איזה סוג של דייט מתאים למזל שלך?

 

אם בוודאי מכירים את זה: הכרתם בחור חמוד או בחורה שמוצאת חן בעיניכם, וכעת, לאחר שיחה קצרה (או ארוכה) בטלפון או בצ'אט - אתם מעוניינים לצאת לדייט ראשון שיוביל למערכת יחסים, או לפחות למפגש שני. אבל לאן כדאי לכם לצאת? ואיך תמצאו מקום בילוי בו תהיו במיטבכם? הנה סוג הדייט והמקום בו כדאי לכם להיות בפגישה הראשונה, לפי המזל שלכם. 

מזל טלה - צאו למועדון

נשים וגברים במזל טלה מרגישים בטחון כשהם מבלים בסביבה שיש בה המולה. המוזיקה, השתיה והאווירה החשוכה יאפשרו לבני המזל לחוש בטוחים בעצמם ומכאן יובילו את הדייט למקום טוב שיש בו תנועה, קצב ושאר אלמנטים משחררים שישברו במהירות את הקרח...

ריקוד

מזל שור - בר שכונתי אפל

בני מזל שור מהווים נקודת אור בברים קטנים שכונתיים ואפלים: דווקא בשל היות השור מזל אדמה ארצי ופשוט בדרישות שלו. אנשים אלה מלאי חוש הומור והנוכחות שלהם בולטת  במקומות קטנים ואפלים. לכן הם ירגישו בטחון מלא בבילוי בבר קטן אינטימי ולא המוני. תשומת הלב שתופנה אל השוורים, והמרחב הפנוי מצפיפות, יאפשרו  במה מעולה להפגנת שנינות וחוש הומור. 

תאומים - בילוי על חוף הים

אם יש דבר שבני מזל תאומים אוהבים, זה את הים. בני מזל תאומים נולדו בין ה בין 21 במאי ל-21 ביוני - חודשים חמימים וכייפים, לכן השמש, הים והחול הרך, יספקו את הזירה המושלמת כדי להפגין נינוחות מול בני הזוג הפוטנציאליים.  

סרטן - בילוי לאור הירח

דייט מושלם עבור סרטן יהיה לילי וכזה שמתקיים לאורו של הירח. בני המזל המושפעים מהירח, ירגישו טוב מאד בבילוי לילי, כמו ישיבה בבית קפה קטן שיש לו מרחב חיצוני, או בילוי במצפה כוכבים שיקנה אווירה מושלמת ונעימה. 

אריה - בילוי באירועים משפחתיים

האריות שלנו אוהבים לבלות באירועים משפחתיים. לכן הם יהיו במיטבם במידה ויזמינו את בני הזוג החדשים לאירוע כזה. זה נכון, לעיתים הזמנה לאירוע משפחתי יכולה להיות מוקדמת מידי עבור פגישות ראשונות, ובכול זאת יש לקחת בחשבון שזה המקום הנעים ביותר לאריות מבחינת בילוי חברתי. 

בתולה - דייט בקולנוע

בשל האינטימיות שמאפיינת את בני מזל בתולה, הדייט המושלם עבור בני המזל יהיה בקולנוע. מי שיקבע לצאת לסרט וארוחת ערב, או סרט ודרינק - יוכל להירגע בעת הצפייה הסרט ולקבל את הבטחון הדרוש לו, בעת בילוי על הבר או במסעדה. עבור בני מזל בתולה: סרט הוא דרך נפלאה לשבור את הקרח. 

מאזניים - בילוי חברתי

בני מזל מאזניים שנולדו בין 24/9 עד 23/10 ידועים בחוש הצדק שלהם. לכן, אם הם יביאו את הדייט שלהם למקום בו ישנה עשייה חברתית - הם יעשו את הרושם הרצוי. מזל זה שנחשב שביעי במפה, אוהב צדק וחירות לכן בני מאזניים יעשו רושם מעולה בכול הפגנה למען צדק חברתי, בכול עשייה או יוזמה בה הם ינקטו, תוך שהם משלבים את בני הזוג הפוטנציאליים בעשיה שלהם. 

ביחד

עקרב - ביולי מקומות שקטים

בני מזל עקרב הם מעט קנאים, לכן בילוי במקומות הומי אדם כמו מועדון או בר - יהיה פחות אטרקטיבי עבורם, בעיקר בשל הסחות הדעת הרבות. גם הצורך להתווכח טמון במזל עקרב, לכן בילוי שקט כמו בבית קפה מרגיע או במסעדה טובה: יהיו מעולים ולא יאפשרו התמודדות עם יותר מידי גירויים. 

שקט

קשת - חדרי בריחה

בשל היות הקשתים אנשים מבריקים ומהירי תפיסה, דייט בחדר בריחה הוא הבילוי המושלם עבורם! הקשתים האינטליגנטיים יוכלו לפתור מהר חידות ותעלומות וייהנו מחוויה כיפית עם כל אחד ואחד במקום מרגש וכיפי. 

חדר בריחה

גדי - בילוי ביתי

הגדיים שנולדו בחורף, מושפעים בעיקר מכוכב הלכת מרקורי, לכן הם אנשים רציניים שחשוב להם לנהל שיחות פוריות ומפרות. הבילוי המתאים עבור גדי הוא בילוי ביתי. עבור גדיים, מספיקה אווירה נחמדה עם מוזיקה טובה וכוס בירה או יין ביין ביד, כדי ליצור דייט מושלם.  

בית

דלי - מוזיאון או תערוכה

הדליים יכולים להפגין את הידע הנרחב שלהם במקומות לימודיים כמו במוזיאון, בתערוכה או בהרצאה ואפילו בהצגה. השמש שנעה במזל גדי, מאפשרת פיתוח רעיונות והפגנת אינטליגנציה רבה - מה שמושך בדרך כלל את בני המין השני. לכן דייט במקום מעשיר ולימודי יהיה מעולה עבור גדיים. 

תערוכה

דגים - בילוי עם יצירה 

בני ובנות מזל דגים הם אנשים יצירתיים במיוחד והם מקבלים השראה בעיקר בסדנאות אומנות. דייט כיפי ומרשים עבור דגים יתקיים בסדנא יצירתית, בה הם יפגינו את הידע האומנותי שלהם ויוכלו לקבל השראה ותחושת מלאות. מה שירשים מאד את מי שיתלווה אליהם. 

יצירה

זה הזמן לקבוע את הדייט המרגש במקום בו אתם מרגישים נוח במיוחד. שיהיה בהצלחה.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 1:19pm - 2020-07-03T13:19:59+03:00