אפיון מזל עקרב

 

אמיץ, מלא תשוקה, קנאי, טיזרי, ישיר וכזה המתקשה לתת אמון בקלות – תכונות אלו הן מהמאפיינים החזקים של אחד המזלות בעלי הנוכחות הבולטת ואפילו הבוטה מבין שאר מזלות הגלגל. העקרבים ידועים כמאוד אסרטיביים וככאלה שירצו להגיע לגילוי האמת בכל מצב. הם בעלי תושיה ויכולת קבלת החלטות מצוינת, וככאלה הנשלטים על ידי כוכב פלוטו, לכן מאופיינים באופי רגוע ולעיתים מסתורי.

 

עקרב

 

מיניות כערך עליון

העקרבים ידועים כבני המזל החושני והמיני ביותר מבין כל המזלות, כאשר התשוקה שבהם יוצאת כמו רוח סערה ואינטימיות היא עניין מאוד חשוב עבורם. כשהם מגיעים למצב בו הם מאוהבים בבן הזוג שבחרו לעצמם, הם יפגינו מסירות ומחויבות חזקה, לאחר שהצליחו לחוש שיש מקום של אמון וכבוד בקשר בו הם נמצאים.

הגברים בני מזל העקרב ידועים כמאוד בטוחים בעצמם, אינטנסיביים, תחרותיים ובעלי מיניות מתפרצת. הם יכולים להיות מאוד אובססיביים וקנאים, לכן על מנת לפתות את הגבר העקרב אתם חייבים להיות כנים מאוד איתם, ולתת להם את בטחון שאתם רק איתם. מה גם שהעקרבים אוהבים מאוד אתגרים, לכן אם תרצו שיתעניינו בכם שימו אותם במקום של מרדף אחריכם, אל תתנו להם את התחושה שאתם קלים להשגה. חשוב מאוד לשמור על עניין והפתעות לאורך הזוגיות איתם, כיוון שהם אוהבים לשחק, ולא רק בחצר האחורית של הבית. החוויה המינית היא מאוד עוצמתית עבורם ומורכבת גם ממשיכה פיזית אדירה אך גם עם משיכה מנטלית עוצמתית, המושכת אותם עוד ועוד אל תוך הקשר.

 

נשים עם עוקץ

נשות מזל העקרב הן מרתקות ומורכבות, מתאפיינות במיסתורין, כוח כריזמטי ממגנט, וצריכות להיות בעלות השליטה במערכת היחסים. על מנת למשוך את נשות העקרב לזוגיות איתכם אתם צריכים להיות קשובים לכל מה שהן אומרות, ולהיות סבלניים אם אתם רוצים לזכות באמון שלהן. הן אינן כיבוש קל אך ברגע שמתאהבות, הן יתנו כל מה שיש להן עבור בן הזוג במסירות מלאת אהבה. חשוב לזכור שהן אינן שוכחות וסולחות בקלות, לכן אל תהיו קלי דעת בכל הנוגע לכבוד ולכנות שיובילו את היחסים שלכם איתן. חשוב להן להרגיש בשיחה מסקרנת ומלאת שנינות עם בן הזוג, כתמריץ וגירוי ומשיכה גוברת שתוביל ליחסי אהבה מלאי תשוקה כמו אש להבה.

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 11:05am - 2020-07-07T11:05:57+03:00