התאמה מושלמת בין מזלות

עם מי תרגישו מאושרים? מי ינסוך בכם בטחון? מי ישבור לכם את הלב? וממי צריך להיזהר? 'האהבה היא גן נעול' כך אמרו המשוררים. לכן כשאנחנו מתאהבים או "נדלקים" על מישהו, אנחנו לא ממש מתייחסים לאזהרות, סימנים או הערות. מי שרוצה לדעת מה המאפיינים של מערכת היחסים והאם היא נועדה להצלחה או לכישלון - יוכל לקבל כיוון והנחייה בעזרת הכרות עם ההתאמה בין המזלות. אז מי מתאים לכם? מי ירגש אתכם ומי ייזכר בליבכם לעד? הנה הרשימה: 

בתולה ושור 

בני מזל שור ובני מזל בתולה יכולים לייצר יחד זוגיות מושלמת. שור הוא מזל אדמה מובהק לכן הוא ייהנה מבני זוג ממזל בתולה שמושפעים בעיקר מכוכב נוגה. ההשפעה מייצרת איזון נשי, שפע של אמון והמון חיבה. בני מזל בתולה ירעיפו על השוורים רומנטיקה וחמימות להן הם זקוקים כמו אוויר לנשימה. בני מזל בתולה, למרות היותם קפדניים הם כאלה שירככו את עצמם עבור השור, בזמן שהשור ידע לאזן את האהבה והרצון להרגיש נאהב. 

שור וקשת

השוורים והקשתים יכולים להסתדר טוב מאד ואף ליצור ביחד יצירות או לחשוב על רעיונות טובים. שור וקשת יוכלו אפילו להקים עסק יחד שמשולב עם זוגיות. עם זאת, הקשתים השאפתניים עלולים לחפש ריגוש ושדרוג בכל זמן ובכול מקום, לכן הם נוטים לסיים מהר מידי מערכות יחסים. 

בתולה וגדי

בני מזל בתולה וגדיים יצליחו להרים יחד זוגיות נפלאה! בזמן ששפע יאפיין את מערכת היחסים. חשוב לדעת כי בני מזל גדי ובתולה יספקו אחד לשני - לא רק את הצרכים הפיזיים - אלה גם את מידת הביקורת הדרושה עבור איזון. בני מזל גדי ייסעו לבני מזל בתולה באמצעות דרישות קפדניות שנוגעות לניהול מקום המגורים בעוד שהשניים יוכלו להעביר אחד על השני ביקורת בונה שאינה הרסנית. 

שור וגדי

כפי שהזכרנו, השור תמיד זקוק לאישור ואהבה, והגדיים - למרות היותם קפדניים וביקורתיים - יוכלו לחמול על השוורים אשר למרות החוסן שהם מקרינים: הם בדרך הכול מאד רכים מבפנים. בני מזל גדי יחפשו את הדרך ליצירת הרמוניה ובניית בית משותף בזמן שהכוכב השולט בהם הוא שבתאי. כדי להגיע להרמוניה יזדקקו בני המזלות ללא מעט הכוונה בזמן שייעוץ זוגי או טיפול פרטני - יעשה עם מערכת היחסים פלאים! 

מאזניים ותאומים

בני מזל תאומים מושכים אליהם נשים וגברים כמו מגנט! משום שהם נראים מעולה, הם כריזמטיים ואסרטיביים. הדליים יחושו בטחון עם תאומים בעוד שבני מזל דלי שאוהבים אסרטיביות וכריזמה (בעיקר משום שהם מושפעים מאוראנוס) ימשכו אל התאומים כמו פרפר לאש. עם זאת חשוב תמיד להיות זהירים, שכן המשיכה אל התאומים עלולה להוביל לחוסר מונוגמיה בקשר. 

מאזנים ודלי 

הדליים שנחשבים שכלתניים ויותר רציונליים יוכלו להגשים עבור בני מזל מאזניים מגוון רחב של מטרות. בני מזל דלי ומאזניים יהפכו יחד ל power couple שקשה מאד להביס בעת שהזוגיות תהיה חזקה נכונה וברורה לגבי הכוונות של בני הזוג. 

דלי ותאומים

זה נכון שמרבית התאומים הם כריזמטיים, אבל מן הצד השני של המתרס יש את התאומים המופנמים יותר. הדליים יוכלו - תחת השפעה של וונוס שמשדרת רומנטיקה - להוציא את התאומים מן הקונכייה, בעיקר באמצעות המחשבה המהירה והשכל המבריק שיש לבני מזל דלי. 

טלה ואריה

אוקיי, זאת לא התחלה של משל תנכ"י: אלא זוגיות נלהבת, מכבדת וכזאת שתתקדם הלאה. הטלאים שחסודים מאד בדרך כלל ייהנו מתשומת הלב המתונה שירעיף עליהם האריה. בני מזל אריה בהיותם בטוחים בעצמם: יפיחו חיים בטלאים ויצמחו עמם יחד אל מערכת יחסים יציבה. מי שמוגדר כטלה כדאי שישים לב שהוא לא מתגמש מידי או נכנע מיד לדרישות של האריה שנחשב שאפתן ומהיר בצעדיו. 

קשת ואריה

בני מזל קשת והאריות זה בדרך כלל סיפור אהבה קשוח. הקשתים השאפתנים וחדי המחשבה ימצאו עצמם מגנים על כבודם לא מעט מול האריות הביקורתיים. לכן מערכת היחסים תדרוש לא מעט. הבשורות הטובות הן כי במידה והאהבה תצמח, יהיה קשה מאד להפריד בין הקשתים לאריות. 

סרטן ודגים

בני מזל סרטן כמו גם הדגים מקדישים את כול כולם אל חיי המשפחה ושניהם מחפשים בטחון. לכן מערכת יחסים רצינית וגידול משפחה - הם דברים נחוצים עבור השניים. מי שיוביל את מערכת היחסים יהיו בדרך כלל בני מזל סרטן משום שהדגים - על אף היותם לב ליבה של מערכת היחסים - זקוקים להובלה והנחייה. 

עקרב ודגים

העקרב גם הוא זקוק לביטחון לכן הוא מחפש אנשים כמו בני מזל דגים שיכולים להעניק את תשומת הלב והרגשת היציבות הדרושה. בשל היות הסרטן מושפע מריגושים - ייתכן כי במערכת היחסים יהיו צעדים של חוסר אמון. לכן חשוב לוודא כי מערכת היחסים אכן רצינית ויציבה. 

דגים וסרטן

דגים וסרטן הם שילוב מושלם! בעיקר בקרב אנשים מבוגרים שהחליטו לצאת לסיבוב שני במערכת היחסים. בני מזל דגים הם כריזמטיים ומאד אומנותיים לכן הם ייצמדו אל הסרטנים שמחפשים תחושה של שייכות. השניים אומנם ירצו להעשיר אחד את השני וסביר להניח שהם יעשו זאת, אך בני מזל דגים הם מעט הפכפכים ודעתם מוסחת בקלות. לכן הסרטנים יצטרכו להשקיע קצת יותר כדי שמערכת היחסים תישאר על המסלול. 

טלה ועקרב

טלאים הם בדרך כלל טיפוסים שעסוקים בעיקר בעצמם, לכן הם יכולים למצוא בני זוג דווקא ממזל עקרב. בני מזל עקרב הם בעלי חשיבה רכה ונשית ויספקו לטלאים את האיזון שהם זקוקים לו. מרס ופלוטו (המשפיעים על העקרבים) יעוררו אמון ועניין בקרב הטלאים. מה שיעורר צמיחה של מערכת היחסים.  גם כאן תדרוש לא מעט עבודה עצמית וזוגית על מנת שמערכת היחסים תמשיך לאורך שנים. 

חשוב לדעת!

כאשר קוראים על התאמות בין מזלות או על מערכות יחסים בהתאם לאסטרולוגיה יש להבין כי מדובר על השפעות קוסמיות כמו גם על ניתוחים כלליים של מאפיינים במערכות יחסים. עם זאת, כול אדם הוא שונה וכל אחד יכול לייצר מציאות טובה ונעימה מול בני הזוג. אז זה הזמן לצמוח, ללמוד ולהבין יותר כיצד משפרים בכול יום את מערכת היחסים הבינאישיות.

table

מחפשים התאמה שלא קיימת בכתבה? הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו על מזלות וכתבו לנו בקבוצה --> קבוצת הפייסבוק שלנו

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 7th, 11:05am - 2020-07-07T11:05:57+03:00