מזל גדי: מה כל כך מיוחד בכם?

אין ספק שמזל גדי הוא מזל מיוחד. האישיות שלו מאוד נוכחת ורבת מעלות, כאשר לפי האסטרולוגיה אפשר להבחין בתכונות אופי מאוד ברורות שמסמלות את היצור בעל הקרניים הנחושות האלו. האם אתם נופלים תחת הקטגוריה הזו?

עצמאי ולא תלותי

הרצינות והנחישות של מזל גדי יכולה להשוות לו מראה מעט משעמם לאלו שלא מתעמקים בנבכי האופי הייחודי שלו. הטבע שלו מסמל אדם מלא אחריות ומחויבות עליה אפשר לסמוך בעיניים עצומות. על כמה אנשים בחיים אתם יכולים לומר דבר שכזה?
יכולת המחשבה הקוגנטיבית של הגדי היא רחבת אופקים ורבת מוטיבציה להשיג הצלחה בכל דרך אשר יפנה במהלך מסלול חייו. יצר החקרנות והרצון להשיג תשובה לכל בעיה לוקח אותו למקומות גבוהים ורבי ידע, רבדים עמוקים של הגיון לצד רגש.

פאסיב-אגרסיב זו לא מילה גסה

כן כן, נכון שלהיות פאסיב אגרסיב יכול לפעמים להביא לנו את הסעיף, אבל בכל הקשור במזל דלי, זו דווקא מעלה. הוא לא נותן לזוטות להפוך לו את סדר החיים, אלא תמיד מעדיף להתרכז בעיקר ולא בתפל. לכן הגדי תמיד ישאף לכוון אל הפיסגה, ולא יתן לדברים מינוריים להסית אותו מהמטרה לשמה הוא מתכוונן. גם כאשר הוא חווה כישלון הוא תמיד קם על הרגליים וממשיך קדימה, כי אין לו זמן לבזבז על חלב שנשפך.
ישנם אנשים שיכולים להתעצבן מההתנהגות הנונשלנטית של מזל גדי, כיוון שהוא לא רואה בעיניים, אך האמת היא שזו תכונה ראויה להערצה. למה? כיוון שהוא בדרך כלל צודק בהכל, ויודע איך לנהל עצמו בצורה הנכונה ביותר. לעיתים זה מעורר קנאה או וויכוח סרק, אבל בסופו של דבר הגדי הוא זה שידו על העליונה.

יצר אימהי

מזל גדי ניחן באופי מטפח, כזה שדואג לאנשים שהוא אוהב ללא סייג. הוא תמיד יתן את האוזן הקשבת ואת הכתף האיתנה שלו למי שצריך את עזרתו, וירגיש מחוייב לעמוד לצידו ולפתור את בעיותיו. יש לו יכולת אמפתיה נפלאה דרכה הוא מבחין באופן רציונלי בדקויות אמוציונליות, ויכול לבקר את הדברים בצורה נקייה ואוביקטיבית. כך הוא מסוגל להגיע לפתרונות בעוד אנשים אחרים מערבבים סערת רגשות ונבלעים בתסכול.

קריירה ועבודה

האישיות של מזל גדי מאופיינת במוסר עבודה שאין שני לו. הוא מחוייב למקום העבודה ולמשימות עליהן הוא אמון באופן טוטאלי. חשוב לו מאוד לקבל גמול והערכה על התוצאות שהוא מביא, וכך הוא מקבל עוד השראה ועוד מוטיבציה להמשיך בדרך הנחושה שלו, ויהי מה.
מבחינת קריירה האפשרויות של מזל גדי הן בלתי נדלות. כיוון שהוא מאוד מחושב ומדוייק באופיו, הוא יכול לבחור בין תחומי כלכלה, מסחר, ניהול, נדל"ן, פוליטיקה, עסקים ועוד. ההגיון הבריא והשקט הפנימי שלו מאפשרים לו להתנהל בצוקה שקולה ורגועה, מבלי לערב אמוציות.

 

חברים וזוגיות

מזל גדי מעריך זוגיות הדדית בה הוא מקבל אותו הדבר כפי שהוא נותן. אם הוא מרגיש מנוצל, הוא לא ישאר בקשר הקיים דקה נוספת, כיוון שהוא מודע לייחודיות שלו ולכן ישאף למצוא את מי שיעריך אותה. מבחינה חברתית מזל גדי מנכס לעצמו מספר חברים מצומצם אך אמיתי וכנה, בניגוד להמון חבר'ה שלאו דווקא באמת יהיו שם כחברי אמת. אם הגדי ירגיש שחבר קרוב מראה סימנים של חוסר אמינות, הוא לא יהסס להעמיד אותו במקומו, אלא יהיה אסרטיבי ופתוח עם הדברים.

בריאות

בכל הקשור לבריאות, מזל גדי הוא יצור חזק ואיתן. הוא לא נוטה להיות חולני או רגיש למכאובים, אלא יעדיף להתרכז בחיובי ולא לשקוע בסבל כזה או אחר. יש כל כך הרבה מה להספיק מבחינתו, לכן מחלות זה לא לעניין כלל. אבל, הרבה פעמים הוא אוגר דברים בבטן שיוצאים בצורה חרדתית אם לא מגיע לפורקן רגשי, ועל כן חשוב שיתמודד עם עצמו גם ברמה הפנימית.

בקיצור חברים, אין על מזל גדי.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - February 11th, 11:18am - 2020-02-11T11:18:43+02:00