מה מאפיין גבר מזל סרטן?

אם אתם בני מזל סרטן כדאי שכבר תתעדכנו בנוגע לתחום הרומנטי ולגבי תכונות האופי של בני מזל סרטן. עדכון זה נועד כדי לתכנן את הצעדים לקראת איתור בן או בת זוג או שימור מערכת היחסים מטיבה ומוצלחת. אבל מה מאפיין גבר במזל סרטן? ומהן תכונות האופי המושכות ביותר של אישה מזל סרטן? כל המידע עבור הסרטנים שנחשבים לרומנטיים חסרי תקנה - בהמשך. 

מזל סרטן נחשב מבין מזלות המים שנשלטים על ידי הירח. בני המזל נולדו בין 22  ביוני לבין ה-22 ביולי (לערך) תוך שסימן זה בגלגל המזלות שייך לקבוצת קרדינל. קרדינל על פי האסטרולוגיה מהווה קבוצה מבית 4 של גלגל המזלות. הקבוצה מספקת אפיון של גברים ונשים במזל סרטן בעוד שהיא מבליטה את הרגישות של אלה שהרומנטיקה, השאפתנות כמו גם המופנמות מאפיינת אותם. 

לפני שנספר על חיי האהבה של הסרטנים, חשוב לדעת כי גברים במזל זה: מוכרים בשל  הכישרון האומנותי שלהם והם זקוקים לתא משפחתי זוגי ומכיל שינסך בהם תחושת יציבות ובטחון. לכן התחום הרומנטי חשוב להם במיוחד. נשים מזל סרטן יספקו את החום הדרוש לגברים בעלי אופי קריר. 

cancer

רגישות של גברים ונשים במזל סרטן

אם אתם גברים במזל סרטן אתם בוודאי יודעים שרגישות אצלכם היא אישיו של ממש. לכם מומלץ כי תבחרו מערכת יחסים שמאפשרת קשיבות לצרכים שלכם תוך הימנעות מבני זוג "רעילים" שיש להם אינטרסים נסתרים כלפיכם. החיפוש אחר הפרטנר עליו להתבצע תוך מתן תשומת לב לצרכים שלכם ובחירה בבני זוג שיספקו לכם יציבות ויחס טוב. מלמד זאת חשוב שתבחרו חברים נכונים שרגישים לסביבה כמו גם תבלו עם בני משפחה שיודעים להתחשב בצרכים שלכם. 

גבר מזל סרטן וחוסר הבטחון שלו

מי שמודע לאופיו או לקווים המנחים של הסימן שלו על פי האסטרולוגיה: יודע כי חוסר בטחון הוא דבר שמלווה בדרך כלל גבר מזל סרטן ולעיתים גם אישה מזל סרטן. מי שמרגיש כי הוא חסר בטחון, חשוב שיידע לטפל בנושא ואף לידע את הסביבה הקרובה כי הוא זקוק למקסימום תמיכה וחיזוקים. תמיכה כזאת תוך יצירת מעגל משפחתי וחברי תומך - תעזור לצאת מהפינה המופנמת מידי ולא תאפשר לשקוע במצבים של דיכאון שמאפיינים חלק לא קטן מבני המזל. 
חשוב לדעת כי פסימיות היא דבר שכיח בקרב מי שנולד בין התאריכים 22  ביוני לבין ה-22 ביולי - לכן יש לעצור לרגע, להתנער משליליות ומתחושות נטישה ולבטוח בעצמכם. גם אם התהליך ידרוש יעוץ אישי מקצועי. 

איתור בני הזוג הנכונים לכם

מי שנולדו במזל זה מחפשים זוגיות שתהווה עבורם חממה, לכן בחירת נשים שיש בהן חמלה ורוך תהיה מושלמת. לעיתים יבחרו בני המזל נשים אימהיות לכן חשוב למתן את הבחירה ולשים לב כי היא נעשית בצורה בריאה. האנרגיה של בני המזל מושפעת בעיקר מ יופיטר שמביא עמו שפע וצמיחה. אם תתעלו את האנרגיה הזאת למטרות שלכם תראו כיצד היא מספקת לכם כיבוש מטרות ופופולאריות רבה בקרב הסביבה. נוסף לכך, אם תצאו מאזור הנוחות בו אתם נוטים לשהות - תוכלו לזהות הזדמנויות מעולות לפיתוח קשר זוגי תוך הצלחה בתחומי המשפחה, הזוגיות, הקריירה והכלכלה. 

המחיר שמשלם גבר במזל סרטן

לצד היתרונות שבאישיות של גברים במזל הרגיש הזה: יתרונות כמו רוך, חינניות מראה חיצוני אסתטי ומופנמות שנראית כמו ביישנות חמודה, יש גם כמה תכונות שתצטרכו לעבוד עליהן. בין התכונות תמצאו: מופנמות יתר, רצון לרצות את הסביבה וביקורת עצמית קשה. ברגע שתשחררו את עצמכם מביקורת ורגשות אשם - המצב הנפשי שלכם וגם הפיזי ישתפר פלאים. שחרור כזה יאפשר את הזמן להשקיע קצת יותר בקריירה, בעוד שיופטר שמשפיע כל ניהול הבית והקריירה נמצא בשיאו. לכן מתאפשרת הצלחה. 

אישה מזל סרטן - במה כדאי להתמקד השנה? 

נשים במזל זה חייבות השנה לנקוט יוזמה לגבי חיי האהבה שלהן. החליטו החלטות נבובות, דעו מה מגיע לכן ומי לא שווה את זמנכן היקר, דאגו לקיים דיאלוג זוגי נבון, וסמנו מטרות חשובות. בעשור הבא חשוב להיות פחות מופנמת ולאפשר חום ובטחון בעיקר לעצמך. תני אמון בתכונות המקסימות שלך והניחי לעצמך להשתחרר. 

לעיתים, אורח חיים לחוץ ותובעני אינו מאפשר לגברים ונשים במזל סרטן לבחון לעומק את ההחלטות שלהם. הקשרים הזוגיים והבין אישיים לא היו קלים לאחרונה ומערכות היחסים היו מלאות קושי. הלב שלכם דורש בני זוג וחברים עדינים וזה הזמן לבחור אותם בפינצטה. חשוב לדעת כי מלבד ההשפעה של יופיטר על הרגשות והמעשים, גם השפעתו של הכוכב סטורן במפת השמיים, ענפה והיא תאפשר התחדשות אמיתית תוך שינוי סדר עדיפות ובניית תוכניות נכונות אבל גם מרגשות לעתיד. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:56+03:00