למה האקס שלך מתגעגע על פי המזל שלך?

 

כאשר היינו קטנות, תמיד אמרו לנו ששום דבר לא נמשך לנצח עבור כל אחד,  וזה נוגע גם לדבר החשוב ביותר בחיינו והוא  - מערכות יחסים.

המסר שהועבר אלינו הוא כי בסופו של דבר כולם עוזבים, בין אם בדרך טבעית או לא טבעית, כאשר גם במערכות יחסים רציניות, בסופו של דבר מישהו יעזוב וימצא מקום אחר להיות בו.

ואז, אנו גדלות ונכנסות למעגל של מערכות יחסים רומנטיות שבהן ישנה התחלה, זוגיות, הכרות עמוקת, ושוב התרחקות, מה שמוביל לעיתים לפרידה.

עם זאת ולמרות המרירות של פרידה, עדיין ישנם כמה דברים שאליהם בני הזוג מתגעגעים במערכת היחסים.

אז אם את רוצה לדעת למה הכי מתגעגעים בני הזוג במערכת היחסים איתך, חשוב שתדעי כי המזל שלך יכול לגלות את התכונות הטמונות באופייך, שהופכות אותך לבלתי נשכחת עבור האקסים שלך.

 

אז מהן המזלות והתכונות?

 

גדי

מי שחווה מערכת יחסים עם בת מזל גדי יוכל להרגיש מה זה להיות זוג חזק ובלתי מנוצח. בנות מזל גדי הן מה שכולם רוצים להיות: מסורות לעבודה, בעלות תשוקה לחיים וחסרות פגמים. מי שחי עם בנות מזל גדי יוכל לחיות חיים איכותיים. האקסים של בנות המזל יתגעגעו לבילוי הזמן על בנות מזל גדי, לדרך שבה הן חיות את החיים, וליכולת שלהן לבלוט בכל מקום. אקסים של בנות מזל גדי יכמהו לדרך שבה הן האמינו בהם, וגרמו להם לרדוף אחר התשוקות שלהם. 

דלי

בני הזוג של נשים במזל דלי יחוו עם בנות הזוג חוויה בלתי נשכחת בה הם ירגישו שמערכת היחסים הוציאה מהם את הטוב ביותר. בנות המזל ישמחו מאד לעשות המון עבור בני הזוג שלהם, מה שיגרום לאקסים לתהות האם העזיבה של בת הזוג הותירה אותם במקום הטוב ביותר עבורם? האסקים יתגעגעו גם לנדיבות של בנות המזל, ולאכפתיות שהן הפגינו, מה שישאיר אותם מבולבלים ואפילו יעודד אותם לרצות שוב את הקשר עם בת הזוג.

דגים

בנות מזל דגים הינם בעלות אישיות מורכבת תוך שיש להן נטייה גדולה לביטוי עצמי בעיקר באמצעות אומנות ויצירה. בנות המזל רואות את החיים בצבעים מגוונים כאשר השקפת החיים שלהן יכולה להשפיע רבות על חייו של בן הזוג. בשל כך פרידה מבת הזוג תגרום לאקס של בת המזל לראות את העולם שוב באפור, וזאת משום שבת הזוג חשפה בפניות צבעים אחרים שרק בנות מזל דגים יודעות לחשוף. האסקים של בנות מזל דגים יתגעגעו בעיקר לדרך שבה בנות הזוג ראו את העולם, ליצרתיות שלהן וליחסם האופטימי לסטואציות בחיים.

טלה

בנות מזל טלה ידועות ביכולות שלהן להביא המון הנאה ותחושות כיפיות למערכת היחסים, תוך שהן תמיד מרגישות בנוח לגבי עצמן. בנות המזל מפגינות נאמנות, והן לוקחות את הקשר למחוזות נעימים, תוך שהן מפיקות ממנו את המיטב ומפיחות בו ניצוץ. האקסים של בנות מזל טלה יחושו בהעדר בת הזוג כי חייהם מעט חסרי טעם, וכי הם לא מצליחים למצוא הנאה מהדברים הקטנים כמו בעבר.

שור

בנות מזל שור ידועת בצורך שלהן להרגיש בטחון כאשר הן נמצאות בקשר רומנטי. כאשר נשים במזל שור מוצאות את הפרטנר שלהן, הן נמצאות איתן למשך כל החיים, ושום פרט קטן לא משנה זאת, גם כשדברים נעשים קשים בין בני הזוג. בני הזוג של בת מזל שור ידעו כי היא לא תוותר על הקשר בקלות כאשר בת הזוג תנסה ללמוד את הצדדים הרגישים בבן הזוג , ואת הצדדים שיש בה, תוך ניסיון להחזיק את הקשר באמצעות ההבנות. מי שייפרד מבת מזל שור יתגעגע ליציבות של הקשר, ולביטחון שבת הזוג העניקה לו. האקסים של בנות מזל שור יתגעגעו לאכפתיות של בנות הזוג, ולדרך שבה הן גרמו להם להרגיש מאושרים.

תאומים

בנות התאומים אוהבות כל מה שדואלי, והן לוקחות את הדואליות הזאת גם למערכות יחסים. מבחינת בנות המזל כל דבר צריך להיעשות בשניים, תוך שהן עדיין מסוגלות לתת לבן הזוג מבט ופרספקטיבה שונה על החיים. האקסים של בנות המזל יתגעגעו לתחושת הקרבה וה"ביחד", ובעיקר הקניית הצבע החדש לחיי היום יום שבת הזוג נתנה,  שגם סייעה להם לקבל תובנות חדשות על החיים.

סרטן

בנות מזל סרטן ידועות ככאלה שמעניקות המון אהבה, והן מטפחות את בני הזוג שלהם במערכות היחסים. האקסים של בנות המזל, יכולים לצאת עם מישהי חדשה שתעניק להם אהבה וחום, אבל הם אף פעם לא יקבלו את אותו היחס והקרבה שהיה להם עם בנות מזל סרטן. בנות המזל הן גם כאלה שמאמינות בבני הזוג שלהן, והן מעניקות להם תחושה שהם יכולים לעשות הכל! ההרגשה של הביטחון, הביתיות והתחושה הקרובה -  לא תגיע שוב בחייו של האקס של בנות מזל סרטן.

אריה

בנת מזל אריה הם אמנם גאות, ואפילו אגואיסטיות! אבל כאשר הן נמצאות במערכת יחסים יש להן דרך לגרום לבן הזוג להרגיש מיוחד. פרידה מאישה במזל אריה, תגרום לאקס להתגעגע לתחושת החשיבות שבת הזוג העניקה להם, ולתחושה שהם נחשבים כמו גם הדעות שלהם. באקסים של בנות מזל אריה יתגעגעו גם לאישיות של בנות המזל, שאותה קשה מאד לפספס!

בתולה

בנות מזל בתולה דואגות להפוך את החיים לאיכותיים ומושלמים בכל דרך אפשרית. בנות המזל ישימו לב כי הכל נעשה נכון עד לפרטים הקטנים, והן ישקיעו בכך מאמץ יתר. האקסים של בנות המזל יתגעגעו לפרפקציוניסטיות של בנות הזוג שלהם, לתמיכה של בנות הזוג ולטיפול של בת הזוג בהם ובמערכת היחסים שלהם.

מאזניים

בנות מזל מאזניים ידועות כ"רוח החיה" של מערכת היחסים, הן ידועות כבעלות כישורי חברה נהדרים, הן מחוננות ויודעות לעשות טוב תוך שהן מראות אהבה. עם זאת בנות מזל מאזניים הן גם כאלה שיודעות להרפות ברגע שהן מרגישות שמשהו לא טוב עבורן, בעיקר במערכות יחסים. האקסים של בנות מזל מאזניים יתגעגעו במיוחד לאיזון שאפשרה להם בת הזוג, תוך מערכת יחסים ההרמונית, וזאת מבלי שהאקס ידע מה באמת הוביל לפרידה. האקסים של בנות מזל מאזניים יתגעגעו לרעיונות המדהימים של בנות המזל, ולרגש המדהים שהם חשו כלפיהן.

עקרב

בנות מזל עקרב ידועות בתשוקה הבוערת שיש בהן, וביכולת שלהן להיות מאהבות מעולות! מאהבות כאלה תמיד ינצחו את אלמנט הזמן והאנרגיות השליליות של כל קשר רומנטי וזאת באמצעות אופיין הסוער.  בנות מזל עקרב נחשבות רחומות כלפי בני זוגן והן מלאות אהבה אליהם. עם זאת, נשים במזל עקרב הן אלה שיאזנו את מערכת היחסים ויגרמו לה לפעול. אקסים של העקרביות יתגעגעו לדרך שבה הם יכלו לפסוע יחד עם בנות הזוג בביטחון, תוך געגועים לתשוקה שהפגינו בנות המזל. 

קשת

בנות מזל קשת ידועות בספונטניות שלהן, מה שיגרום לאקסים של הקשתות להתגעגע אליהן מאד. בנות מזל קשת מאד פרקטיות והן יודעות לנצל כל רגע בחיים להנאה, כאשר הן מראות גם צד אחראי ושקול במערכת היחסים. אקסים של בנות מזל קשת, גם אם ימצאו מערכת יחסים חדשה - עדיין לא ירגישו שהם עושים חיים כמו במערכת יחסים עם בת מזל קשת.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00