עם בני איזה מזלות כדאי לכם לצאת בהתאם למזל שלכם?

 

מי שרוצה להגדיל את הסיכוי לאתר את אהבת חייו, כדאי שיכוון בחיפוש שלו אחר אהבה, אל בני או בנות המזלות שנחשבים מתאימים ביותר עבורו על פי האסטרולוגיה.

התאמה כזאת יכולה להיות הרמונית יותר בשל תכונות אופי כאלה ואחרות שמאפיינים את 12 המזלות בגלגל.

אז עם מי כדאי לכם לצאת בהתאם למזל שלכם? הנה האפשרויות הכי טובות שלכם: 

Aries.png

מתאים ביותר ל: אריה, קשת, מאזנים

בני סימן זה הם עצמאיים הרפתקנים וחדורי התלהבות: תכונות אשר צריכות להיות מותאמות ומאוזנות במידה הנכונה עם אנרגיות רגועות. הדליים אוהבים את זמן האיכות שלהם עם עצמם והם ששים להתנסות בדברים חדשים. הקשתים נהנים מאתגרים ותמיד נכונים לשתף פעולה, ואילו בני מזל מאזניים אוהבים להאט ולהירגע. מה שיהווה התאמה מושלמת עבור טלה. 

אפשרויות טובות נוספות: עקרב

Taurus.png

מתאים ביותר לבתולה, שור

בני מזל שור הם יצורים חזקים וחזקים, מה שהופך אותם לזיווג נהדר עם מזל בתולה שיעריכו מאד את הכוח והנחישות של השוורים. שור ושור יכול להיות שילוב קצת  מסוכן, אבל הקש,  במידה ויצליח יהיה לוהט ומלא משיכה. שימור הקשר עם השוורים יוביל בסופו של דבר למערכת יחסים נפלאה

Gemini.png

מתאים ביותר ל: מאזנים, דלי

מזל תאומים הוא ממשפחת מזלות האויר המאופיינים באינטליגנציה, עומק מחשבה ויצירת קשרים עמוקים. יתכן כי מסיבה זו הם נמשכים למזל מאזניים, גם הוא ממזלות האוויר. בני סימן תאומים זקוקים למישהו שייהנה משיתופיות, ימנע מדרמות מיותרות ויהיה מחוייב לטווח הארוך, מה שמאפיין גם את מזל דלי.

אפשרויות טובות נוספות: אריה, בתולה

Cancer.png

מתאים ביותר לעקרב, דגים ושור

עקרבים וסרטנים, שניהם מזוהים עם יסוד המים משלימים אחד את השני וקיים כאן סיכוי למערכת טובה וארוכת טווח. 
הסרטנים אוהבים את כוחם של העקרבים, והעקרבים מצידם מאוד מעריכים את הרגשנות והחום של הסרטנים. 
דגים וסרטנים אמוציונליים, נאמנים ורגישים למצבי הרוח של בני זוגם, כך שבמצבים קשים כל אחד מהם יוכל להיתמך על ידי בן זוגו. 

Leo.png

מתאים ביותר לאריה, קשת

קשר בין שני אריות יכול לעבוד טוב, מכיוון שהצורך השווה שלהם בתשומת לב מאוזן על ידי אמונם בהגינות, בשוויון ובגישתם הרועשת לפעמים .גם מזל קשת מתאים לאריה משום שבני מזל קשת קשובים ואכפתיים והם יכולים ללטף בכיף את האגו הענק של האריות. 

אפשרויות טובות נוספות: מאזניים, טלה

Virgo.png

מתאים ביותר לגדי, שור, עקרב 

בני מזל בתולה הם אנשים שעובדים קשה, והם בררניים לגבי בני הזוג שלהם ולגבי החברים שלהם. קשר בין מזל בתולה לבין שוורים יאפשר בילויים ארוכים אל תוך הלילה, כמו צפייה בסדרות איכות בנטפליקס. העקרב יאזן את בני מזל בתולה שנחשבים מעט מופנמים, והגדי הוא סוג של תאום של בני זימן בתולה מבחינת תכונות האופי, לכן גם כאן תהיה התאמה נכונה

Libra.png

מתאים ביותר ל: תאומים

גם מאזניים וגם בני מזל תאומים אוהבים לנהל יחסים שיש בהם שיחות עמוקות, כלומר, הם יוצרים מערכת יחסים עשירה ומלאה די מהר. מה שיוצר זיווג לוהט ומערכת יחסים שלעולם תשעמם. מערכת יחסית זאת תמריץ את בני הזאת ויחד הם יוכלו לצאת לדרך משותפת שמספקת יציבות אבל גם עצמאות. 

אפשרויות טובות נוספות: דלי, עקרב, גדי
 

Scorpio.png

מתאים ביותר לדגים, עקרב, סרטן

בני מזל עקרב יפתחו תשוקה עמוקה עם מי שנולד בסימן דגים, בעוד שהחיוביות של הדגים תעשה פלאים לאישיות של העקרב. מזל גדי מעולה עם עקרב משום שיש לו סבלנות והוא מבין את האישיות המורכבת של העקרבים שיתאימו גם לבני מינים: עקרבים אחרים מורכבים בדיוק כמותם. 

Sagittarius.png

מתאים ביותר ל: טלה, אריה, עקרב

בני סימן זה הם חובבי הרפתקאות, פעילים וחביבים שלא מפספסים הזדמנות לעשות חיים. שילוב של קשת עם בני מזל טלה יהיה מעולה בשל האהבה לחופש ולהרפתקאות. השניים יצרו ביחד אופטימיות גוברת וזוגיות מאושרת. העקרבים יספקו לקשת שיחות מעניינות והשניים יפגינו יחד יצירתיות. האסרטיביות של האריה בתוספת האינטליגנציה של קשת יובילו אל זוגיות מעולה וחזקה. 

Capricorn.png

מתאים ביותר לבתולה, שור, סרטן

בני מזל גדי הם בעלי אוריינטציה להצלחה ובעלי גישה מעשית כלפי החיים. לכן הם מתאימים בקלות  למזל שור ולמוסר שלו אותו הם מעריכים מאוד. מזל בתולה שואף לעבוד קשה ולהשיג המון, כלומר מערכת יחסים עם מזל גדי תהיה מצליחה, שכן סרטן יכול להציע תכונות רכות יותר כדי לדלל את הלחץ שמזל גדי מפעיל על עצמו.
 

Aquarius.png

מתאים ביותר ל: מאזניים, תאומים, קשת

גם מזל מאזנים וגם מזל תאומים נהנים להתחבר ולנהל שיחות עומק, ובאופן כללי ליצור קשרים עשירים ומלאים. החיבור בין מזל דלי (שהינו מזל אויר) בין מזל קשת (שהינו ממזלות האש) הוא חיבור טוב משום שהם  לעולם לא ישתעממו אחד בחברתו של השני ותמיד יעניינו אחד את השני. הצורך של בן מזל הדלי בבן זוג קבוע שניתן לסמוך עליו, לא מתנגש יותר מדי עם הצורך בעצמאות מצד בן מזל קשת.

Pisces.png

מתאים ביותר לדגים, עקרב וסרטן 

מזל דגים הוא סימן עמוק, רגשי ורגיש - שאישיותו מלווה בחמלה הגנה והבנה. היחסים בין דגים לדגים יהיו מעולים בשל הרגישות וההבנה של השניים. העקרבים יבלו את החיים בכיף עם הדגים משום שמערכת היחסים ביניהם תהיה רומנטית, נעימה והוגנת.

לפניכם טבלה שמסכמת את התאמת הזוגיות בהתאם לסימן המזל.

טבלה

שימו לב היטב, בחירת בני זוג לפי האסטרולוגיה זה דבר מבורך שכן בכך אפשר לבצע התאמה נכונה יותר. ובכול זאת, אם הכרתם מישהו שלא רשום כמתאים לכם - אל תוותרו עליו ותנו לזה הזדמנות. אולי יתגלה שמדובר באדם המושלם ביותר עבורכם! 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:56+03:00