למה כדאי לבחור גבר מזל דלי או אישה דלי?

מרבית הנשים והגברים מחפשים את בני הזוג הרגישים והחברותיים ביותר. זה נכון שבשנים שקדמו לשנת 2020 - גברים שנראו קשוחים או מדוכאים - היו מושכים  את בנות המין השני ונשים קשורות מגנטו גברים. לקראת השנה החדשה, מרבית הנשים מחפשות בן זוג שיהיה חברותי, אוהב אדם ואסרטיבי. אבל מלבד החברותיות של גבר מזל דלי או אישה מזל דלי - מה עוד ניתן לקבל מזוגיות כזאת? הכול בהמשך.

שנים מתקדמות ושוויוניות יותר מובילות לכך שנשים לא תמיד מחפשות את הגבר החזק והמסתורי, אלא שקשת התכונות חייבת להיות מגוונת בעוד שחברותיות, רגישות, השקעה ואסרטיביות - הן תכונות שכל אחת מחפשת. לכן גבר מזל דלי יכול לספק לך זוגיות מאושרת, בעיקר כשהוא נושא כמה תכונות אופי מצוינות! אז מה צריך לדעת על תכונות האופי המאפיינות גברים מסוג זה? הנה כמה פרטים: 

לפני הכול, בואו נכיר בכלליות את סימן הדלי ואת מקורו
dagim

בכול הנוגע לגלגל המזלות, "דלי הים" המיתולוגי החל את בניית קווי האופי של המזל הספציפי הזה. על פי המיתולוגיה היוונית, מדובר בדמות/יצור מיתולוגי שנושא כד מים. היצור המיתולוגי היה ידוע כמציל ומגן מפני מפלצות בעיקר מפני מפלצות ים. לכן הוא נחשב על פי המיתולוגיה כאמיץ. עד היום נהוג לחשוב כי גבר מזל דלי יודע לחתור אל המטרה בכול כוחו. עם זאת, לעיתים החתירה והנחישות עלולים להותיר את המשפחה והחברים מאחור. לכן יש להיות עם היד על הדופק בכול הנוגע לדרך בה בן הזוג מגשים את מטרותיו.

על גברים, מזל דלי אומץ וצניעות

בני סימן זה, נחשבים בדרך כלל צנועים יותר מגברים אחרים בעיקר כשהם תורמים לחברה או עושים מעשה טוב . גברים כאלה לא יתרברבו על חסדיה -  מה שהופך אותם לסוג של גיבורי על שיתרמו המון לחברה ולסביבה אך לא ירצו לקבל על כך תמורה. תכונה כזאת היא נדירה אצל גברים. 
אם את מוצאת גבר שנולד בין תאריכים 22  בדצמבר לבין ה-20 בינואר - דעי שברוב המקרים מצאת בן זוג צנוע אך גם אמיץ ופרקטי. בני המזל ידועים גם כלוחמי צדק והם אלה שיגנו ויעזרו על החלשים. הם אלה שיתנהגו יפה אל סדרן המוצרים התשוש בסופרמרקט או יעזרו לגברת הזקנה עם הסלים. 

דליים קריירה ורוחניות 

דליים נחשבים ככאלה שאין להם יותר מידי סנטימנטים בנוגע לדתות או רוחניות. אבל אם הם ילמדו לתרגל מדיטציה - הם יעשו זאת באופן מושלם. אם את מחפשת אחר פרטנר לתרגול נשימות: בן זוג כזה יהיה פרטנר מושלם!  בתחומי ההצלה, הרפואה, הסיוע כמו בתפקידים של לוחמי אש או שוטרים - הדליים יעשו חיל. לכן אם תבחרי גבר כזה, מומלץ לנתב אותו להתגייסות אל כוחות המשטרה או ההצלה, מקצועות שהוא ישחה בהם כמו דג במים (או דג בדלי). 

כפי שהזכרנו גברים ונשים כאלה נחשבים שאפתניים בעוד שהשאפתנות שלהם מהולה בתכונה החשובה ביותר והיא חברותיות. גברים שנולדו בין ינואר לפברואר ידעו כיצד להתחבר עם כל טיפוס הן במקום העבודה והן בתחום החברה והמשפחה. אם תכירי את בן הזוג למשפחה המורחבת - הוא יוכל להסתדר גם עם בן המשפחה השקט ביותר תוך שהוא מתכנן פעילויות שונות עם הילדים ואף מבשל עם הסבתא. 
גברים אלה יודעים כיצד משיגים מטרות בצורה חברית והם נחשבים נחושים ושאפתנים. מעשיות היא שם המשחק אצל הדליים שאינם שוקעים בחלומות אלא יוצאים לחפש את מה שהם צריכים וכובשים מטרות במומחיות.

חיי חברה תוססים

אם תבחרי לך את הבחור המקסים; תזכי גם לפרטנר מושלם ולבן זוג שידע לארח את החברות שלך מבלי להפריע לכן לרכל. גבר כזה ידע לייצג אותך בכבוד וירשים את הסביבה שלך. עם זאת חשוב להיזהר מהלצות לא במקום, מפני שבני המזל - למרות היותם חסינים - הם גם רגישים מאד. 

זוגיות במזל דלי

בכול הנוגע לחיים זוגיים עם בני המזלות השונים,  בדרך כלל מדובר בזוגיות טובה אך גם סוחפת ומלאת רגש. בני הזוג הרציניים והאחראיים יכולים להתייחס לדברים שאת אומרת בהומור ברצינות, תוך שפגיעות היא עקב האכילס שלהם. ילדים שלא עמדו בצפיות של הוריהם, ינסו לצייר תמונה זוגית מושלמת למרות שאף זוגיות אינה כזאת. לכן עבודה עצמית באמצעות טיפול מתאים יכולה להרגיע את החששות ולעזור לו לקבל את הזוגיות כמו שהיא. 

גבר דלי מול אישה מזל דלי

dagim woman

לעיתים קורה ששני בני הזוג נולדו בתאריכים שבין  22  בדצמבר לבין ה-20 בינואר. בכך שני בני הזוג מחזיקים באותו מזל. גברים ונשים שנולדו בתאריכים קרובים יהיו פרקטיים ויגיעו יחד למטרות שונות. שני בני המזל יהיו בוגרים, רציניים, אחראיים ומעשיים. לכן הם יצרו זוגיות חזקה ויקימו משפחה שקשה לשבור. 
נשים עם מזל דלי נחשבות מאד מאוזנות והן נשים חברותיות וקל להסתדר איתן. לכן גברים נמשכים אליהן. זוגיות כזאת תהיה במרבית המקרים - מושלמת. בכול הנוגע להתאמה עם נשים או גברים אחרים, דליים יתאימו מאד לשוורים, לבנות מזל סרטן ולבנות מזל בתולה. בנוסף לכך, גברים ונשים אלה, ישקיעו מאד במערכות היחסים תוך שימוש באנרגיות המעולות שלהם במערכת היחסים כדי לנתב את דרכם מעלה בסולם החברתי והמקצועי. 
לסיכום, מי שמחפשת גבר יציב, שאפתן, מסודר ומשקיען - כדאי שתבחר בן זוג שנולד דווקא בימי החורף הקרים. בכך אפשר להנות מזוגיות טובה, חיים יציבים ונוחים והקמת תא זוגי מושלם!  
 

Published by MISHTI.CO.IL - February 7th, 2:54pm - 2020-02-07T14:54:14+02:00