מזל עקרב? גלו על עצמכם דברים שלא ידעתם

 

מזל עקרב משתייך ליסוד המים והכוכב השליט עליו הוא פלוטו.

העקרב מתאפיין כמזל מלא תשוקה, יצריות ואופי בלתי מתפשר. העקרבים נחשבים טיפוסים רומנטיים, מסתוריים, עמוקים וחכמים מאוד. שקטים מבחוץ אך סוערים מבפנים ובעלי קסם אישי וכריזמה מושכת, ותמיד מחפשים אחר השלמות.

החשיבה שלהם מאוד עמוקה, הם בעלי כושר ביטוי וכושר שכנוע גובה מן הממוצע,  והם מאופיינים בהתנהגות דרמטית  במיוחד.

המשפט המאפיין את מזל עקרב הוא " מים שקטים חודרים עמוק" - לעולם לא ניתן לדעת מה מתרחש אצלם בתוך הלב.

עקרב

 

זוגיות

עולם האהבה והזוגיות הוא הצד החזק של מזלות העקרב. באופן טבעי ואפילו אינטואיטיבי הם יודעים בדיוק איך להתנהג בעולם הזה, וכיצד להשיג את מושא אהבתם ויהי מה, וזאת בזכות האישיות הכובשת הנחשקת והתשוקתית שלהם שעוזרת להם לחקור, לשאוף וללכת אחר תשוקותיהם באופן תמידי. הם נחשבים למאהבים מדהימים אשר משקיעים המון ברומנטיקה ונשמה אבל מנגד מצפים לתמורה מלאה על נתינתם(לא אוהבים לצאת פרייארים). מזלות העקרב הם טיפוסים נאמנים לבני זוגם, מסורים ומפנקים, אך במידה ותשחק להם ברגשות, אתה מחוק אצלם.

המזלות המתאימים להם מבחינה זוגית הם מזלות מיסוד האדמה- גדי, בתולה ושור. מספר המזל הנומרולוגי של העקרבים הוא 8 ולכן האנשים המתאימים להם מבחינה זו הם כאלה שצירוף אותיות שמם או סכום ספרות תאריך לידתם מסתכם בספרות 2 או 4.  

shutterstock_148068869.jpg©shutterstock

קריירה

העקרבים הם טיפוסים חרוצים ונאמנים, ניתן לקרוא להם "שחקני נשמה". בוסים אוהבים אותם מאוד בעקבות תכונות אלו. העקרבים יעדיפו לעבוד כשכירים עם משכורת קבועה משום שהם מאוד אוהבים יציבות. במידה ועקרב ירגיש במקום עבודתו שהוא כבר אינו חש סיפוק, הוא יחליף אותה לעתים באופן מעט אימפולסיבי עוד לפני שהוא ודע מה הוא רוצה לעשות בהמשך. עקרב אינו אוהב לקחת סיכונים, לכן במידה ויבחר להיות עצמאי הוא יחשב מראש את הסבירות להפסדים. מומלץ לעקרב לאזן את החלטותיו הקיצוניות בנושא הקריירה ולהתייעץ עם מומחים וזאת עקב נטייתו להיות מהיר מידי בקבלת החלטות. המקצועות המתאימים למזל עקרב יהיו מקצועות מתחומי הפסיכולוגיה, פסיכיאטריה, בילוש, משטרה,צלילה, כירורגיה, גיאולוגיה, ביולוגיה, כימיה, סקסולוגיה, מחקר או מיסטיקה. בנוסף, מקצועות ניהוליים בהם העקרב אחראי על משמעת קבוצתית יכולים להתאים מאוד.

 

בריאות

האזורים שיש לשים לב אליהם הם מערכת השתן ואבירי המין. מחלות שיכולות לפרוץ יהיו בדרך כלל באברים שדרכם יוצאות הפרשות כמו- טחורים, דלקות ברחם, עגבת, היווצרות בלוטת הערמונית ועוד.

קולם של העקרבים יהיה בעל אופי לחשושי או צרוד. יש לשים לב למחלות זיהומיות שיכולות לפרוץ, לכן כדאי לדאוג לסטריליות גובהה.

shutterstock_274383383.jpg©shutterstock

מפורסמים בני המזל

ביל גייטס, הילרי קלינטון, מאיה בוסיקליה, יאיר לפיד, ג'וליה רוברטס,ליאונרדו די קפריו, צופית גרנט, פבלו פיקאסו

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00