הורוסקופ שבועי 22/2 - 16/2

ההורוסקופ המלא לשבוע - 22.2.20 - 16.2.20

 

Aries.png

השבוע אתם חושבים הרבה על הכיוון שלכם בחיים. אתם יכולים לעשות רווחים גדולים בצורה מקצועית על ידי השלמת פרויקטים בזמן. נראה שמתפתחות הזדמנויות לקידום בעבודה. אל תשתמשו בסחיטה רגשית על מישהו שאתם אוהבים - זאת אף פעם לא הדרך.  יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Taurus.png

השבוע נסו להתפשר במקום ישר לריב, נראה שזה לא מביא את התוצאות הרצויים עבורכם. אתם יכולים להרוויח הרבה יותר אם אתם עובדים בשיתוף עם אחרים. ודאו שיש לכם את כל העובדות הרלוונטיות לפני שאתם נוקטים בפעולה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שבת.

Gemini.png

השבוע נראה שפשרה עשויה להיות נחוצה לכם, גם בעבודה וגם בחיים האישיים. אתה תתקלו בסכום כסף השבוע, אבל תנסו שלא לתת לו להחליק דרך האצבעות שלכם. קיימת הטעייה רגשית בחיים שלכם, תשימו לב על מי אתם סומכים. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Cancer.png

אל תתנו לאחרים לנצל את הכישרון שלכם. הגישה הייחודית שלכם לחיים מעניינים הרבה אנשים השבוע. אתם נוטים להיות קצת רגישים מדי בימים האלה, אבל אל תדאגו זה יעבור ממש בקרוב. יהיו לכם קשיים להפריד את עצמכם מהעבודה השבוע, גם כשתהיו בבית. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Leo.png

השבוע תקבלו הרבה עצות טובות מהמשפחה או מחברים קרובים שאתם בוטחים בהם. אל תקחו את העצות כמובן מאליו. תהיו דיפלומטיים, אבל כשמדובר בכם תנסו למתן את עצמכם. טיולים יהיו כיפים במיוחד השבוע. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Virgo.png

מכשולים עשויים לעמוד בדרככם כאשר אתם מודאגים מקריירה והצלחה. אתם חייבים לנסות לכלול את החברים הקרובים שלכם בפעילות השבוע. אל תגידו משהו שתתחרטו עליו בעוד זמן מה. השבוע אתם עומדים להיות עסוקים מאוד. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Libra.png

אתם יכולים ללמוד הרבה אם תקשיבו למבוגרים או מנוסים יותר. אל תעשו שינויים דרסטיים או תתחילו פרויקטים חדשים השבוע. הסתמכו על מישהו שאתם אוהבים לתת לכם תמיכה וחיבה. השבוע תמדו בפיתוח ואל תמהרו על דבר, הסיכויים לא לטובתכם. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Scorpio.png

השבוע תחשבו טוב טוב לפני שאתם נוקטים בפעולה כלשהיא. אתם בהחלט יכולים להשיג פופולריות השבוע; עם זאת, לא עושים את זה על ידי התנחמדות לכולם. מעורבות בקבוצות תגרום לכם ליצור קשרים עם אנשים חשובים. המאמצים הכי טובים שלכם יבואו דרך עבודה קשה. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

Sagittarius.png

אתם יכול לבלות ערב עם מישהו/מישהי שאתם רוצים אם תקבעו את התוכניות שלכם מוקדם. קראו כמה ספרים על מודעות עצמית. הרצון שלכם להתרגשות והרפתקה עשוי להיות יקר ולכן כדאי לחשוב פעמיים. הזדמנויות לרומנטיקה יתפתחו באמצעות קשרים חברתיים; עם זאת, הרומן לא צפוי להימשך. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום ראשון.

Capricorn.png

השבוע לא כדאי לפוצץ מצבים מתוך כעס כי אחרים יפרשו לא נכון את מה שבאמת קרה. אל תתביישו; אם אתם רוצים להשקיע יותר זמן עם אדם מיוחד, תתחייבו לזה. אפשר להוציא אל הפועל הרבה מהרעיונות שלכם, אם רק תתחייבו לסיים אותם עד הסוף. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שני.

Aquarius.png

השבוע זה זמן טוב לכתוב מכתבי אהבה. אם אנשים סביבכם רוצים לעשות את שלהם, תנו להם ואל תתערבו בבחירות שלהם. זה זמן טוב לנסיעות ומפגשים משפחתיים. תקשיבו לאחרים, אבל אל תעשו החלטות פזיזות.  יום המזל שלכם השבוע יהיה יום רביעי.

Pisces.png

השבוע זה זמן טוב לארגן מחדש את הבית ולהזמין חברים להתארח. ישנן השבוע הזדמנויות עבור רווחים פיננסיים באמצעות השקעות ומשחקי מזל סביר. אתם יכולים למשוך את כל תשומת לב במסגרת חברתית אם רק תצאו מאזור הנינוחות. יום המזל שלכם השבוע יהיה יום שישי.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:56+03:00