תכונות אופי של אישה מזל תאומים

נשים וגברים במזל תאומים נולדו בין ה22 למאי עד ל22 ביוני בעוד שסימן המזל שייך לקבוצת מזלות האוויר. בני מזלות האוויר הם כאלה שנחשבים אינטליגנטיים ביותר, הם אוחזים בסוג של דו קוטביות (משום שיש בהם צדדים זכריים ונקביים בולטים) והם תמיד ישקלו את הפלוסים והמינוסים בכל דבר. למעשה, הדו קוטביות של נשים וגברים ממזל זה, תגיע לידי ביטוי בניגודים כמו בעת שינויים קיצוניים במצב הרוח, אהבה גם ליום וגם ללילה, משיכה לבני זוג שהם הניגוד המוחלט שלהם ועוד.

בואו נתחיל מכך שבתחום הסלבס ובעיקר בהוליווד: נראה שכולם סובלים מדו קוטביות או מניגודים באישיות, כמו גם ממצבי רוח משתנים - כי הרי כשאתה כוכב כל כך מפורסם - מן המתבקש שיהיו לך הפרעות אישיות כאלה ואחרות. עם זאת, גברים ונשים בני מזל תאומים הם גם תכליתיים וסקרנים, נמצאים תמיד במקום הנכון ובזמן הנכון ומשדרים קלילות וענייניות. לכן רבים רוצים להיות בקרבתם. 
בהוליווד למשל, ניתן למצוא לא מעט סלביות בנות המזל המושך הזה, כמו אנג'לינה ג'ולי (ההורסת!) קיילי מינוג (האמיצה) ומרלין מונרו האגדית (זיכרון צדיקה לברכה...). גם סלבס גברים ישנם במזל תאומים. השחקן ג'וני דפ הוא גבר מזל תאומים קלאסי ( דו קוטבי לגמרי ומגוון מאד), וכן, גם דונלד טראמפ - נשיא ארה"ב - נמנה עם בני המזל והניגודיות שלו מגיעה לידי ביטוי בעיקר בגוון עורו הלא מובן.

תכונות אופי של אישה וגבר מזל תאומים

תאומים

לפני הכול חשוב להבין כי בני הסימן המיוחד הזה הם סופר חכמים, פיקחים ומבריקים. לכן הם מושכים נשים וגברים כמו פרפר לאש! ליד אנשים אלה יש סוללה של חברים או מעריצים. קשה לרגש את מי שנולדו בין ה22 למאי עד ל22 ביוני בעיקר משום שהם מאד שכלתניים ואנליטיים, הם עוסקים תמיד בקיצוני או באוונגרד והם פועלים בדרך כלל לבד - זאת בשל היותם סוליסטים. משמע: אנשים שאוהבים לפעול לבד. מה שגורם להם להצטייר כמעט בעייתיים, נכון?
אחת הסלביות שהוכיחה שהיא נמצאת איפשהו על הרצף הסוציופתי היא אנג'לינה גולי; אישה מזל תאומים קלאסית שכבר רצו לגביה מספר שמועות זדוניות. היו את אלה שטענו כי הסלבית ההורסת שותה דם כדי להישאר צעירה. יש את אלה שחשדו כי הייתה לה מערכת יחסית אינטימית עם בן משפחה, והעובדה שהיא זאת שהפרידה בין בן זוגה לשעבר (בראד פיט) לבין אשתו לשעבר (ג'ניפר אניסטון) - הפכה אותך למכשפה שהגיחה מן היער. 
ובכול זאת אנג'לינה היא מתוקה אמיתית שלא פחדה לחשוף ניתוח לכריתת שדיים שעברה כדי למנוע את מחלת הסרטן. מה שהופך אותה ללוחמת אמיצה. וכאן שוב באה לידי ביטוי הניגודיות שמאפיינת את האופי של מי שנולד לסימן האסטרולוגי הזה. 

תאומים בגלגל המזלות

חשוב לדעת כי בני מזל תאומים הם סוג של ילדים נצחיים שתמיד ינדדו בין מצבי רוח. לכן קשה להגדיר אותם מבחינת אופי ואישיות שמתאימים לגלגל המזלות. ובכול זאת הילדותיות שלהם, הקלילות וכוכב מרקורי שמשפיע עליהם ומספק להם מהירות מחשבה - הופכים אישה מזל תאומים למעניינת במיוחד. גבר במזל זה נחשק יותר משום שהוא חושב מהר, אוכל וזז מהר, בזמן שהוא משיג מטרות באופן מידי. בני המזל אומנם יחזיקו בתכונות שעלולות לבאס - כמו שינוי מצבי רוח ושינוי דעה במהירות - מה שעלול להתפרש עבור רבים כסוג של בוגדנות או צביעות. אף אל פי כך, מתן מרחב לנשים וגברים בסימן תאומים ויצירת קשר מכבד ומתון - יספקו מערכת יחסים טובה ויציבה. נוסף לכך, מי שישכור אישה או גבר מזל תאומים לעבודה - יוכל להנות ממגוון יתרונות של בני המזל כמו: שאפתנות, דבקות במטרה וכשרון. 

מי מתאים לבני מזל תאומים? 

בני זוג שימשכו כמו אש אל התאומים, הם גברים או נשים מזל אריה. ההתאמה מעולה משום שמדובר בשני אנשים עם אישיות אסרטיבית שיקבלו את האחר מבלי לחוש מאוימים. גבר מזל תאומים יכול לספק הרצאה מתישה לאישה מזל אריה - אבל היא מצידה לא תסבול משטף המילים, אלא תתפנק לה בסבלנות מול דבריו של הגבר - ולהפך. 

גם בני מזל מאזניים יתאימו באופן מושלם, משום ששני בני הזוג אופטימיים מאד פעלתניים ותקשורתיים. במידה והעולם החברתי שלהם יהיה גדול - הזוגיות תשגשג בין חברים טובים, אירועים ומפגשים שיעצימו את שני בני הזוג. 
ולמרות זאת לא קל להיות במערכת יחסים עם בני הסימן הזה, בעיקר משום שהם מאד תחרותיים. לכן נדרש בן או בת זוג שבטוחים בעצמכם ואינם חוששים לפרגן. גבר מזל קשת יתאים מאוד לאישה תאומים בעיקר בתחום המיני משום שמדובר בזוג חזק שמתאים אחד לשנייה בטירוף! בעיקר בין הסדינים...

לסיכום, אישה מזל תאומים ניחנת בלא מעט תכונות דומיננטיות ומנצחות, כמו גם בסקס אפיל תוך שהיא מושכת אנשים אליה במהירות, אך באותה המידה יכולה לחתוך קשר זוגי או חברי מבלי למצמץ, במהירות ומבלי להביט לאחור. עצם העובדה שנשים כאלה כה אסרטיביות ושולטות - הופכות בנות הסימן למפורסמות, מעניינות, קשוחות ומושכות. 
 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 9:09am - 2020-07-07T09:09:44+03:00