איך להבין את העקרבית?

 

לאהוב בת מזל עקרב

"אין בשמים זעם כמו אהבה שהופכת לשנאה ואין להבות עזות בגיהינום כמו כעסה של אישה פגועה" כתב ויליאם קונגריב במחזהו, "הכלה האבלה", ככל הנראה הוא דיבר על אישה בת מזל עקרב. כשהיא מחפשת נקמה היא תמתין בסבלנות עד שהיריב שלה מוריד את מגננותיו כדי לתקוף. כשפוגשים ילידת המזל האנשים מתנהגים באחת משתי הדרכים, או שהם מנסים להתקרב אליה כדי להכיר אותה טוב יותר או שהם מתרחקים ממנה כמו מאש. 
לפעמים התנהגותה עלולה להיתפס כקרה, אך האמת היא שהיא מרגישה בעוצמות נורא חזקות ולעתים היא פשוט זקוקה לזמן לעצמה כדי להתמודד עם מה שהחיים מפילים עליה. הרגשות החזקים שלה מגיעים מהכוכב האסטרולוגי השליט של מזל עקרב, פלוטו, המייצג חיים, מוות והתחדשות. מחזור זה מתאר, באופן מושלם, אישה עקרב מתכוננת לשלב הבא של חייה. אין הרבה שמרגישים בצורה כה עמוקה ונלהבת כמו מזל עקרב. למרות תדמית "האישה שטן" שעלולה להיווצר לה, בהשוואה למזלות נינוחים הרבה יותר, הנבזיות שלה לא יוצאת החוצה לעתים קרובות ובדרך כלל רק כשנעשה עימה חוסר צדק משווע. לרוב היא נדיבה ומתוקה, יש לה תחושה מדהימה של אינטואיציה והיא תשתמש בה לטובתה בבחירת חברים ואוהבים. אך הנוכחות של כוכב הלכת מרס עלול לעודד אצלה התפרצויות של תוקפנות שמכניסות אותה לצרות.

via GIPHY

בת מזל עקרב מאוהבת

העלמה מזל עקרב אוהבת עמוק וחזק ודורשת מערכת יחסים פיזית לא קונבנציונלית. בדיוק כמו גבר בן מזל עקרב, היא אלמנט הקרח של סימני המים. היא גם שייכת לסימן הקיצוניות. רוב דעותיה הן בשחור ולבן. היא יכולה להיות מתוקה באמת, אדיבה ונדיבה. מנגד, היא יכולה גם לקרוע אותך לגזרים במבט חודר אחד ושתי מילים.
בת המזל אוהבת להיות עם גבר - גבר בעל רצון עז. היא דומיננטית באופן טבעי, ולכן היא מוצאת הקלה בלהיות עם אדם שהיא סומכת עליו שידע להשתלט על כל מצב. האתגר הוא מרגש גם כן. עם האישה הזאת, אתה רוצה לבחור את הקרבות שלך בתבונה. היא מעריכה מדי פעם מאבק משמעותי ומלא תשוקה. אחרת היא עלולה להשתעמם. בנות המזל מתפתחות במשך כל חייהן וככל שהן מתבגרות כך הן יהיו יפיפיות ונוטפות ביטחון יותר ויותר. 
ברגע שהתאהבת באישה עקרבית, לא תוכל למצוא אהבה אחרת, גדולה וחזקה יותר משלה. היא תילחם ותמות למענך ולילדיך. היא יכולה להיות ביתית למדי, אבל רק בתנאים שלה, והיא חייבת להיות מוערכת. היא אשה נהדרת, אמא מופלאה והיא תגן על ילדיה ממש כמו דובת גריזלי.

via GIPHY

 

ילידות מזל עקרב מפורסמות:

וינונה ריידר,סאלי פילד,הילארי רודהם קלינטון,גולדי הון,ג'וליה רוברטס,אן התוואי,גרייס קלי,קייטי פרי,דמי מור,סקרלט ג'והנסן,קליסטה פלוקהארט,בריטני מרפי.

 

בהצלחה!

 

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00