אישה מזל עקרב - האם היא מסוכנת?

 

כמו בעל החיים שנושא על גבו עוקץ קטלני - גם אישה מזל עקרב יכולה להיות עוקצנית ומסוכנת, זאת בשל הנחישות שהיא נושאת עמה, כמו גם הכוח הברור מאליו של מי שנולד בסימן זה. 
נשים וגברים בני הסימן הקטלני, נולדו בין ה 23 לאוקטובר עד ל 22 לנובמבר והם נשלטים על ידי יסודות האש. תאריך הלידה של העקרבים ושילוב אלמנט האש ששולט באופיים - הופך אותם לאמוציונאליים ביותר. 
בני המזל נחשבים מסתוריים וסוג של חידה - בעיקר משום שלא ניתן לראות את רמת הרגשות הגדולה שתוקפת אותם מתחת לארשת הפנים האדישה, וזה מה שהופך אותם למסוכנים. 

מה התכונות הטובות של אישה מזל עקרב? ומתי צריך להיזהר ממנה?

נשים במזל זה הן בעלות תכונות אופי מצוינות! העקרבים רגישים, בעלי דמיון עשיר, הם אינטנסיביים, ויכולים להיות ממש הורים מאמצים עבור כל אדם חסר ישע, בעל חיים או דמות שברירית. עם זאת, במידה ואישה או גבר מזל עקרב - ירגישו חשופים מידי, בסכנה או ירגישו כי פגעו ברגשות שלהם, הם יכולים - ממש כמו הזוחל המהיר הזה - להיות מסוכנים ומיד לחשוף את הרעל שלהם. בעיקר אם הם חשים שעשו להם עוול.
למעשה, ניתן לומר כי התכונות הטובות של העקרבים מלוות בתכונות אגרסיביות יותר, בעוד שההשפעות של כוכב פלוטו ומאדים (פלוטו שייך לאל השאול, ומאדים לאל המלחמה) יוציאו צדדים לוחמניים בבני סימן זה, בעוד שפגיעה בבטן הרכה שלהם תגרום להם להילחם עד מוות! בעיקר עבור מטרות שנות. אנשים אלה ישתוקקו גם לנקום במי שעשה להם עוול/ בגד בהם/ ניצל את טוב ליבם וכדומה. 

סלבים מזל עקרב

מי שעוקב אחרי סלבים בחו"ל, בוודאי מכיר את הכוכבים הנוצצים שהסתבכו עם החוק, כמו קורט ראסל: גבר במזל עקרב שהסתבך לא פעם עם החוק. או השחקנית ויינונה ריידר - אישה מזל עקרב שנעצרה לפני יותר מעשור כשגנבה פריטים ממרכול. ישנם גם סלבים טובי לב ואדיבים כמו הראפר דרייק - שמחלק כסף לכל מי שזקוק לו וסיארה המקסימה והרגשנית. 

אבחנה דקה ומסוכנת

אחת התכונות המאפיינות נשים וגברים במזל עקרב היא האבחנה הדקה שיש להם והיכולת שלהם לשים לב לדקויות. מי שנולד בין ה 23 לאוקטובר עד ל 22 לנובמבר - יוכל ממש לקרוא את המחשבות שלכם באמצעות האינטואיציה ורגישות יתר שמאפיינת אותם. 
עקרבים יכולים לחדור לעולם המחשבות הפרטי שלכם, והם מאד פיזיים ומיניים (דווקא בשל הקרבה העמוקה הזאת). הפעולות שבני המזל עושים - אינן סתמיות ויש כוונה ותכנון רב בכול צעד שלהם, החל ממערכת יחסית זוגית עד למערכות יחסים בינאישיות ומקצועיות. לעיתים, התכנון של בני הסימן הזה קשור לצורך להגן על הסביבה שלהם תוך רצון להועיל לאנשים שיקרים לליבם. 

מזל עקרב, תכונות אופי 

הנה תקציר תכונות האופי של נשים וגברים בסימן העוקצני הזה:

אובססיביות - אישה מזל עקרב יכולה לגלות אובססיביות לחבריה ולבני זוגה. 
חוסר בטחון - חלק מהאובססיביות מגיעה מתוך חוסר בטחון ותחושת אני עצמי ירודה. 
מטפחים - כפי שהזכרנו, בני המזל יכולים לטפח כל אחד ולהפוך לדמות של הורה עבור החלשים. העקרבים ינסו לייצר פתרונות גמישים עבור הסביבה שלהם. 
בלתי מנוצחים - דווקא האובססיביות הרגישות והצורך בהגנה, מספקים תכונת אופי מצוינת והיא שאפתנות וצורך בניצחון. תכונות אלה מובילות אותם קרוב יותר למטרה. 
מסתוריות - אישה מזל עקרב נחשבת מסתורית למדי והיא לא תסגיר את הרגשות שלה. מה שלדעתה עלול להתגלות כחולשה. 
לויאליות - בני מזל עקרב לויאליים מאד ויטיבו עם מי שנאמן להם. 
עניין - נשים וגברים בסימן האמור, נחשבים לאנשים המרתקים והמעניינים ביותר שישנם. 
אסטרטגיות - אנשים אלה נחשבים אסטרטגיים למדי והם יפעלו בעולם עם אג'נדות מוכנות וידועות מראש. 
נקמנות - אל תשכחו כי בני מדובר באנשים נקמניים  שלא ירפו מהטרף שלהם עד שזה לא יחוסל (במובן המטאפורי של המילה). 
סקרנות - גברים ונשים אלה סקרנים מלידה, הם אוהבים את מה שנסתר מן העין ומחפשים הסברים לכול תעלומה. 

מזל עקרב ואהבה

מי שנולד בין ה 23 לאוקטובר עד ל 22 לנובמבר - הוא מאהב מסור. הוא יפלרטט בלי בושה עם מי שמוצא חן בעיניו וילבה את הלהבה במערכות יחסים רומנטיות. בני מזל זה יסתדרו עם אישה במזל טלה - משום שמדובר בשני מזלות שמושפעים על ידי מאדים והם הופכים יחד לבלתי ניתנים לעצירה! גם אישה מזל שור תסתדר עם גבר עקרב כמו שגבר שור יסתדר עם עקרבית. המשיכה בין נשים וגברים אלה: אינטנסיבית בעת שההרפתקנות המינית שלהם - תשמור על קשר לוהט ומעניין. 

פעילויות מומלצות לעקרבים

זה נכון, לכול סימן בגלגל המזלות יש תכונות טובות ותכונות שנחשבות פחות מועילות.  כדי להרגיע את האש שבעקרבים - חשוב כי נשים וגברים בני הסימן האינטנסיבי, יתרגלו מדיטציה או יוגה ויתעלו את האנרגיות שלהם לבניית קריירה מצליחה. בשעות הפנאי מומלץ לעקרבים להתעסק בפיענוח חידות וקונספירציות - דבר בו הם יכולים להיות מעולים. גם פעילות כמו אומנות לחימה תהיה מעולה עבורם - ותספק תיעול אנרגטי יעיל של אנרגיות קשות אל חיטוב הגוף וחיזוק שרירים. בכך אפשר למתן את הסכנה ולהנות מכול מה שהעולם מציע...
 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00