זה מדעי: גברים מאושרים יותר עם נשים מלאות

הרים של מילים נכתבו על מודל הרזון האכזרי של תעשית האופנה והפרסום, תמונות פורסמו וחוקים נחקקו להגן על דימוי הגוף של ילדות ונשים בכל העולם. אבל, מחקרים מראים שגברים מאושרים יותר עם נשים מלאות, ואנחנו פה כדי לפרט את כל הסיבות. להדפיס ולתלות על המקרר!

במחקר שנערך על ידי המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת נמיביה, התגלה כי גברים שהיו בקשר עם נשים שמנמנות, או שנשואים להן, היו ועדיין מאושרים  פי עשר מגברים שנשואים או נמצאים בקשר עם נשים רזות. את הסיבות לכך ניתן לחלק למספר תחומים עיקריים: בטחון עצמי ודימוי גוף, אופי הבילויים והפעילויות המשותפות ואיכות חיי המין. כן כן, מסתבר שנשים מלאות דווקא הכי כיפיות במיטה, אבל לזה נגיע מיד.

 

via GIPHY

 

בטחון עצמי ודימוי גוף

מרבית הנשים המלאות, תאמינו או לא, בטוחות יותר בגוף שלהן ושלמות אתו. הן מודעות לכך שהן לא רזות, והן מרגישות עם זה בסדר גמור. הן יודעות מה הן צריכות ולא מתמקדות רק בעיצוב הגוף וברצון להיות או להישאר רזה - אלא להפך! הן מקבלות את גופן ויודעות מהן הנקודות החזקות שלהן. בטחון עצמי, מסתבר, הינו אחד המרכיבים הראשיים של סקס אפיל. אישה הבטוחה בעצמה לא עסוקה באיך שהיא ניראית והיא פנויה להנות - להנות מבילוי, להינות מבן הזוג שלה, להיות קשובה אליו וגם לענג אותו. אין ספק שזה יכול להסב לגבר הרבה מאד אושר. אגב, אישה שלא עסוקה בדיאטות וברזון של עצמה תהיה גם נעימה יותר כלפי הגבר שלה, תפרגן לו ותקבל אותו כמו שהוא, גם כשהוא צריך לקנות מכנסיים במידה אחת יותר גדולה.

 

via GIPHY

 

בילויים ופעילויות משותפות

נשים מלאות הן כיפיות יותר מכמה סיבות והראשונה היא שהן לא רעבות. פשוט כך. דיאטות למינהן גורמות לתחושה של רעב וחוסר מתמיד, ובמקרים קיצוניים גם לחוסר איזון הורמונאלי. נשים שאוכלות טוב לא סובלות מהתפרצויות כעס או עצב שיכולות להתלוות לתחושות לא נעימות אלו. הן רגועות יותר, וכתוצאה ישירה גם הסביבה שלהן יכולה להוריד מתח, להתרווח ופשוט להיות מאושר. לעיתים קרובות לנשים מלאות יש חוש הומור מפותח. הן לא רק מצחיקות את הסובבים אותן יותר אלא גם נוטות לראות את המצחיק בכל סיטואציה ופחות נוטות לדרמות. מחקרים רבים מקשרים בין מה שקורה בגוף שלנו בעת צחוק והנאה (למשל - הפרשת הורמונים שונים והרפית שרירים) עם אושר. ואם כבר אושר - הדרך ללב גבר עוברת לעיתים קרובות דרך הקיבה שלו, ונשים שיודעות לאכול בדרך כלל יודעות גם לבשל טוב, או לפחות לבחור מסעדה איכותית ולא לדפוק חשבון לקלוריות.

 

shutterstock_520065643.jpg©shutterstock

 

איכות חיי המין

יצאתם, ביליתם, צחקתם, אכלתם ו... הגעתם למיטה. גם כאן לאישה מלאה יתרונות רבים מעבר למובן מאליו - שיש הרבה ממנה לאהוב. חוש ההומור שלה מסייע מאד להתמודד עם המוזרויות שקורות לנו במיטה, בעיקר במפגשים הראשונים של התנסות והיכרות הדדית. הבטחון העצמי שלה מאפשר לה לא להתעסק במציאת הזווית הכי מחמיאה או לכוון את היד שלו הרחק מקפל גוף כלשהו, אלא להיות פתוחה, קשובה ומקבלת. החיבוקים שלה חמים ועוטפים, ולעיתים קרובות מקרבים את הגבר למחוז האושר האולטימטיבי - שדיים גדולים מהממוצע... שאלונים רבים גילו שלמרות חיבתם המוצהרת של גברים לנשים דקות וחטובות למראה, במיטה הם מעדיפים נשים שאפשר לחפון את בשרן והן מקבלות את זה בשמחה. נשים מלאות מקבלות יותר טוב חוסר מושלמות של הגבר שלהן, והאוירה הרגועה שהן משרות מפחיתה חרדת ביצוע ומאפשרת יחסים מהנים במיוחד. גולת הכותרת של יחסים עם נשים מלאות - הן יודעות לענג... מכל הסיבות שתארנו: הן נשים טובות, שמחות, רגועות, קשובות לזולתן ואוהבות, ובמקום להקדיש את זמנן לרדיפה אחר גוף בלתי אפשרי הן השקיעו את הזמן בלמידה והכרה של רזי הגוף, של עצמן ושל הגבר שאיתן.

 

Published by MISHTI.CO.IL - July 3rd, 12:59pm - 2020-07-03T12:59:57+03:00