומצא ע"י מזל סרטן.

סרטן לא אוהב שינויים, כמו הגדי הוא די עקשן ורוב הסיכויים שיעדיף משהו מוכר על פני משהו חדש ולא ידוע.

 

ומה עם המזלות האחרים? הם מורכבים פחות אבל לכל אחד מהם יש תכונות אופי שיגרמו לאחרים להרים גבה.

טלה: לא נותן לאחרים ללכת קדימה. הוא רגיל להיות במקום הראשון, מקבל החלטות ראשון ולא ממש אוהב כשיש מישהו שלא מסכים איתו. מעבר לכך מאד פשוט וברור.

שור: קשה איתם ברגע שהם מתחילים להיות קמצנים ותקועים על חומריות. אבל חוץ מזה הם נעימים וצפויים.

תאומים: נוטים לייחס אותם למזלות בעייתיים בזכות הדואליות הפנימית שלהם. קשה איתם כאשר הם מסרבים ליטול אחריות ולא מקשיבים לאחרים.

אריה: היה יכול להיות מורכב ומסובך, אבל בפועל – מאד ישיר וברור. המורכבות מתחילה ברגע שאריה מתחיל לחשוב על עצמו כעל מרכז העולם.

בתולה: הבעיות מתחילות ברגע שבני מזל זה מתחילים לדרוש סדר ולבקר כל אחד. חוץ מזה, יש להם דרישות מוגזמות שלא קל לממש.

מאזניים: בדרך כלל מאזניים הם אנשים מאד פשוטים וקלים, אבל ברגע שצריך לקבל החלטה, הם מתחילים להתמהמה, מה שמרגיז את הסובבים אותם בטירוף.

קשת: לקשתים אין בעיות וקשיים. נקודה.

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:56+03:00