בדקו את עצמכם – האם אתם שייכים לאחד משלושת המזלות החכמים ביותר?

שלישי

מקום שלישי אך מכובד מאד ברשימת המזלות החכמים ביותר – מזל דלי הנשלט ע"י אורניום, בזכות כוכב לכת זה הם כאלה גאונים. דליים אוהבים לעשות הכל בדרך שלהם. נראה שזה הרגל נהדר במקרים כאשר השיטה הבדוקה והקיימת לא מתאימה פתאום.

עוד בהיותם ילדים, בני מזל דלי נבדלים מאחרים במוח סקרן מאד ולפעמים נראה שהם קצת חייזרים. דליים מאד אוהבים טכנולוגיה, גאדג'טים ותמיד ידע את כל החדשות האחרונות בתחום זה.

לעתים נראה שאנשים אלה כאילו עומדים צעד אחד קרוב יותר לעתיד, מאשר שאר האנשים. דליים אוהבים לחדש, להתנסות בדברים ובכלל – הם תקווה לאנושות!

betulasecond.png

מזל זה, כמו מזל תאומים, נמצא תחת חסותו של מרקורי. הבתולות קיבלו מוח בעל יכולות אנליטיות, אינטלקט מטריף ממש ומתפתח בצורה מפחידה קצת, כישורי ניתוח אירועים ותשומת לב לפרטים. מזלות אלה מעשיים מאד ובעלי חשיבה ביקורתית, מה שלא מאפשר לעבוד עליהם.

לבזבז זמן לשווא – זה לא משהו שמתאים לבתולות. את כל הידע שלהם הם מנסים בשטח, לפעמים עוסקים במדע ומחקרים. כך יצא, שהבתולות הם גם הרופאים הטובים והמוכשרים ביותר. זה נהדר!

first

הנה הוא, המזל החכם ביותר, כמובן, כי תאומים נחשבים לבני מרקורי, אותו מרקורי, שכשהוא לא עסוק בלסגת ולגרום לכולנו צרות, אחראי על היגיון, ידע כללי ואינטלקט. תודות למרקורי המוח של התאומים כל כך חד והידע שלהם כל כך רחב. כבר מגיל ינקות, התאומים מפגינים סקרנות וחוכמה בולטות מאד.

בני מזל תאומים פותרים בעיות במהירות האור, שמים לב לפרטים הכי קטנים ותמיד יודעים לשלוף את המידע החשוב ביותר מכמויות ידע מטורפות שהם צורכים. מרקורי דאג לכך שלתאומים יהיה זיכרון פנומנלי, יכולת תפיסה מהירה ואינטואיציה מדהימה.

לפעמים נראה, שאם נפשפש קצת בראשו של מזל תאומים, אפשר למצוא שם תשובה לכל שאלה. אבל למרות הגאונות שלהם, במקרים רבים נציגי מזל זה לא כל כך שולטים בחוכמת רחוב. ועדיין – לא במקרה האסטרולוגים החליטו שמזל תאומים נמצאים במקום הראשון בין המזלות החכמים ביותר. כל הכבוד!

 

 

לא נכנסתם לרשימה? אל תתייאשו! בטח גם לכם יש משהו שרק אתם מיוחדים בו! ואל תשכחו לשתף את הכתבה ולתייג את חבריכם!

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00