כל מה שכדאי לדעת על אישה מזל סרטן

 

על פי מפת הכוכבים: אישה מזל סרטן נחשבת רגישה ופגיעה אך שומרת על חייה מסודרים ויציבים. גבר מזל סרטן יקסים את בנות המין השני עם הרגישות שנמצאת בו. אם אתם רוצים מידע על בני ובנות המזל: חשוב שתכירו לעומק את ההשפעות הרוחניות על המזל ותדעו מה צפוי לכם בכול הנוגע לרומנטיקה, משפחה וקריירה. אז איך נראים חייהם של הסרטנים? כל הפרטים בהמשך. 

אישה וגבר מזל סרטן - נעים להכיר! 

מי שנולד בין התאריכים -22 ביוני לבין ה-22 ביולי, כדאי שידע כי על פי היהדות מתייחסים לבני המזל ככאלה שנולדו בזמן שהשמש ממוקמת באזור השמיים: אזור בו קיימת נדידה של נקודות שוויון. בני המזל נולדו בחודש תמוז: חודש שעל פי ההלכה מסמן רגישות ופגיעות, יסודות של מים, ירח, אבן גרניט ואת שבט יהודה המקראי. 
אבל אם נניח לרגע לפרטים טכניים (אסטרולוגיים או מקראיים), נוכל לבחון את התכונות המובילות והמוכרות שניחנו בהן הסרטנים. נשים במזל סרטן משתייכות לשלושת מזלות המים של כוכב שביט בזמן שהן נהנות מהשפעה ישירה של הירח. נשים אלה שמות את הדגש על נוסטלגיה, בזמן שהן משפחתיות מאד ועוסקות - בדרך כלל - במקצועות רחומים ובעלי משמעות, כמו: טיפול וסיעוד, אספנות או ארכאולוגיה, צילום ואומנות ובמקרים מסוימים גם בתחומי הבטחון. 
גבר מזל סרטן, שם את הדגש על נושאים כלכליים והוא ידאגו כי כל האלמנטים של חייו יהיו מסודרים. החל מנושאים פיננסיים עד לביטוח ושמירה על פירטים יקרים, שלמים ותקינים. בשל העובדה שמדובר בבחור מסודר - יהיה קל יותר לבני מזל סרטן למצוא עבודה מסודרת ולנהל חיים תקינים. 

sartan

שינויים בחייהם של נשים וגברים במזל סרטן 

עבור מרבית מבני המזל (גברים ונשים כאחד) הייתה השנה האחרונה שנה של שינויים, לעיתים טובים ולעיתים פחות. מקרים בעבר כמו גם הסקת מסכנות לגבי ההתנהלות שלכם בעתיד - מהווה הזדמנות נהדרת לבחון מחדש את חייכם ולהבין באילו סיטואציות תרצו להימצא ומאיזה מצבים תרצו לצאת. מלבד זאת, חשוב לקבל החלטות טובות ולשים קץ להתלבטויות. מעשיות עבור סרטנים היא שם המשחק לכן יש לנקוט בה כשצריך. 

רגישות ופגיעות

מרבית האנשים בעולם נחשבים רגישים ומושפעים מחוויית ילדות כשהם מגיבים או נפגעים מאמירות מסוימות. עכשיו תכפילו את הרגישות הזאת פי 3 ותקבלו את הרגישות של אישה במזל סרטן . נשים אלה מאד רגישות ונוטות לקחת ללב אמירות מסוימות או מעשים של הסביבה. לכן הן זקוקות ליציבות בחיי החברה המשפחה ובזוגיות שלהן. בכך יש גם צורך בתמיכה והכלה של הסביבה הקרובה.  

האם השנה תהיה שנת אהבה? 

אם את אישה, את בוודאי יודעת כי היחסים שלך עם הסביבה בדרך כלל מלווים בתובענות ורכושניות מצידך, זאת בשל הרצון להותיר חברים ובני זוג: קרובים אלייך. החודש הקרוב יחדיר בך רוגע ובטחון כלפי עצמך. כעת מתאפשרת תקופה מעולה בה אפשר להתחיל במערכת יחסים רומנטית. 
מלבד תוכנות האופי האופייניות לבנות המזל, חשוב לדעת שנשים אלה ניחנו בעידון ואלגנטיות ממש כמו הנסיכה דיאנה שנולדה בין התאריכים  22 ביוני לבין ה-22 ביולי ונחשבה עד מותה (וגם לאחר מותה) כסמל הנשיות, האלגנטיות והאליטיסטיות. מה שמושך גברים כמו אש! 
אם אתה גבר שנמצא במערכת יחסים רומנטית, דאג למתן את החששות שלך והיה פחות רכושני. בכך תחזק את המשיכה של בנות הזוג אליך ותוכל לנהל מערכת יחסים ארוכה. 

התאמות בגלגל המזלות, מי מתאים למזל סרטן? 

אישה מזל סרטן תסתדר נהדר עם גבר מזל טלה. הטלה השלו אך גם השאפתן - מאד רגיש וידע לא לפגוע ולהתייחס בעדנה לבת זוגו. גבר מזל טלה ידאג לבית ולעתיד ממש כמו האישה והוא ישלים אותה ויחזק אותה. גם גבר מזל שור יתאים לקשר כזה והוא יביא איליו יציבות הרמוניה ושלווה. שילוב זה הוא בין מים לאדמה ונחשב כזה שיספק את הבטחון אותו היא מחפשת. חשוב לדעת כי סרטן עם סרטן זה סיפור אהבה מוצלח שיספק שילוב נחמד עם בן זוג שימלא רגשית את האישה שלו. אישה במזל סרטן תשים את בן זוגה בעדיפות ראשונה. עוד מזלות מתאימים עם מזל סרטן אישה- מזל דגים ומזל עקרב. שיהיה בהצלחה.

ומה בעתיד? 

השנה הנוכחית תהיה מלאת שינויים. עם זאת השינויים הרומנטיים יתרחשו בעיקר אם תפעלי תוך יוזמה למצוא בן או בת זוג. אישה מזל סרטן זקוקה השנה לפעילויות מרגשות, לבילויים מלהיבים, נסיעות לחו"ל ואפילו לקריירה חדשה - זאת כדי להכיר את אהבת חייה. 
בשנים האחרונות, השינויים שנכנסו לחייכם חייבים להתמתן בעת שיש לקבל החלטות הגיוניות שיאפשרו לכם יותר שליטה. השנה הקרובה, תביא עמה יותר אופציות ודרכים להתמודד עם מכשולים במערכת יחסים זוגית וגם במערכות יחסים בין אישיות כמו במקום העבודה או במשפחה. 
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:56+03:00