גבר מזל עקרב - המזל המושך ביותר בגלגל המזלות

 

גבר מזל עקרב מושפע מיסודות המים החזקים שסוחפים אותנו איליו, ממש כמו אל מלכדות דבש. גברים אלה שנולדו בין ה23 לאוקטובר עד ל22 לנובמבר - נחשבים בעלי משיכה מטורפת שאי אפשר לעמוד בפניהם! לכן הם תמיד מוקפים גברים ונשים. גבר בסימן זה, מושפע מסימני האש שלא מאפשרים לו לשלוט ביצרים שלו. בכך משפיעים לטובה על מערכות היחסים שלהם יצרים כמו תשוקה, כוח ברור ונראה לעין ואמוציונאליות. מה שמגביר את המשיכה אליהם ואת ההתאהבות בגבר מזל עקרב, ממבט ראשון. 

על הדבש ועל העוקץ...

להיות עם גבר מזל עקרב זאת מלכודת דבש: מצד אחד אפשר לזהות אדם מופלא, רגיש כמו גם מיני מאד בחיים הזוגיים, אך מצד שני המיניות שלו, המשיכה שלו לאחרים והתשוקה האדירה לכול דבר שהוא חפץ בו - עלולים להותיר את בני הזוג שלו בסוג של חסך. עקרבים הם אנשים מלאי מרץ, לכן הם יוכלו לשנות את הכיוון אליהם הם הולכים - לא רק במערכות יחסים זוגיות - אלא גם בעזיבת צוות או עבודה למען הגשמתה של תשוקה אחרת, או היעדרות מאירועים משפחתיים בשל עניין אחר בו הם רוצים לעסוק. 

מלכודת הדבש מגיעה לידי ביטוי גם בכוח המשיכה של העקרבים והאופי הסוער שלהם שמועד לפורענות. אנשים אלה, עקב המסירות שלהם לכל דבר, יכולים להיות שותפים מעולים לבילויי, ליצירה ולמיטה - אך הם אמוציונליים באותה מידה. מי שיתאהב בהם יזדקק לסבלנות אין קץ ולהמון פתיחות והבנה בצורך של העקרבים בוויסות הרגשות שלהם. 
לעיתים, יזדקקו בני הסימן ההפכפך הזה, לסיוע בוויסות רגשות על ידי סדנאות למתן כלים נכונים עבור רגישות יתר או טיפול בפסיכותרפיה. בכול מקרה, אם הדברים יוצאים משליטה, כדאי לפנות לייעוץ מקצועי.  

נקמנות, זה לא כל כך מושך...

לצד האינטנסיביות של בני הסימן הזה, מופיעה תכונה פחות מחמיאה, והיא הצורך בנקמה. כמו בעל החיים הלא צפוי הזה והמסוכן - יכול גבר מזל עקרב או אישה בסימן זה, להחליט כי מי שנמצא סביבו אינו תורם לחייו ואף מעציב או מעיק עליו. לכן מי שנולד בין ה23 לאוקטובר עד ל22 לנובמבר - מסוגל לעקוץ בפראיות ובנקמנות אנשים שעשו לו רע, כמו גם  להימנע ולהתנתק לגמרי מהסביבה שלו. לעיתים, בני המזל יפרשו לחיי בידוד בעוד שהם עלולים להילחם ללא כפפות במי שעשה להם עוולה, במי שבגד באמונם, התעלל בהם, או הזיק להם באופן ישיר. 

סלבים במזל עקרב

לפני שנמנה את רשימת הסלבס העקרבים, חשוב לדעת כי מי שנולד במזל זה, נחשב מבין האנשים העקשנים שיש בזמן שעקרבים נחשבים רציניים, חוקרים וכאלה שיש להם כמה סודות חבויים. גברים ונשים במזל זה מאד מורכבים ורציניים, כמו גם חשדניים כלפי הסביבה שלהם. הזמר נדב ג'דג הוא עקרב ורואים זאת משום שהוא מאד קנאי לפרטיות שלו. גם הפוליטיקאי יאיר לפיד הוא גבר מזל עקרב, ביל גייטס הגאון, גו'ליה רוברטס המהממת, ליאונרדו דה קפריו המושלם ואפילו הצייר פאבלו פיקאסו! כל אלה נחשבים אנשים בעלי השפעה עצומה והם מאד אמוציונאליים - כך ניתן לראות על המסך, על הבמה וביצירות של כל אחד מהם.

"נקמה מוגשת בצורה מושלמת, כשהיא קרה..."

העקרבים שלנו הם אנשים מחושבים, דווקא בשל האמוציונליות שלהם שמספקת להם את אורח הרוח כדי לתכנן נקמה. מי שהכעיס את העקרב יצפה לפעולת תגמול שיכולה להתחיל ביכולת של גבר מזל עקרב לגרום לבת הזוג שלו לקנא, או ברצון של אישה מזל עקרב לקבל קידום של מישהו אחר במקום העבודה. אנשים אלה הם בלתי נלאים. הם מאמינים כי מגיע להם הכול, ושום דבר לא יעצור אותם בדרך אל היעד. 

תכונות אופי בולטות

אם נרצה לתמצת את תכונות האופי של בני הסימן המרתק הזה, נמצא כי גבר מזל עקרב מחזיק בכמה תכונות דומיננטיות, כמו:

התמקדות במטרה - גברים כאלה מתייחסים לחיי היום יום כמו משימה שצריך לצלוח. והם יעשו הכול כדי לסיים את היום במקסימום פרודוקטיביות. 
חוזק רב - גברים ונשים במזל זה, נראים חזקים מאד ומשדרים עוצמה. לצפות באנשים אלה כובשים יעדים, זה כמו לצפות בטורף אשר מתמקד ומחסל טרף במומחיות.
אסטרטגיות - אנשים אלה אסטרטגיים בטירוף! הם ינועו לעבר המטרות שלהם בצורה קרה ומחושבת. 
סודיות ופרטיות - קשה להבין מה קורה בראשם של עקרבים. קור הרוח שלהם ניכר מאד, כמעט בכול סיטואציה.  
סקרנות - למרות שמירה על סודיות בהקשר לחייהם הפרטיים, הם יהיו סקרנים מאד לגבי אחרים. 

לסיכום, אם אתה גבר מזל עקרב, או אם את אישה שנולדה בין התאריכים ה23 לאוקטובר עד ל22 לנובמבר - כדאי לנסות למתן קצת את האמוציות ולנתב רגשות להגשמת חלומות. חשוב לדעת שעל מנת להשיג מטרה אפשר לפעול בדרכים פחות דורסניות, תוך שמירת העוקץ המשחר לטרף, במקום חבוי שאינו מזיק. בכך אפשר לצלוח את השינויים במצב הרוח ולהראות צדדים אחרים ונפלאים של האישיות. 

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 20th, 1:47pm - 2020-07-20T13:47:15+03:00